MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

Dikkat
  • Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

ÖZLÜCE MATBAA

ÖZLÜCE MATBAA 

 

Matbaa camiasında 13 yılı arkasında bırakan Bursalı Grup Matbaa Reklam; uzun yılların vermiş olduğu deneyimi ile teknolojinin yeniliklerini de gözardı etmeden yakın takipçisi olarak, Bursa Matbaa grafiksel tasarımlar ile birlikte farklı basım teknikleri ile bir çok matbaa hizmetini bulundurmaktadır. Gerçekleştirmek istediğiniz her türlü basım ve Bursa Matbaa reklam ile ilgili projelerinizi yüksek kaliteyi garantileyerek istediğiniz şekilde sizlere sunuyoruz. Bu şekilde dilediğiniz takdirde müesseseniz ile ilgili basım işlerinizin ilk aşaması olan tasarımdan, son haline yani baskı aşamasına kadar geçen süreçte Bursalı Grup Matbaa Reklam Yayın ve Reklamcılık olarak sizin yanınızda sizinle birlikte çalışmanın verdiği öz güvenle hizmetinizdeyiz. Yapılmasını istediğiniz her işinizde Bursalı Grup Matbaa Reklam çalışma arkadaşlarıyla hazırladığı yeni projelerden oluşmaktadır. Bursa Ozlüce Matbaa  Çalışmalarımızda her zaman için farklı seçenekleri belirleyip, müşteriyle bilgi alışverişi sonucunda tasarımın, görsel içeriklerinin hazırlanmasıyla devam eder. İşi ortaya çıkartma aşamasında kaliteli ekipman ve sistem ile sonuca varmak, her proje çalışmasını gerçekleştirebilmek için attığımız adımlardır. Sonuç olarak kaliteli ve özgün çalışmalarımız siz müşterilerimiz ile birlikte ortaya çıkıyor.

Gayemiz matbaa ve matbaacılık sektöründe edindiğimiz bilgi birikiminin ve deneyimlerimizin, kaliteli hizmet anlayışıyla bütünleştirip kapsamlı ürün yelpazemiz ile olağan en kısa sürede ve en yüksek kalite anlayışımızla müşterilerimizin beğenisine sunmaktır. Şirketimizin amacı 100% müşteri memnuniyeti, dikkatli adımların atılarak devam ettiği bu basım sürecinde hata payımızı sıfıra düşürmeyi garantiliyoruz.

Kısaca şirketimiz bünyesinde ortaya çıkardığımız ürünlerimiz broşür, katalog, afiş, restoran menüleri,  ve baskılı tanıtım mahiyeti içerikli takvim, ajanda, özel tasarımlı defter, bloknot, kartvizit, dergi, katalog ve kendi tasarımımız olan tüm baskı formlarını ihtiva eden ”Şirket kırtasiyeleri” kutular, çantalar, ambalaj malzemelerinden oluşur. Tüm bunlarla birlikte siz müşterilerimizin de fikirlerini gerçeğe dönüştürülmesinde sizlere yardım etmeye hazırız.

Özlüce Matbaa, Nilüfer Matbaa, Görükle Matbaa, Ataevler Matbaa

DELİKLİ FOLYA

One Way (Delikli Folyo)

Bursa Reklam amaçlı kullanılan one way vision malzemenin özelliği üzerine istenilen baskının yapılıp cam olan alanlarda kullanılmasıdır.

KATALOG TASARIM & BASKI HİZMETİ

KATALOG TASARIM & BASKI HİZMETİ

"FİRMANIZIN KİMLİĞİNE UYGUN KATALOG ÇALIŞMALARI İLE RAKİPLERİNİZDEN ÖNDE OLMANIZI HEDEFLİYORUZ."

katalog tasarım

Ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi müşterilerinize anlatmanın bir diğer yolu da firmanıza ait Katalog Çalışması. Aynı zamanda bu çalışma Web Sitenizin kağıt haline dönüştürülmüş halidir. Aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz ya da talep formunu doldurabilirsiniz. 

Katalog Tasarım Projeleri Üzerinde Çalışma Şekliniz Nasıl?

