MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

KATALOG BASKI FİYATLARI

KATALOG BASKI FİYATLARI

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
DK01 P.K. 170 gr 1000 21X30 8 Sayfa + Kapak Dahil, Çok Renkli, Tel Dikişli Katalog Dergi Yok

FİYAT ALINIZ

DK02

P.Kuşe 170 gr

P.Kuşe 350 gr

1000 21X30

8 Sayfa + Kapak, Çok Renkli, Tel Dikişli Katalog Dergi

Kapak

Yok

Parlak / Mat

FİYAT ALINIZ
DK03 P.Kuşe 170 gr 1000 21X30 16 Sayfa + Kapak Dahil, Çok Renkli, Çift Tel Dikiş Katalog Dergi    Yok FİYAT ALINIZ
DK04

P.Kuşe 170 gr

P.Kuşe 350 gr

1000 21X30

16 Sayfa,Çok Renkli, Çift Tel Dikiş Katalog Dergi

Kapak(Selefonlu)

Yok

Parlak / Mat

FİYAT ALINIZ
DK05 P.Kuşe 170 gr 1000 21X30 32 Sayfa + Kapak Dahil, Çok Renkli, Çift Tel Dikiş Katalog Dergi Yok FİYAT ALINIZ
DK06

P.Kuşe 170 gr

P.Kuşe 350 gr

1000 21X30

32 Sayfa + Kapak, Çok Renkli, Çift Tel Dikiş Katalog Dergi

Kapak

Yok

Parlak / Mat

FİYAT ALINIZ

 

Katalog tasarım ve genellikle yüksek gramaj kuşe kağıtlara ve 14x21cm, 21x29cm, ebatlarında renkli ihtiyaca göre tek yada çok sayfalı olarak tasarlanmaktadır. Tasarım için hedeflenen en önemli unsur; müşterinin vizyonu ve misyonu başta olmak üzere tüm ürünlerini müşterilerine en etkili biçimde teşhir etmek ve satış performansına katkı sağlamaktır. İsteğe bağlı olarak katalog baskılarında tasarıma uyumlu kısmi lak ve kapakta gofre çeşitlerimizi de uygulayabilmekteyiz.
Katalog için kullanılacak kağıt gramajları , sayfa sayıları, kapak olup olmadığı, Kapak takma seçenekleri, Kapakta uygulanacak Gofre, kısmi lak, mat selefon, yaldız gibi ek uygulamalar ve toplam miktarlar fiyatları direkt olarak etkilemekte hatta belirlemektedir. www.bursaligrup.com
Eğer ciltleme işlemi gerektirmeyen yada sadece katlama ile sonuca ulaşabileceğiniz tek sayfalık bir reklama ihtiyacınız varsa , broşür veya insört fiyatlarına bakabilirsiniz Çok sayfalı çalışmalar için mail ile veya msn ile ekibimizden fiyat alabilirsiniz. bursa katalog baskı

Firma Katalogları

 

Ticari sahada hazırlanan kataloglar. Ticari katalog, tüccarın mallarını alıcılara en çekici biçimde tanıtmasını sağlar. Çeşitli sanayi kuruluşları, dağıtım ve pazarlama yerleri, mallarını kolayca tanıtmak ve müşteriye bilgi vermek için çeşitli şekillerde katalog hazırlarlar. Eşya, oyuncak, elektrik malzemeleri katalogları gibi. Sergilerde teşhir edilen eserlerin kime ait olduğu ve mevcutlarını bildiren liste şeklindeki kitaplar da birer katalogdur. Kitapçı kataloglarında ise bir yayınevinin satışa arz ettiği kitapların listesi verilmiştir. Ticari katalog rehberleri piyasadaki ticari katalogları yayınlamaktadırlarKatalog Tasarım

 

 

 

Katalog Tasarımı ve Matbaa Basımında Profesyonel Çözüm Ortağı.

 

Konya'da katalog tasarımı ve basımı hizmetleri sunan firmamız, katalog çalışmalarını hazırlarlarken fotoğraf çekimi, grafik tasarım, matbaa basımı, baskı sonrası tüm üretim aşamalarını kendi bünyesinde yürütür, anahtar teslimiçözümler sunar. Katalog tasarımında ürün ve firma kalitesini yansıtan özgün, müşteri hedef kitlesine hitap eden, net, akılda kalıcı tasarımlar üretir.  Kataloglarınıza farklı bir boyut kazandıracak matbaa basım ve üretim teknikleri ile sıradışı reklam ürünleri ortaya koyar. Konya'da müşterilerinin reklam ihtiyaçları için hızlı, ekonomik çözümler üretmek üzere çalışan firmamız, reklam çalışmalarını kendi bünyesinde tek çatı altından yürüterek müşterilerine zaman ve nakit kazancı sağlar. Katalog tasarımı ve basımında zaman ve emek israfının önüne geçmek, işlerinizi zamanında teslim etmek için ajans müşteri koordinasyonunu üst seviyede tutar. Katalog tasarımı ve matbaa basımında koruyucu fiyat politikası ile müşterilerine uygun fiyata kaliteli reklam çalışmaları hazırlar.
 
 

İhtiyacınız olan iyi tasarımsa, destek verecek çözüm ortağınız burada!

 

En lezzetli yemekler maharetli ustaların elinde pişer. Görsel ve duygusal olarak hedef kitlenize hitap eden tasarımlarda yalnızca profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlanabilir. Görsel iletişimin en yoğun şekilde yaşandığı günümüzde, bizler müşterilerimizin katalog tasarımı konusunda ihtiyaçlarına yönelik sıradan çözümler yerine farklılaştırıcı çözüm önerilerini sunuyoruz. Ürün veya hizmetlerinizi tanıtacak kataloglarını tasarımlarını ve basımını yaparken hedef kitlenize hitap edecek, sizi farkettirecek işler için çalışıyoruz. Konya'da katalog tasarımı ve basımı hizmetlerini müşterilerimize sunarken var olanı yeniden yapmak için değil, benzersiz işlere imza atmak için çalışıyoruz. 

Katalog çalışmalarınızın tasarımı ve basımı hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilir veya istediğiniz kataloğun özelliklerini yazarak online fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Reklam çalışmalarınız için sizinle irtibat kurularak gerekli konularda bilgi müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlere sunulacaktır.
 

 

KATALOG TASARIMI 

Katalog tasarımı markanızın baskılı ürünlerde kurumsal kimliğini yansıtacak ürünlerin tasarımlarının ve basımlarının yapılmasıyla ilgidir. Katalog tasarımı kartvizit ve broşür tasarımı gibi alt kollara sahip olan bir işlemler bütünüdür. Hedef kullanılacak olan ürünlerin baskısında markanızın adını duyurabilmek ve daha önce oluşturulmuş olan kurumsal kimliği karşı tarafa yansıtabilmektir.

Katalog tasarımı markanız için tasarlanacak diğer ürünlerden bağımsız değildir ama teknoloji ve yöntemler açısından bağımsızdır. Web tasarımı gerçekleştirilirken katalog tasarımı hesaba katılmaz ama her ikisinde de yer alacak temel unsur marka için belirlenmiş olan kurumsal kimliktir. Kullanılacak renkler, yapısal dokunuşlar ve mesajı iletme biçimi benzerlik gösterecektir. Bunun dışında web tasarımı gerçekleştirilirken kullanılan düşük çözünürlüğe sahip çizimler veya görseller kataloglar tasarımlarında kullanılamamaktadır.

Katalog tasarımları yüksek çözünürlüğe sahip görseller, çizimler veya vektörler ile çalışmayı gerektirmektedir. Katalog tasarımlarında kullanılacak olan görseller ve bunların sonucunda ortaya çıkacak tasarımın baskıya uygulanması farklı teknolojik ihtiyaçları beraberinde getirecektir. Nitekim, belirli markalar arasındaki katalog tasarımı farkını ortaya koyan unsurlar bunlardır. Katalog tasarımının özgünlüğü ve baskı teknolojisinin farklılığı bir katalog tasarımını diğerlerinden ayıran en önemli unsurlardır.

Bu iki unsurdan çıkarılabilecek temel ders ise gayet açıktır. Gerçekleştirilecek katalog tasarımı sizin markanızı yansıtacak özgün niteliklere sahip olmalıdır. Bununla birlikte katalog tasarımında yer alan nesnelerin veya elementlerin baskı teknolojisine uyumlu olması, eğer uyumlu değilse uyarlamanın yapılması gerekmektedir. Katalog tasarımı konusunda çalışmak istediğiniz ajanslar size bu imkanları sunabilmelidir.

Bursa Katalog tasarımı hizmeti veren ajanslar büyük ölçüde kendileriyle çalışacak belirli matbaalar ile anlaşma yoluna giderler. Bu anlaşmalarda katalog tasarımlarında kullanılacak baskı teknolojileri ve baskı kalitesi gibi önemli hususlar yer almaktadır. Kaliteli ve kendisini ispat etmiş bir matbaa ile çalışan ajansların size daha iyi hizmet sunacağını söylemek mümkündür. Ancak her şey matbaa ile sınırlı değildir. Söz konusu ajansın sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi gerekmektedir.

Katalog tasarımlarında hedefiniz markanızın adını yansıtabilmektir. Burada amaç ise marka bilinirliğini yükseltebilmektir. Bunun katalog tasarımı ile bir ilgisi olmadığını düşünürseniz yanılırsınız. Kaliteli bir katalog tasarım hizmeti alarak yola çıkan bir marka, sıradan bir tasarım hizmeti alan bir marka ile bir araya getirildiğinde kalite unsuru ön plana çıkmaya başlayacaktır. Bu doğal bir sonuçtur ve hatta oldukça olağan bir durumdur. Markanız için oluşturulan katalog tasarımı diğer markalara göre bir farklılık ortaya koyuyorsa daha akılda kalıcı olacak ve karşı tarafa katalog tasarım kalitesi vasıtasıyla kurumsal kimliğini yansıtma fırsatına sahip olacaktır.

Çalışacağınız ajansın kalitesini ortaya koyacak bir diğer durum ise tasarımlarda kullanacağı elementlerdir. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunma taraftarı olmayan bir ajans ile çalışıyorsanız çeşitli vektör ve görsel depolarından elde edilmiş ve birçok farklı tasarımda kullanılmış elementlerle karşılaşabilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmayı hedefleyen bir ajans sizin için özel vektörler ve görseller oluşturmaya uğraşacaktır. Bu şekilde markanızın diğerlerinden farklı bir görüntüye ve imaja sahip olması mümkün olacaktır.

Hizmet alan taraf olarak dikkat etmeniz gereken en önemli kriter alacağınız hizmetin fiyat durumudur. Bursa Katalog tasarım hizmetlerinde fiyat unsuru kullanılacak baskı teknolojisi ve ortaya çıkarılacak özel tasarım ile onun elementlerine göre değişiklik gösterecektir. Baskı teknolojisini ne kadar kaliteli ise fiyat o kadar yüksek olacaktır. Oluşturulacak özel tasarım üzerinde ne kadar uğraş verilmişse fiyat o kadar yüksek olacaktır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak çalışmak istediğiniz ajansı belirleyebileceğiniz gibi fiyat durumunu es geçip tamamen kaliteye yönelecek bir yaklaşım gösterebilirsiniz. Bu tamamen markanızın ekonomik durumu ve size sunulan bütçe ile alakalıdır.

Fiyat politikası konusunda kendinizi biraz daha zorlamak istiyorsanız yani bütçeye daha uygun hareket etmek istiyorsanız katalog tasarımı gerçekleştiren yerlerin size sunacağı teklifleri gözden geçirmelisiniz. Genel olarak katalog tasarımlarının baskıları sırasında kullanılacak teknolojiler fiyatı belirleyen temel unsurdur. Renklerin ayrı ayrı basılması gerekiyorsa fiyat konusunda artış yaşanabilir. İleri teknoloji bir baskı yöntemi tercih edilecekse renklerin ayrı ayrı basılması söz konusu olmayacağından ve baskı süresi azalacağından fiyat konusunda düşüş olabilir. Katalog tasarımı hizmeti alırken bunlara dikkat etmelisiniz.

MÜŞTERİ ODAKLI KATALOG TASARIM ÇÖZÜMLERİ

Katalog tasarım hizmeti veren bir ajansın başarılı olabilmesi müşteri odaklı sunduğu çözümlere bağlıdır. Müşterinin taleplerini ve isteklerini anlayabilen bir ajans diğerlerine göre çok daha avantajlı olacak ve daha kaliteli hizmet sunmayı başaracaktır. Bunun için başarılı ajanslar mutlaka tasarım aşamasına geçmeden önce müşterinin taleplerini dinlerler, bunlara karşılık verip veremeyeceklerini ve alternatif çözümleri onlara sunarlar. Müşterilerden gelecek talepler doğrultusunda çalışma koşullarını dizayn edecek olan ajanslar için müşteriden onay alıp ilerlemek son derece değerlidir.

Müşteriler tasarım aşamasına geçilmeden önce ne kadar çok bilgi sunarlar ve taleplerini açık bir şekilde dile getirirlerse ajansın işi o kadar kolaylaşacaktır. Çünkü müşterinin taleplerini dinledikten sonra atılacak ilk adım müşterinin isteklerini karşılayabilecek örnek çalışmalar sunmaktadır. Bu örnek çalışmalar daha önce oluşturulan ve artık referans olarak nitelendirilebilecek çalışmaların taslaklarından oluşabileceği gibi yeniden bir taslak çalışma ortaya çıkarılabilir.

