MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

Dikkat
  • Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

KARTVİZİT FİYATLARI

KARTVİZİT FİYATLARI

kartvizit fiyatları

whatsapp dan Bilgileri gönderin size özel tasarım yapalım . 

 

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K03 A.Bristol 250 gr 1000 8X5 Selefonlu Kartvizit Parlak 30 TL
K04 A.Bristol 250 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Arkası Tekrenk Selefonlu Kartvizit Fiyatı
Yok 35 TL
K05 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Kartvizit Fiyatı Yok 30 TL
K06 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Karvizit Çift Taraflı Çok Renkli Kartvizit Yok 50 TL
K08 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Altın Yaldızlı Kartvizit Yok 95 TL
K07 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Hologram Yaldızlı Kartvizit Yok 115 TL
K09 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Gofreli Kartvizit Parlak 85 TL
K10 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Parlak Selefonlu Kartvizit Parlak 35 TL
K11 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Mat Selefonlu (Arkası Tek Renk Siyah) Kartvizit Mat 30 TL
K12 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Mat Selefonlu + Kabartma Kısmi Laklı Kartvizit Mat 80 TL
K13 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Çift Yön Çok Renkli Mat Selefonlu Kartvizit  Mat 60 TL
K14 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Mat Selefonlu + Kısmi Laklı Kartvizit Mat 80 TL
K15 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Mat Selefonlu + Kabartma Kısmi Laklı Kartvizit   Mat 110 TL
K16 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön, Gofreli, Yaldızlı, Mat Selefonlu Kartvizit Mat 100 TL
K17 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön Çok Renkli, Mat Selefon + Kısmi Lak + Gofreli Kartvizit Mat 120 TL
K18 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön, Çok Renkli, Mat Selefon + Flok Baskı Kartvizit Mat 190 TL

 

Özel Kesim Kartvizit fiyatları

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K19 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Köşeleri Oval Kesim, Ön Arka Çok Renkli+ Kısmi Laklı Kartvizit Mat 120 TL
K20 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Çift Yön, Özel Kesim, Ön Yüz Altın Yaldız+ Kısmi Laklı Kartvizit    Mat 130 TL
K21 700 Gr Mat Kuşe 100 8x5 Çift Yon Baskılı Sıvamalı Özel kesimli Laklı Kartvizit mat 150

  • Listedeki kartvizitlerin basılmış halleri ofisimizdeki kataloğumuzda mevcuttur.

 

Bursa da kartvizit beklemenize gerek yok. Kartvizit üretim süresini 1 güne indirdik. Özel kesimli ve kısmi laklı kartvizitleriniz 5 günde diğer kartvizitleriniz 3 günde hazırlanmaktadır. İstediğiniz özel bir kağıt varsa gelip kartvizit kağıt katalogumuzdan seçebilirsiniz. Japon bristol kartvizit baskımız mevcuttur.

 

Kartvizit nedir ve baskısı nasıl yapılmaktadır?

 

Kartvizit, müşterileriniz ile ilk tanışmalarınızda kimliğinizdir. Kendinizi karşı tarafa tanıttığınız ilk adımdır. Firmanızın ve sizin yaptığınız iş ve iletişim bilgilerinizi içermektedir.

 

Kartvizit bastırmak dünyanın en kolay işi gözükse bile basım kalitesi, kağıdı ve renkleri ile başlı başına basım işidir. Bursa Kartvizit basımında dört ana rengin tamamı kullanılır. Kartvizit basımında her renk bir maliyet getirmektedir. Bu nedenle tek renk veya iki renk kullanılan kartvizitlerde maliyet düşük, dört renk veya dialı olan kartvizitler daha pahalı olmaktadır. Bunun nedeni, baskı makineleridir. İki renge kadar basım yapan makineler vardır. Dört renk için farklı makine kullanılmaktadır. Kartvizitte logo, amblem ve renkler eğer elinizde hazır yok ise grafik tasarımcı tarafından, bilgisayar ortamında tasarlanmaktadır ve tasarımın şekline karar verdikten sonra kağıt seçimi yapılmaktadır. Çeşitli kağıt markalarının kartelalarından yapılan bu seçimlerde genelde kuşe kağıt, daha kalın istenirse Amerikan Bristol kağıt veya kendinden desenli mat ya da parlak, ithal ya da yerli kağıtlar seçilebilmektedir. Bazı kağıtların arka tarafına baskı yapılamaz, bazılarının ise her iki yüze baskı yapılabilir. Veya plastik şeffaf kartvizit kağıdı seçerek, özel makinelerde Bursa kartvizit basımı yaptırabilirsiniz. Teknolojik gelişmeler ile istediğiniz pütürlü, renkli, şeffaf ve kendinden desenli kağıt modelleri, numune kartelalarında bulunmaktadır. Kartvizit basımında diğer önemli olan konu ölçülerdir. Şu an hepimizin kullandığı, var olan standart kartvizit ebatları bulunmaktadır. Bu standartlar sayesinde kartvizitlercüzdanlara ve kartvizitliklere rahatlıkla sığmaktadır. Çünkü bu ürünler, standart kartvizit ölçülerinde üretilmektedir. Bazı özel durumlarda müşterilerimiz, kurumsal kimlikleri için farklı kesimli, büyük ebatlarda, resimli veya gofre, varak uygulaması olan kartvizit tasarımı da istemektedir. Böyle çalışmalar özel olarak fiyatlandırılmaktadır. Her uygulamanın maliyeti farklıdır. Kartvizit tasarımları tamamen firma kimliği ile alakalıdır. Var olan logo ve tasarımlar her baskılı üründe aynı olmak zorunda olduğundan, baskılı evraklar birbiri ile benzerdir. Tasarımlarda mümkün olduğunca bilgi verici olmak, sade ve zarif tasarımlar seçmek kartvizitin daha anlaşılır olmasını sağlayacaktır.