Katalog iki kısımdan oluşur; Kapak ve İç sayfalar. Kapak, bir katalogun en önemli parçasıdır. İçindekileri okutmak için logo, slogan ve grafikler dikkat çekici, sektörüne uygun ve konseptiyle bütünleyici olmalıdır. Projemize başlamadan önce müşterimizin yaptığı işleri tanımak ve materyalleri talep etmek adına bir görüşme yaptıktan sonra topladığımız tüm veriler ışığında projemizi oluşturmaya başlıyoruz. İlk etapta hazırladığımız demo çalışmalarını müşterimizin beğenisine sunuyoruz ve müşterimizin de yönlendirmeleriyle demomuzu son haline getiriyoruz. Müşterilerimiz demonun baştan tasarlanmasını ya da demoya eklemeler, çıkarmalar yapılmasını teklif edebilir. Bu sebeple müşterilerimize seçimlerinde kolaylık sağlamak ve yönlendirici olmak bakımından örnek kapak ve iç sayfa demosu hazırlıyoruz. Demo son haline getirilip müşterimiz tarafından onaylandıktan sonra matbaaya uygun olarak tasarım çalışmalarımıza başlıyoruz. 

Bu konuda tasarım şablonlarıyla çalışmaktan, hazır template katalog çalışmaları yapmaktan “özellikle” kaçınıyor ve müşterilerimizin kopya tasarımlar hakkında yönlendirmelerine sıcak bakmıyoruz. 

Kreatif bir tasarım firmasının yeni fikirler oluşturmak, ses getiren projelere imza atmak, katalog görücülerinin olumlu düşüncelere sahip olmasını sağlamak gibi fikirlere sahip olmaması demek, başarısızlığı da beraberinde getirir. Şu anda Türkiye’de katalog tasarım sektörü birbirini tekrarlamakta kataloglar yalnızca içinde bilgiler barındıran kitapçılardan ibaret olmaktadır. Katalogu inceleyen müşterilerinizin bir süre sonra emek verilen kataloglarınızı çöp kutusuna atması kaçınılmaz olsa gerek.

Tasarım Fiyatları Ne Kadar?
Katalog ücretlerini belirleyen, genellikle sayfa sayısıdır. Tasarım firmaları bu konuda net bir fiyat verememektedir. Sayfa sayısıyla birlikte katalogda tasarımcısının tasarlaması gereken grafikler, resimler ve içerikler de fiyatı oluşturmada büyük etkenlerden biridir. Sadece text yazılardan oluşan bir kataloglarla, ağır grafik ve istatistiklerden oluşan kataloglar arasında hizmet alan müşterilerin hakları gözetilerek uygun bir fiyat analizi oluşturulur. Burada net bir fiyat vermek çok zordur. Katalog ücretlerini etkileyen çok sayıda faktör mevcut ama bir fiyat aralığı vermemiz gerekirse 8 sayfalık bir katalog çalışması proje ağırlığına göre 500 tl - 1500 tl arasında değişmektedir.

Katalog Tasarımlarında Ufku Genişletmek 
GardenTR Ekibi olarak, çayımızla birlikte tasarım gündemini, yeni stil ve tarzları bilgisayarın başına geçer geçmez okumadan işimizin başına geçmeyiz. Hayatta ufkumuzun genişlemesi için nasıl bolca kitap, dergi ve makale okuyorsak, göz zevkimizin gelişmesi, şekillenmesi için de durmadan okuyoruz, inceliyoruz ve araştırıyoruz. Özellikle başarı getirmiş her bir tasarımın kendi başarısına paralel olarak bizi ne kadar başarıya götürdüğünü belirtmeliyiz.

 

katalog tasarımı, katalog tasarım firması ankara, katalog baskı firması ankara, ankara katalog tasarımı, katalog baskı ve tasarım, katalog baskı ve tasarım firması ankara, katalog yaptırma, katalog fiyatları, katalog örnekleri, katalog firmaları, katalok, firma kataloğu, firma broşürü, broşür örnekleri, broşür firmaları

BURSA FATURA BASKI

Bursa Anlaşmalı Fatura Basımı, Anlaşmalı Matbaa Hizmeti Vermekteyiz.

FATURA VE İRSALİYE BASIMI

Fatura satılan mal ve yapılan iş karşılığında müşterinin borçlandığı tutarı göstermek üzere ürünü satan veya işi yapan firma tarafından müşteriye verilen resmi evrağa fatura denir.