Müşteriye sunulacak örnek çalışmalar hazır hale geldiğinde ajansın mutlaka müşteriyi en ideal biçimde bilgilendirecek tasarım sunumlarını ortaya koyabilmesi gerekmektedir. Bu kısım ajansın daha önceki tecrübelerine göre çok kolay geçebileceği gibi müşterinin yaklaşımına göre çok daha zorlu geçebilecektir. Örnek tasarımlar asıl tasarım çalışması için bir tür taslak niteliğindedir. Sunumun ardından müşteriden gelecek geri bildirimlere göre müşterinin talep ettiği tasarımlar oluşturulmaya çalışılacaktır.

Müşteriden gelen onay doğrultusunda asıl tasarım aşamasına geçildikten sonra artık ajansın ortaya çıkaracağı çalışma beklenecektir. Ancak katalog tasarımının son halini alması için bu kısım son aşama değildir. Bu aşamada ortaya konacak çalışma esas katalog tasarımına en yakın çalışmanın ortaya konacağı çalışma olma niteliğini taşımaktadır. Bu aşamadan ortaya çıkacak tasarım yine müşterinin onaya sunulacak ve ondan geri bildirim talep edilecektir.

Asıl tasarımın yapılacağı aşamada müşteriden gelecek geri bildirim son dokunuşların, yenilemelerin ve ek işlemlerin yapılmasıyla son bulacaktır. Bu kısımda müşterinin onayı alındıktan sonra diğer tüm işlemler sonlandırılacak ve baskı aşamasına geçilecektir. Bu nedenle müşteriler bu son kısımda olabildiğince düşüncelerini ve fikirlerini dile getirmelidirler. Ajansa düşen görev ise olabildiğince müşteriye kulak vermek ve gerekli düzenlemeleri yapmaktır.

Baskı aşamasından önce müşteriden alınacak son olay hangi teknolojinin kullanılması gerektiğiyle ilgilidir. Müşteriden gelecek talep doğrultusunda baskı teknolojisi değiştirilebilecekken, aynı zamanda ajans tarafından belirlenecek en ideal baskı teknolojisi kullanılabilecektir. Bu kısım müşteri için bir ek seçenektir. Müşterinin yapması gereken Bursa katalog tasarım Firaması için en iyi çözüm olan baskı teknolojisinin belirlenmesini sağlamaktır.

Katalog Tasarımında Başarının Sırrı

Bursalı Grup katalog tasarımı hizmeti verirken elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Bazen en iyi çözümü sunmak yeterli gelmeyebilir çünkü müşterinin istediğini ortaya koyamamış olabilirsiniz. Müşteri odaklı çözümler ürettiğiniz sürece başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bursa Katalog tasarımı Firmaları konusunda adınızı duyurmak isteyen bir ajansın en iyi yapacağı iş müşteri odaklı hareket etmektir.

Müşteri odaklı hareket etmek ise her zaman çözüm olmayabilir. Her ne kadar müşterinin tüm taleplerini yerine getirebiliyor olsanız bile kullanacağınız tasarım elementleri özgünlükten uzak olabilir. Bu durumda kendinizi üretim açısından başarılı görmemeniz gerekecektir. Bir ajans profesyonel ve kaliteli hizmet verdiğini iddia ediyorsa bu durumda üretim aşamasında olabildiğince özgün davranarak müşterinin memnuniyetini ön plana çıkarmalıdır.

Bu Bursalı Grup için çok zorlayıcı bir durumdur. Ancak birçok rakip arasından sıyrılmak isteyen bir ajansın yapması gereken budur. Bu adım, özgünlük ve memnuniyeti bir araya getirerek oluşturulacak en profesyonel çözümdür. Ajanslar bunu oluşturmak konusunda zorluk çekebilmektedir. Araştırma yaptığınız zaman bunun bir tür seçim kriteri olduğunu görebilirsiniz.

Farklı bir açıdan yaklaşmak istiyorsanız bu da mümkündür. Bursalı Grup katalog tasarımı yapıyorum derken herkesin kullandığı tasarım elementlerini bir araya getirerek ilerlemektedir. Bu durumda hazır tasarımları kullanarak onları düzenleme fikri sizi başarıya değil başarısızlığa itecektir. Müşteri karar verme aşamasında farklı tasarımları kopyalamış olduğunuzu fark ettiği zaman fikrini anında değiştirebilecektir. Bunun için olabildiğince özgün tasarımlar ortaya koymalısınız.