 

Firmaların kurumsal kimlik hazırlaması süreci çok önemlidir. İş yaptığınız ve çalıştığınız müşterilerinize en kolay ulaşabildiğiniz kartvizit, basım kalitesi ve baskıda kullanılan tasarımlar ile firmanızın gücünü göstermektedir. Çok basit olarak adlandırılan bu baskılar, aslında bir firma için en önemli baskılı materyallerdir. Piyasada bulunan bazı basım firmalarının çok ucuza yaptığı tasarımlar, müşterinizde kötü etki bırakabilmektedir. Bu nedenle kaliteli basım evleri ile çalışmak, uygun fiyata kaliteli kartvizit bastırmak önemlidir. İstanbul ofset olarak biz, kalitemiz ile her türlü basım işlerinizde yanınızdayız.

 

Kartvizit Sipariş için;

 

Kartvizitlerde bulunacak bilgiler tamamen sizin isteğinize göre olabilmekle birlikte, Kurum logosu, kurumsal iş alanı bilgileri, şahıs adı, telefon - fax bilgileri, adres bilgileri, web adresi ve e-posta bilgileri bulunması gereklidir.

 

Ucuz Kartvizit Basımı ve Kartvizit Tasarımı

 

Toplu üretim şeklinde başka firmaların kartvizitleriyle birlikte basılmaktadır. 50 x 70 ofset baskı makinelerinde 72 adet kartvizit, 70 x 100 ofset baskı makinelerinde 144 firmaya ait kartvizitin beraber basılmasından dolayı renklerde %3 - %5 kadar renk farklılıkları olabilmektedir. İstanbul Ofset Matbaa olarak ucuz kartvizit önermemekteyiz.

 

Kurumsal Kartvizit Basımı ve Kartvizit Tasarımı

 

Kurumsal firmaların kartvizit basımında sorunsuz sonuçlar elde edebilmek adına üretimi yapılabilen kartvizitlerdir. Renk değerlerinin hassasiyet olması ile tek başına basımı yapılmaktadır. Renk, resim vb. görsellerinin basımında sorunsuz sonuçlar elde etmek için tamamen kuruma veya kişiye özel kartvizitolarak üretimi yapılmaktadır.

 

Kartvizit, genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, unvanı ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır. Çoğunlukla kartvizit baskıları bristol kartona yapılmaktadır. Kartvizitler için sıklıkla kullanılan ölçüler: eni için 5 - 5,5 cm, boyu için 8-9 cm'dir. Kartvizitler, kurumsal kimliğin ayrılmaz bir parçası olduğu için bu doğrultuda hazırlanması gerekmektedir. Firma logoları için belirlenen renklerin pantone numaraları matbaa ile paylaşılmalıdır. Kartvizitler, profesyonelliğin kısa bir ifadesidir. İş görüşmelerine başlamadan önce bursa kartvizitlerin değişimi son derece önemlidir. Ayrıcı Günümüzde dijital ortamda hazırlanan kartvizitler daha kolay şeçilebilip, daha kolay şekilde isteklere uyarlanabilmektedir.

Renkli kartvizit, Basit görünüşünün yanında imaj bakımından etkili bir reklamdır. Günümüzde firmalar tanıtıma ayırdıkları rakamları kıstıkça farkında olmadan piyasalarını rakip firmalara kaptırmaktadırlar. Kriz dönemlerinde reklamdan tasarrufa gitmek isteyen firmalar, kartvizitlerindeki imajlarını düzeltmekle de kendilerini tanıtabilmektedirler. Renkli kartvizitin diğerlerine göre

  • Renkli olması nedeniyle görsel çekicilik
  • Kâğıdının iyi kalitede (kuşe) olması
  • Firma ürünlerinin resimlerle gösterilmesi
  • Basit kartvizitlerden daha hesaplı olması (toplu basıldığı için)
  • Arka Baskısının olması
  • Islanmaması için selefon kaplama olması.
  • Bursa Acil kartvizit

Kartvizit Fiyatları

 

Kartvizit tasarımına önem verildiği takdirde firmanızın kurumsal bir imaj sergilemesi ve müşterileri ile de etkili bir iletişim içerisine girmesi son derece kolay olmaya başlayacaktır. Özellikle Refik reklam firmasında profesyonel bir şekilde basılmakla birlikte az bir maliyet bedeli istenmektedir. Bu sayede ekonomik fiyatlar aracılığı ile kurumunuzu ön plana çıkarmaya yardımcı olacak Bursa kartvizit lere de sahip olacaksınız.