SÜREKLİ FORM FATURA

Mali evraklardan faturalarımızı nokta vuruşlu yazıcıdan yazdırmak üzere kullanılan sürekli biçimde geçen fatura kağıdı çıktısına sürekli form denir. Sürekli form fatura gibi sık kullanılan evraklar için en ideal sürekli formudur.

SERBEST TİCARET MAKBUZU

Serbest meslek makbuzu, Muhasebeci, Avukat, Doktor gibi mesleki faaliyetlerine ilişkin her türlü tahsilatı için düzenlediği bir belgedir. Mesleki faaliyet karşılığında ücretin tahsil edildiğini gösterir mali evraktır.

GİDER PUSULASI

Maliye defteri tutan işletmecilerin, defter tutmayan kişilerden satın aldıkları mal veya hizmetler karşılığında düzenledikleri ticari belgeye gider pusulası denir.

PERAKENDE SATIŞ FİŞİ

Perakende satış fişi; perakende satış yapan işletmelerin elektrik kesintisi ya da yazarkasanın arızalanması gibi durumlarda yazarkasa fişi yerine düzenlenen bir belgedir.

DERNEK ALINDI MAKBUZU

Dernek alındı makbuzu, derneklerin gelirleri, üye ödentisi sonucunda elde edilen gelirler ile bağış ve yardımlardan oluşur. Dernek, otel, kreş, okul, huzurevi, spor salonu suretiyle gelir elde edebilirler.

bursa fatura fiyatları

 

Bursa Fatura Tasarım ve Fatura Baskı Hizmetlerimiz.

Bursa ciltli fatura basımı

Fatura baskı hizmetinde Bursa bölgesindeki tüm firmalara sürekli form faturayı iki gün içinde teslim ediyoruz. Bursal Bursa vergi dairesine kayıtlı şahıs firması, limited şirket veya anonim şirket gibi kobilerin resmi evrakları olan; ciltli fatura, sürekli form irsaliye, sürekli form irsaliyeli fatura, sürekli form fatura, sürekli form sevk irsaliyesi, koçanlı fatura ve benzeri maliye anlaşmalı ürünlerini iki gün içinde teslim ediyoruz.

Tahsilat Makbuzu, firmaya özel logolu tahsilat makbuzu basımı. Sipariş Fişi, firmaya özel logolu sipariş fişi basımı. 

Bursa fatura basımışirketlerin ve dükkanların makbuz, irsaliye ve fatura basımı gibi yaptırmak zorunda olduğu hizmetler vardır. Bu işlemlerin basımı için matbaalardan yardım almaları gereklidir. Matbaalar Maliye Bakanlığı onayına sahip olmalıdırlar. Müşterilerine bu belgelerini ibraz etmeli ve iş yükümlülüğünü almalıdırlar. Fatura, yapılan iş veya hizmet sonucunda alıcının borçlu olduğu miktarı belirtmek için basımı sağlanan belgedir. Bu belgenin verilmesi zorunlu tutulmaktadır.

 

Hızlı ve Güvenilir Fatura Basımı 

 

Bursa fatura basımı ile dükkan veya şirketinizin fatura baskı işlemlerini kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Maliye Bakanlığı onaylı belgeler sayesinde getirilen faturalar resmi ellerden geçerek imza ve kaşe sonucu ile resmi evrak niteliği kazanmaktadır. Maliye Bakanlığının birçok farklı denetiminden geçen matbaa görevini eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek fatura basımını yapmaktadır.

 

Fatura Siparişlerin İstenilecek Belgeler

 

Fatura basımı isteminden sipariş verebilmek için getirilmesi zorunlu evraklar vardır. Bursa fatura basımı sırasında istenilen gerekli evraklar listesi aşağıdaki gibidir.

 

Bursa sürekli form fatura - Osmangazi sürekli form fatura - Nilüfer fatura basımı - Yıldırım fatura basımı - Görükle fatura basımı - Kestel sürekli form fatura - sürekli form fatura özellikleri - sürekli form fatura örneği - sürekli form yazıcıları - sürekli form fiyat listesi - tahsilat makbuzu basımı - gider pusulası basımı - ciltli fatura - ciltli fatura basım - sürekli form - sürekli form matbaa - maliye anlaşmalı matbaa - fatura baskı - nişantaşı fatura basımı - fatura basımı için gerekli evraklar

ATAEVLER FATURA BASKI, ALTIPARMAK FATURA BASKI, BADEMLİ FATURA BASKI, BEŞEVLER FATURA BASKI, BEŞYOL FATURA BASKI, ÇEKİRGE FATURA BASKI, DEMİRTAŞ FATURA BASKI, ERİKLİ BOSCH, SERVİSİ, ERTUĞRULKENT FATURA BASKI, FSM BULVARI FATURA BASKI, GÜRSU FATURA BASKI, GÖRÜKLÜ FATURA BASKI, HAMİTLER FATURA BASKI, HÜRRİYET FATURA BASKI, İHSANİYE FATURA BASKI, KESTEL FATURA BASKI, MESKEN FATURA BASKI, MUDANYA FATURA BASKI, ORGANİZE SANAYİ FATURA BASKI, OSMANGAZİ FATURA BASKI, ÖZLÜCE FATURA BASKI, SETBAŞI FATURA BASKI, ULUYOL FATURA BASKI, YEŞİLYAYLA FATURA BASKI, YILDIRIM FATURA BASKI, BURSA FATURA BASKI - İNEGÖL FATURA BASKI 

Bursa ilinin ilçeleri; Büyükorhan Fatura Baskı, BURSA Gemlik Fatura Baskı, BURSA Gürsü Fatura Baskı, BURSA Harmancık Fatura Baskı, BURSA Karacabey Fatura Baskı, BURSA Keles Fatura Baskı, BURSA Kestel Fatura Baskı, BURSA Mudanya Fatura Baskı, BURSA Mustafakemalpaşa Fatura Baskı, BURSA Nilüfer  atura Baskı, BURSA Orhaneli Fatura Baskı, BURSA Orhangazi Fatura Baskı, BURSA Osmangazi Fatura Baskı, BURSA Yenişehir Fatura Baskı, BURSA Yıldırım Fatura Baskı, BURSA İnegöl Fatura Baskı, BURSA İznik Fatura Baskı, BURSA http://tasarimdanbaskiya.com/fatura-baski  

MATBAA OFSET FİRMALARI FİYATLARI

matbaa

BURSA MATBAA REKLAM FİYAT ve BİLGİ ALMAK İÇİN  0541 605 30 81

 Bursa matbaa

 

 

Bursa da Matbaa sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek,  Bursa Matbaa Faaliyete başladığımız 2001 yılından bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak,

Misyonumuz

Bursa Matbaa ofset sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek,  Faaliyete başladığımız  2001 yılından bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak,

Bursalı Grup Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Sektörel  yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak,

Memnuniyeti  temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak,

Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

Bursa Matbaa ve ofset sektöründe Bursalı Bursa Matbaa

Bursalı Matbaa, Bursa Matbaa olarak, Bursa Matbaa ve promosyon hizmetlerimiz ile yaklaşık 15 yıldır hizmetinizdeyiz. Bursa Matbaa işine ilk başladığımız dönemlerde 1-2 müşterimiz varken, bu gün arkamızda kalabalık müşteri portföyü, geniş ürün yelpazemiz, gelişen Bursa Matbaa ve baskı kalitemiz ile hizmet veriyoruz. Bursa Matbaa sektörü, geniş bir ürün ve hizmet grubuna hitap eden bir sektördür. Gelişen teknoloji sayesinde baskı makinelerinde ve tekniklerindeki tüm yenilikler takip edilerek, çağa aya uydurmak ve kendini güncellemek, üretici Bursa Matbaa firmaları için en doğru hizmet şeklidir. Bursa Matbaa Firması olarak bu gelişimin içinde, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli Bursa Matbaave baskı hizmeti vermek için çalışıyoruz. Ofset baskı, dijital baskı, serigrafi ve tampon baskı gibi teknikler ile doğru baskı yöntemlerini, doğru ve sorunsuz basarak sağlıklı ürünler ortaya çıkarıyoruz. Bu nokta, bir Bursa Matbaaiçin tecrübesinin sağladığı yerdir.

Neden Bursalı Bursa Matbaa Bursa Matbaa?