Müşteriyle Etkileşim ve İletişim

Katalog tasarımı hizmeti veren ajansları birbirinden ayıran bir diğer önemli özellik müşteri ile kurdukları etkileşim ve iletişimdir. Sizin için işin bitmesi ve size teslim edilmesi önemli olabilecekken bir başka müşteri için ise işin yapılış aşamasında kendisine bilgi verilmesi, taslakların sunulması yoluyla etkileşim kurulması değerli olabilir. Bu durumda bazı tasarım kanallarını gözden geçirmeniz gerekebilir.

Etkileşim ve iletişim kurmak isteyen bir müşteriye hitap edebilmek için mutlaka ajans içerisinde iletişim konusunda uzman olmuş birisine ihtiyaç vardır. Tasarım ekibi ile iletişim ekibi ayrı olmalı ama bu iki ekip arasında koordinasyon daima sağlanmalıdır. Bunu yapmak için ekipleri birbiriyle çalışabilecek biçimde bir iş planı oluşturmayı düşünebilirsiniz. Müşteri sizden tasarım aşamasında anlık olarak bilgi almayı talep ettiğinde tasarım ekibinin çalışması bölünmemelidir. Bunun için gerekli iletişim kanallarını daima açık bırakmalı ve müşterinin sizinle iletişim kurabilmesini sağlamalısınız.

Telefon ve e-posta gibi iletişim kanalları müşteri ile iletişimin sağlanması için yeterli olacaktır. Bunun yanında mutlaka iletişim dilini anlaşılır tutmalısınız. İş koşullarında aksaklıklar yaşanırsa bunu müşteriye aktarırken dikkatli olmalısınız. Katalog tasarım aşamasının birçok farklı adımdan oluştuğunu düşünürsek her adımın sonunda müşteriye sunulacak bilgilendirme ve ondan alınacak onay işin gidişatı açısından önem taşımaktadır.

Katalog tasarımı sayesinde marka bilinirliğini yükseltme şansına sahip olursunuz. Bunu ise özgün ve taleplerinize karşılık gelebilecek bir tür katalog tasarımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Katalog tasarımı hem oluşturduğunuz kurumsal kimliği yansıtmalı hem de özgün bir yapıda olarak markanızın farklı olduğunu sunmalıdır. Bunu gerçekleştirmenin yolu ise önemli ölçüde müşteri odaklı çalışmayı başarabilen ve taleplerinize karşılık vererek size en ideal çözümleri sunabilecek bir yer ile yola çıkmaktır. Katalog tasarımı işi basit bir iş gibi gözükebilir ama kendi içerisindeki unsurları dolayısıyla kaliteyi belirleyen niteliklerin neler olduğunu fark edebilmek ve müşteriye bu kaliteyi ulaştırabilmek gerekmektedir. Katalog tasarımlarında bunları bildiğiniz sürece, müşteri ve ajans arasındaki bağı anladığınız müddetçe doğru adımları atabilir ve başarıya ulaşabilirsinizKatalog Tasarım

Hedefiniz sahip olduğunuz kurumsal kimliği katalog veya broşür gibi unsurlar üzerinden yansıtmak veya buralara taşımak ise kaliteyi göz önünde bulundurmalısınız. Kalite çalışacak ajans, ortaya konacak tasarım, sizin talepleriniz, sizin onayınız ve kullanılacak teknolojiler gibi çok farklı kriterlerin bir araya gelmesiyle ortaya çıkabilecektir. Bu nedenle katalog tasarımı konusunda neler yapabileceğinizi ve çalışacağınız ajansın size neler sunabileceğini detaylıca düşünmelisiniz.

 

Bursa Katalog Baskı, Katalog Baskı Bursa, Katalog Baskı, Bursa Katalog Baskı Fiyatları, Bursa da Katalog Basan yerler, Ucuz Katalog Baskı fiyatı,

 

 

Yorumlar   

0 #1 BestAretha 16-11-2018 19:43
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn additional
bucks every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more
info simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

bursa matbaa

BURSA MATBAA

Bursa da Matbaa sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek,  Bursa Matbaa Faaliyete başladığımız 2001 yılından bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak. Bursa Matbaa Reklam sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Bursalı Grup Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Sektörel  yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak, Memnuniyeti  temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır. Matbaa hizmeti verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.