MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

ÖZLÜCE MATBAA

ÖZLÜCE MATBAA 

 

Matbaa camiasında 13 yılı arkasında bırakan Bursalı Grup Matbaa Reklam; uzun yılların vermiş olduğu deneyimi ile teknolojinin yeniliklerini de gözardı etmeden yakın takipçisi olarak, Bursa Matbaa grafiksel tasarımlar ile birlikte farklı basım teknikleri ile bir çok matbaa hizmetini bulundurmaktadır. Gerçekleştirmek istediğiniz her türlü basım ve Bursa Matbaa reklam ile ilgili projelerinizi yüksek kaliteyi garantileyerek istediğiniz şekilde sizlere sunuyoruz. Bu şekilde dilediğiniz takdirde müesseseniz ile ilgili basım işlerinizin ilk aşaması olan tasarımdan, son haline yani baskı aşamasına kadar geçen süreçte Bursalı Grup Matbaa Reklam Yayın ve Reklamcılık olarak sizin yanınızda sizinle birlikte çalışmanın verdiği öz güvenle hizmetinizdeyiz. Yapılmasını istediğiniz her işinizde Bursalı Grup Matbaa Reklam çalışma arkadaşlarıyla hazırladığı yeni projelerden oluşmaktadır. Bursa Ozlüce Matbaa  Çalışmalarımızda her zaman için farklı seçenekleri belirleyip, müşteriyle bilgi alışverişi sonucunda tasarımın, görsel içeriklerinin hazırlanmasıyla devam eder. İşi ortaya çıkartma aşamasında kaliteli ekipman ve sistem ile sonuca varmak, her proje çalışmasını gerçekleştirebilmek için attığımız adımlardır. Sonuç olarak kaliteli ve özgün çalışmalarımız siz müşterilerimiz ile birlikte ortaya çıkıyor.

Gayemiz matbaa ve matbaacılık sektöründe edindiğimiz bilgi birikiminin ve deneyimlerimizin, kaliteli hizmet anlayışıyla bütünleştirip kapsamlı ürün yelpazemiz ile olağan en kısa sürede ve en yüksek kalite anlayışımızla müşterilerimizin beğenisine sunmaktır. Şirketimizin amacı 100% müşteri memnuniyeti, dikkatli adımların atılarak devam ettiği bu basım sürecinde hata payımızı sıfıra düşürmeyi garantiliyoruz.

Kısaca şirketimiz bünyesinde ortaya çıkardığımız ürünlerimiz broşür, katalog, afiş, restoran menüleri,  ve baskılı tanıtım mahiyeti içerikli takvim, ajanda, özel tasarımlı defter, bloknot, kartvizit, dergi, katalog ve kendi tasarımımız olan tüm baskı formlarını ihtiva eden ”Şirket kırtasiyeleri” kutular, çantalar, ambalaj malzemelerinden oluşur. Tüm bunlarla birlikte siz müşterilerimizin de fikirlerini gerçeğe dönüştürülmesinde sizlere yardım etmeye hazırız.

Özlüce Matbaa, Nilüfer Matbaa, Görükle Matbaa, Ataevler Matbaa

Yorumlar   

0 #1 BestBetty 30-10-2018 19:16
I have noticed you don't monetize your website, don't
waste your traffic, you can earn extra bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites),
for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile