MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

Dikkat
  • Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

TÜBİTAK BİLİM FUARI TİŞÖRTLERİ

TÜBİTAK BİLİM FUARI TİŞÖRTLERİ

Tübitak Tişörtleri meşhur timsah logosuyla tanınan bir ürün olmuştur artık. Ağzı açık şekilde yer alan bu timsah logosu genellikle tişörtlerin göğsün sol tarafında, yaka açıklığının ikinci düğmesi ile bitiminin hizasında yer almaktadır. Tübitak Tişörtleri tişörtlerde kumaş kendine has balıksırtı denen bir kumaş türüne sahiptir. Tamamı bu şekilde imal edilmektedir. Tübitak Tişörtleri düğmeleri tişörtün rengine uyumlu bir renk seçilir genellikle. Ancak bazen açık renk tişörtler koyu renkli düğmelere de rastlanmaktadır. Sedef tozundan yapılan bu düğmeler kullanıma oldukça elverişlidir.  Düğmeler klasiklerin dışında olarak iki deliklidir. Düğmeler üzerinde yazı olmaz. Tübitak Tişörtleri tişört en ucuz bulabileceğiniz tişört markalarındandır.

Yaz mevsimin geride bıraktık artık. Kış soğuk yüzünü göstermeye başladığı şu günlerde yazlık kıyafetler çok ucuza alınabilir. Çünkü kışlık kıyafetler revaçta ve yazdan kalan modeller ucuza gidiyor. Seneye yeni modeller piyasaya sürüleceği için satıcılar ellerindeki yazlık ürünleri bitirme telaşında olduğu için ucuza satıyor. Bunlardan birisi de Tübitak Tişörtleri. Alışveriş merkezlerinde indirimlerde olan Tübitak Tişörtleri tişörtleri vitrinlerde görebilirsiniz. Tübitak Tişörtleri sosyete pazarı diye tabir ettiğimiz pazarlarda bulunabilir. Bu pazarlar hem fiyat yönünden hem kalite yönünden birçok çeşidi birçok markayı bünyesinde barındırır. Ayrıca ünlü markaların defolu malları ucuza bulunabilmektedir. Defolu olduğu bile belli olmayan bu ürünler halk tarafından çok rağbet görmektedir.

Tübitak Tişörtleri tişört en ucuz bu pazarlarda çok çok uygun fiyatlara satıldığından gençler tarafından rağbet görmektedir. Kalite yönünden çok güzel olan bu tişörtler giyime uygundur. Hava alabilen özelliğe sahip bu tişört farklı kişiliklere hitap eden birçok renklere sahiptir. Ayrıca son zamanlarda yaygın olan slim fit bedenin de yer aldığı her türlü bedene uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünlerde hiçbir zaman “ small, medium, large, x large, xx large” gibi veya “ s, m, l, xl, xxl gibi harflerle bedenler belirtilmez. Bedenler sayıyla belirtilir.  Gömlek gibi yakalara sahip olan bu Tübitak Tişörtleri pamuktan imal edilmiştir. Bu özelliğiyle yaz mevsiminde giyime uygundur, terlemelere mani olmaktadır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

promosyon tişört

PROMOSYON TİŞÖRT

Promosyon tişört kategorisinde birçok isteğinize cevap verecek şık tasarımlarımız mevcut. Bu konularda yaptığımız çalışmaları sizler için yukarıda derledik. Özellikle toptan tişört basımı isteyenlere Promosyon Tişört fazlası ile yetecektir. Tişörtü birçok alanda kullanılabilmektedir. İster firmanızın tanıtımında ister tur etkinliklerinde ister yarışmalarda promosyon gereksinimi olmaktadır. Bu noktada siz de toptan giyim ürünlerimizden dilediğinizi seçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iletişim bölümlerinden bizimle iletişim kurmak. Promosyon tişört basımı uygulamaları pek çok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Promosyon Tişört özellikle firmaların tanıtım ihtiyacı göz önünde bulundurulması, tanıtım amacı ile bir çok aktivitede sergilenmektedir. Biz de promosyon tişörtü firması olarak bu alanda kendimizi geliştirmeye ve büyümeye odaklandık. Başarılı olmak için elimizden gelen tüm emeği vererek, müşterilerimizi memnun etme gayreti içinde mücadelemizi sürdürüyoruz. Promosyon tişört basımı etkinliklerde de sıkça kullanılmaktadır. Örneğin bir turizm firmasını düşünelim.