Bursa Matbaa Fiyatları, piyasada standart ürünler çıkaran Bursa Matbaalardan değildir. Müşteri ne istiyorsa ve ne düşünüyorsa, beklentisini en iyi şekilde değerlendirerek çalışıyoruz. Üretim gücümüzü, hızımızı ve baskı kalitemizi, uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Yeniliklere açık, bilgili baskı ustaları ve profesyonel çözüm getiren personelimiz ile siparişten sevkiyata kadar, Bursa da Matbaa sektöründe farkındalık yaratıyoruz. Bursa Matbaa Fiyatları, tasarım ve baskı alanında üst düzey hizmet veren, ürün tasarlayan, çözümler üreten, baskı süreçlerinde iyi organize olan ve süreçleri disiplin ile yöneten bir Bursa Matbaa firmasıdır. Bursalı matbaa, firmalara kurumsal baskı çalışmalarında, antetli kağıt, zarf, Bursa Kartvizit, cepli sunum dosyası, karton çanta, bloknot, küp bloknot, afiş, sticker, katalog, poster, insert, el ilanı, broşür, mouse pad, bardak altlığı, magnet, oto kokusu baskılarında ürettiği çözüm ve tasarımlarla, kullanıcı ihtiyaçlarına çağdaş baskı çözümleri ile programlanan zaman ve bütçe içinde tamamlanmasını sağlar. Baskılı ürünlerde fonksiyonellik, çağdaş formlar ve kurumsal kimliğin baskılı ürünlere entegre olması için, baskının her aşamasını bağımsız değerlendirerek disiplinli çalışır. Çağdaş tasarımı çağdaş Bursa Matbaacılık anlayışı ile birleştirerek, modern kimlikte baskılı ürünler ortaya çıkarır. Bursa Matbaa, müşterilerinin baskı ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamaktadır. Bursalı Grup Matbaa, üretici firma olmasının verdiği güç ile taahhütlerini zamanında ve eksiksiz teslim etmekte, Bursa Matbaa bilgisi nedeni ile de üretim esnasında israfı ortadan kaldırmakta, yapılan işleri noksansız, en kısa zamanda düşük maliyet ve kalite anlayışı ile yapmaktadır. Kaliteyi her zaman üst seviyede tutarak, her aşamada rekabet gücü yüksek aranılan baskılı Bursa Matbaa ürünleri sunmak, personel eğitimi ve ekip ruhunu geliştirerek, çağa ayak uydurarak çevreye saygılı dürüst bir Bursa Matbaa hizmeti vermektedir.

İnternet sitemizden veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, antetli kağıt, Bursa Kartvizit, şeffaf Bursa Kartvizit, zarf, sunum dosyaları, cepli dosyalar, karton çanta, katalog, insert, poster, afiş, broşür, bloknot, küp bloknot, mouse pad, oto kokusu, magnet, bardak altlığı, klasör, ajanda ve takvim baskılarında Bursalı Bursa Matbaa Bursa Matbaa’ya sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz adette ve renkteki taleplerinize, üretici firma olma nedeni ile uygun fiyatlarımız, kaliteli baskımız ile hizmet sunmaktayız. Siz hayal edin biz yapalım. Bursalı Grup Matbaa.

Bursa Matbaa VE OFSET Bursa Matbaa FİYATLARI ? 
Bursalı Bursa Matbaa ve Bursa Matbaa sektöründe modern kalite anlayışı ile birlikte en ucuz Bursa Matbaa fiyatları sizlere sunuyor. Sitemizde olan Bursa Matbaa Fiyatlarımız 2014 Bursa Matbaa fiyatları olarak günceldir. 

Bursa Matbaa Fiyatları Bursa Ofset Matbaa Fiyatları
*Bursa Katalog Fiyatları Bursa El İlanları ve Broşür     Fiyatları
Bursa Kartvizit Fiyatları Bursa Karton Çanta Fiyatları
* Bursa Bloknot ve Küp Bloknot Bursa Cepli Dosya Fiyatları
* Bursa Afiş Fiyatları Bursa Sticker ( Çıkartma Etiket )
Bursa Web Tasarım Bursa Plastik Kartvizit ve Bursa Şeffaf Kartvizit


Bursalı Bursa Matbaa Bursa MatbaaCILIKTA LİDER OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLAR ..

