MATBAA FİRMALARI

Matbaa Firmaları Bursa

Matbaa Firmaları Bursa merkezli firmamız kaliteyi size uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Broşür’den, kartvizite, multimedya baskı’dan, fatura/irsaliye’ye kadar tüm basım işleriniz için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Günümüz teknolojisine uygun baskı cihazlarımızla kaliteyi uygun fiyatlarda sunuyoruz. Baskı öncesinde basım için hazırlanan grafik tasarımlarına 3D Mock Up özelliğe ile göz atma fırsatı ile ürününüzü daha iyi görebileceksiniz.

Matbaa Firmaları

Bursa Matbaa Firmaları

Bursa Matbaa Firmaları hizmetlerimizden online olarak hizmet alabilirsiniz. Eğer grafik çalışmanız hazır ise Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderim yapabilirsiniz. Matbaa Firmaları Bursa kelimesi ile kaliteyi yan yana getiriyor cebinizi yakmıyoruz.  Bursa Matbaa Firmaları hizmetleri alanında kendini kanıtlamış firmamız sizleri bekliyor.

 

Matbaa Firması

Bursa Matbaaları

Kurumsal kimlik çalışmalarımız da sizleri tasarımlarımızla Matbaa Firmaları Bursa alanında markalaştırıyoruz. Bursa Matbaa Firmaları merkezli firmamız Türkiye’nin her yerine kargo lojistik ağı ile hizmetimizi ulaştırıyoruz. 40 sayfaya kadar grafik tasarım ücreti almıyoruz. Kreatif ve özgün çalışmalar ile farkınızı ortaya koyun ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla alın. Farkınızı tüm müşterileriniz görsün ve markalaşmak yoluna ilk adımınızı bizimle atın. Kartvizit, broşür, katalog gibi basım hizmetlerimiz için lütfen fiyat teklifi isteyin. Limitsiz Ajans Matbaa Firmaları Bursa kurumsal bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Bursa Matbaa Firmaları alanında bir çok web sitesi açarak google’da üst sıralarda rast gelebileceğiniz Limitsiz Ajanstamamen kendisine ait dijital baskı makinaları ile diğer ajanslardan farklı olarak fiyatları daha aşağıda tutmaktadır. Matba Bursa alanında mutlaka fiyat teklifi almadan geçmeyin.

1-Yapılacak tasarımda Bursa grafik tasarımı yer almasını dilediğiniz verileri (ad yol tarifi, logo..) e- mail ile bize gönderiyorsunuz.

2-Size birden çok alternatifli tasarımı hazırlayıp seçiminiz amaçlı sizlere dönüyoruz.

3-Beğendiğiniz bir tasarımı Bursa Matbaa Firmaları olarak onaylıyor ya da bir daha düzeltmeler istek ediyorsunuz.

4-Onayladığınız işin ödemesini yapıyorsunuz. Tediye dahil olmak üzere buraya civarı tüm işlemler söylemeye sebep yok dönemin kolaylığı web üzerinden.

5-Onayladığınız ve ödemesini yaptığınız işiniz, işin türüne yönelik sitemizde anlatılan zamanda, basılıp hazırlıklı ediliyor.

6-İşiniz kargo Bursa katolog, Bursa broşür, Bursa kartvizit vb. ile adresinize gönderiliyor.

Yukarda belirtilenler evrensel iş akışıdır. E-mail yazışmaları mahaline SKYPE eklenip hemen karşılıklı yazışarak dizayn yaptırmak ya da büromuza uğrayıp tasarımı surat yüze hazırlamak da mümkündür.

Sizin Sorumluluğunuz: Yaptırdığınız işteki verilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Lütfen bu noktaya sıkı uyarı ediniz. Bize telefon numaralarınızı gerçek verdiniz, ancak Matbaa Firmaları Bursa dizayn yaparken hata meydana geldi. Telefonun doğrusunu bilmediğimiz amaçlı hata oluştuğunu fark edemiyoruz. Ya Da, gönderdiğiniz verileri kopyala yapıştır yolu ile aynen alıyoruz. Matbaa Firmaları Bursa siz bariz bir hata yaptınız diyelim. Dizayn yaparken içeriğe uyarı edemediğimizden yazdığınız hata tasarıma aynen yansıyacaktır. Hazırlanan tasarımlar, baskıya verilmeden öncesinde onayınıza sunulmaktadır. Bursa Matbaa Firmaları işe onay vermeden öncesinde tüm verileri muayene etmeniz gerekir. Onay alınıp iş basıldıktan ardından, içerik ile alakalı hiçbir sorumluluk onay edilemez. Tekrar bastırmak amaçlı işin tam ücretini tekrar ödemeniz gerekir.

Bilgisayar monitörlerinin nitelik ölçümleme farklılıkları sebebi ile oluşabilecek kalite kayıpları https://limitsizajans.com ‘un sorumluluğunda değildir. Gönderilecek dosyaların baskıya uyumlu şekilde CMYK nitelik formatında hazırlanması ve uyumlu Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bursa Matbaa Firmaları sevk edilen dosyaların müşteriye ilişkin meydana geldiğini onay eder ve yalnızca müşterinin talebi doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.

Matbaa Firmaları Bursa ahlak dışı, yakışıksız işler basılmaz. Bizim bilip bilemediğimiz kanun dışı, ad, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Matbaa Firmaları Bursa basılan işlerin içeriğinden ötürü www.bursaligrup.com hiçbir şekilde sorumlulukları olan tutulamaz. Bursa Matbaa Firmaları uyumlu görmediği işleri basmama hakkını gizli tutmaktadır.

Bizim sorumluluğumuz: Stres hatalarından ya da bozuk baskıdan Bursa Matbaa Firmaları sorumludur. Bu Şekilde vaziyetlerde, her hangi bir ek para ödemeniz laf konusu olmadan işiniz tekrar basılır.

 

 BURSA matbaa, BURSA matbaa firmaları, BURSA ofset baskı, dergi basımı, dergi basımı BURSA, kaliteli matbaa, katalog basımı, katalog basımı BURSA, kitap basımı, kitap basımı BURSA, matbaa BURSA,  Bursa da Matbaalar, BUrsa Matbaa Firması, Matbaa, Firması, Firmaları, Bursa