MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

Dikkat
  • Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

BİLİM FUARI TİŞÖRTLERİ

BİLİM FUARI TİŞÖRTLERİ 

Bilim Fuarı Tişörtleri Sezon içersinde her daim stoklarımızda lacoste ve penye Bilim Fuarı Tişörtleri için 11 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu renkler: Bilim Fuarı Tişörtleri Beyaz, Siyah, Kırmızı, Gri, Bordo, Lacivert, Saks Mavi, Sarı, Yeşil ve Turuncudur. Hem Lacoste tişörtlerde hem penye tişörtleride hem de Bilim Fuarı Tişörtleri 2. kalite promosyon tişörtleride 11 rengin tamamı stoklarımızda bulunmaktadır.

Bilim Fuarı Tişörtleri Özel renk siparişleriniz için ayrıca üretim yapmaktayız. Stoklarımızda bulunmayan baskılı tişört rengini ihtiyacınız var ise atölyemizde istediğiniz renkte tişörtler üretilip baskılı ya da baskısız bir şekilde teslim edilmektedir.

Renk Seçimi ve Logonuz ile Uyumu

Bilim Fuarı Tişörtleri Sparişlerinizde müşteri temsilcimiz sizden logonuzu talep edecektir. Bilim Fuarı Tişörtleri logonuzun ve kurumsal kimliğinize en uygun baskılı tişört rengi belirlenip sizden onay alınarak üretime geçilmektedir. Bilim Fuarı Tişörtleri logonuza uygun olmayan renk seçimlerinizden kaçınmalısınız çünkü baskılı tişört rengini ve logonuzun renk uyumu markanıza bir yatırımdır. Bilim Fuarı Tişörtleri logonuz veya kurumsalınız ile ilgisi olmayan renk seçiminiz markanıza eksi bir yatırım olacaktır. O yüzden baskılı tişört rengi seçimlerinizde size en uygun rengi stoklarımızdan veya özel üretim yaparak temin etmekteyiz.

bilim fuarı tişörtleri, Bilim FUARI TİŞÖRTÜ, BİLİM FUARI TİŞÖRT BASKISI

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

promosyon tişört

PROMOSYON TİŞÖRT

Promosyon tişört kategorisinde birçok isteğinize cevap verecek şık tasarımlarımız mevcut. Bu konularda yaptığımız çalışmaları sizler için yukarıda derledik. Özellikle toptan tişört basımı isteyenlere Promosyon Tişört fazlası ile yetecektir. Tişörtü birçok alanda kullanılabilmektedir. İster firmanızın tanıtımında ister tur etkinliklerinde ister yarışmalarda promosyon gereksinimi olmaktadır. Bu noktada siz de toptan giyim ürünlerimizden dilediğinizi seçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iletişim bölümlerinden bizimle iletişim kurmak. Promosyon tişört basımı uygulamaları pek çok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Promosyon Tişört özellikle firmaların tanıtım ihtiyacı göz önünde bulundurulması, tanıtım amacı ile bir çok aktivitede sergilenmektedir. Biz de promosyon tişörtü firması olarak bu alanda kendimizi geliştirmeye ve büyümeye odaklandık. Başarılı olmak için elimizden gelen tüm emeği vererek, müşterilerimizi memnun etme gayreti içinde mücadelemizi sürdürüyoruz. Promosyon tişört basımı etkinliklerde de sıkça kullanılmaktadır. Örneğin bir turizm firmasını düşünelim.