Bursa Matbaa ve ofset baskıda ilk akla gelen isim olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Başarımızı sağlayan kaliteli işlerimiz ve zaman faktörünü iyi kullanma olarak görüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli..

OFSET Bursa Matbaa ?
Grafik tasarım ve sanatsal aşamalar bittiği zaman ofset Bursa Matbaa yoğunluğu ofset baskı üzerindedir. Firmamız sadeceGrafik tasarım hizmetleri vermemektedir, sırasıyla Ofset baskılar, Digital baskı, Serigrafi Baskı son teknoloji ve modern teknikler kullanılmaktadır. Sağlıklı bir proje için doğru ofset baskı firmasının önemi açık ortadadır. Firmamız tüm bu aşamaları kendi ofset Bursa Matbaa tesislerinde yürütmektedir. Grafik tasarım aşaması olsun, ofset Bursa Matbaa baskı teknikleri açısından tecrübesiyle Türkiyenin Bursa Matbaa sektöründe lider firmasıdır.

OFSET Bursa Matbaa VE GRAFİK TASARIM ? 
Grafik tasarımları bizim ya da sizin tarafınızdan hazırlanmış adeti yüksek trajlı işlerinizi doğru renk ve gerçek kaliteli renklerle Profesyonel kadromuzla ofset baskı yapıyoruz. LogoKurumsal kimlikAfişler, Antetli kağıtBardak altlığı,BloknotKüp Bloknot, Bursa Cepli dosyaBursa Etiket, Bursa El ilanıBursa BroşürBursa Kartvizit, Bursa Katalog, Bursa İnsertMagnetMause pad, Oto kokusuKarton çantaPlastik Bursa KartvizitŞeffaf Bursa KartvizitZarf, AjandaTakvim Grafik Tasarım ile ilgili tüm hizmetleri profosyonel Grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

 

Ofset Bursa Matbaa - Dijital Bursa Matbaa

 

Bursa Ofset Matbaa hizmetleri geniş ürün yelpazesi ile sizlere Bursa MatbaaOfset BaskıEl ilanlarıBroşür, Cepli Dosya, KatalogBloknot gibi bir çok konuda Bursa Ofset Bursa Matbaa olarak Ofset Bursa Matbaa hizmetleri sunmaktadır. Ürün yelpazemiz sürekli olarak artması ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda dijital Bursa Matbaa ve Dijital Baskı hizmetlerinde vermekteyiz.

 

bursa ofset firmalar, bursa matbaa firmaları,

Ofset Bursa Matbaa ve Promosyon Hizmetleri

 

bursa matbaa

BURSA MATBAA

Bursa da Matbaa sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek,  Bursa Matbaa Faaliyete başladığımız 2001 yılından bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak. Bursa Matbaa Reklam sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Bursalı Grup Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Sektörel  yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak, Memnuniyeti  temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır. Matbaa hizmeti verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

promosyon tişört

PROMOSYON TİŞÖRT

Promosyon tişört kategorisinde birçok isteğinize cevap verecek şık tasarımlarımız mevcut. Bu konularda yaptığımız çalışmaları sizler için yukarıda derledik. Özellikle toptan tişört basımı isteyenlere Baskılı Tişört fazlası ile yetecektir. Tişörtü birçok alanda kullanılabilmektedir. İster firmanızın tanıtımında ister tur etkinliklerinde ister yarışmalarda promosyon gereksinimi olmaktadır. Bu noktada siz de toptan giyim ürünlerimizden dilediğinizi seçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iletişim bölümlerinden bizimle iletişim kurmak. Promosyon Tişört uygulamaları pek çok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Promosyon Tişört özellikle firmaların tanıtım ihtiyacı göz önünde bulundurulması, tanıtım amacı ile bir çok aktivitede sergilenmektedir. Biz de promosyon tişörtü firması olarak bu alanda kendimizi geliştirmeye ve büyümeye odaklandık. Başarılı olmak için elimizden gelen tüm emeği vererek, müşterilerimizi memnun etme gayreti içinde mücadelemizi sürdürüyoruz. Promosyon tişört basımı etkinliklerde de sıkça kullanılmaktadır. Örneğin bir turizm firmasını düşünelim.