Firma iletişim numaraları, adı, markası kartvizitlerde bulunmakla beraber potansiyel müşterileriniz sizlere ihtiyaç duyduğu vakit anında hızlı bir iletişimde kurmuş olacaktır. Bu sebeple artık çağımızda kartvizitler hem önemli hem de bir o kadar da ihtiyaçlı olabiliyor. Üstelik Refik Reklam kafanızda canlandırdığınız ve sizleri en iyi şekilde temsil etmeye de yardımcı olacak kartvizitlerin tasarımlarını yaparak teslim etmektedir. Bursa Kartvizit çeşitleri oldukça fazla olduğundan dolayı içerisinden bir çeşidini tercih ederek firma aracılığı ile tasarımın hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. İster sade isterseniz de şık bir şekilde kartvizitlerinizi hazırlatabilirsiniz.

Kartvizitler Neden Bu Kadar Önemlidir ?

Firmalara hızlı bir şekilde hedef kesimin ulaşabilmesi için kartvizitler önemlidir. Çevremize baktığımızda artık hemen hemen her bir firmanın kendine ait olarak kulllanmış olduğu kartvizitleri de bulunuyor. Bu sayede hem müşterilerinin hızlı bir şekilde iletişime geçmesini sağlayabilir hem de kendi kurumsal kimliklerinize de bir anlam da kavuşmaya başlayabilirsiniz. Tanıtım aracı olarak karşımıza çıkan kartvizitlere bundan böyle sizlerde sahip olarak firmanızı daha geniş kitlelere gönül rahatlığı ile tanıtabilme ayrıcalığına da sahip olmaya başlayabilirsiniz.

Firmalara kısa zaman içerisinde istenilen kurul kimliği kazandırmaya da yardımcı olacak kartvizitlere hemen sizlerde sahip olabilmeniz adına firmanın yolunu tutabilir ve kaliteli bir kartvizit tasarımları ile firma bilgilerinizi müşterilerinizle paylaşmaya da başlayabilirsiniz. Tasarım ve baskı hizmetleri veren firmalara göz attığımızda ise pek çoğu tam anlamı ile kaliteli olmayan kaba taslak özellikte ki kartvizitleri sunmaktadır. Fakat profesyonel kartvizitlerle kurumsal firma imajını kalkındırmanız daha kolay ve hızlı olacaktır. Bu sebeple gerek Bursa kartvizit fiyatları ile gerekse de profesyonel baskı hizmetleri ile de destek veren firmamızın yolunu tutarak firmanıza ulaşımı daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Bursa Kartvizit - Fiyatları - Bursa Kartvizit Basımı- Bursa Ucuz Kartvizit - Tasarımı - Bursa Kartvizit Fiyatları - Bursa Kartvizit Çeşitleri - Bursa Laklı Kartvizit - BursaFantazi Kartvizit

 

Etiketler 

Kartvizit, bursa kartvizit, kartvizit firmaları, kartvizit çeşitleri, kartvizit Fiyatları,  

Yorumlar   

0 #1 BestBeulah 14-11-2018 03:00
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they
approve all websites), for more details simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

bursa matbaa

BURSA MATBAA

Bursa da Matbaa sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek,  Bursa Matbaa Faaliyete başladığımız 2001 yılından bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak. Bursa Matbaa Reklam sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Bursalı Grup Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Sektörel  yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak, Memnuniyeti  temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır. Matbaa hizmeti verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

promosyon tişört

PROMOSYON TİŞÖRT

Promosyon tişört kategorisinde birçok isteğinize cevap verecek şık tasarımlarımız mevcut. Bu konularda yaptığımız çalışmaları sizler için yukarıda derledik. Özellikle toptan tişört basımı isteyenlere Promosyon Tişört fazlası ile yetecektir. Tişörtü birçok alanda kullanılabilmektedir. İster firmanızın tanıtımında ister tur etkinliklerinde ister yarışmalarda promosyon gereksinimi olmaktadır. Bu noktada siz de toptan giyim ürünlerimizden dilediğinizi seçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iletişim bölümlerinden bizimle iletişim kurmak. Promosyon tişört basımı uygulamaları pek çok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Promosyon Tişört özellikle firmaların tanıtım ihtiyacı göz önünde bulundurulması, tanıtım amacı ile bir çok aktivitede sergilenmektedir. Biz de promosyon tişörtü firması olarak bu alanda kendimizi geliştirmeye ve büyümeye odaklandık. Başarılı olmak için elimizden gelen tüm emeği vererek, müşterilerimizi memnun etme gayreti içinde mücadelemizi sürdürüyoruz. Promosyon tişört basımı etkinliklerde de sıkça kullanılmaktadır. Örneğin bir turizm firmasını düşünelim.