MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

TOTEM TABELA

 Totem Tabela Bursa

Totem Tabelalar, Temel, gövde ve kaset kısımlarından oluşmaktadır.

Bu parçaların birbirimden bağımsız olması ve montaj yerinde birleştirilmesi uzun vadede çok önemlidir. yalnızca kasete ya da boru kısmına müdahale edilebilmelidir.

Kullanılan malzemelerin rüzgar, fırtına gibi doğal hava olaylarına dayanıklı olması çok önemlidir.

Totem Tabelalar yapı itibariyle kendi taşıyıcı ayağıyla yapılardan ayrı bulunan Tabela Bursa çalışmalarıdır. Bu bursa totem Tabelalar genel anlamda oldukça büyük ve çok gösterişli Tabelalardır. Highrise, freestanding sign, tower blok olarak adlandırılmaktadır. Firmaların marka tanınırlığı açık alanda oldukça etkili bir şekilde gerçekleştiren bu Tabelalar, müşterilerde merak uyandırır ve firmaya yönlendirir. Şehir merkezinden uzak alanlarda ya da cadde kenarlarında bulunan oldukça dikkat çekicidir. Bu Tabela Bursaların kullanım yerleri olarak açık alanlar , cadde kenarlarında , şehirler arası yollarda çoğunlukla  kullanılmaktadır.Bu açıdan halk ararsında yol Tabela Bursası olarak da bilinmektedir. Ancak en çok kullanıldığı yerler petrol istasyonları ve alışveriş merkezleridir. Totem Tabela Bursa kendi içerisinde ışıklı , ışıksız veya kabartma kutu harf gibi dizaynlarda yapılabilmektedir. Totem Tabela Bursa çoğunlukla yüksek çelik borular üzerine oturtulmuş kutu kasetten oluşmaktadır.Çelik boruların bir insanın rahatlıkla hareket edebileceğini düşünürseniz ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz.Bu reklam aracı çoğunlukla  işyeri, devlet kurum binaları ya da büyük alışveriş merkezlerin fark edilmesi için tasarlanan gösterişli Tabela Bursalardır. Sizde totem Tabela Bursa yaptıracak iseniz sitemizde bulunan irtibat numarası ile bize ulaşabilirsiniz.

İlgi çekici totemler ile akılda kalın 

Etkili tasarlanmış totemler, “Profesyonel” görünmekle kalmayıp, akan trafiğin ilgisini çeker. Totemler Kolayca görülebilen ve karmaşık olmayan yapıları ile hızla akan trafikte bile başarılıdır. Totem Tabela Bursalar ; bu işle uğraşan uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.Yapım aşaması oldukça zordur.Bunun içinde acemi biri tarafından yapılırsa dikildiği yerde bir süre sonra devrilebilir yada yazılar silinebilir daha birçok şey olabilir.Bu da sizin iş yerinizin otoritesini sarsabilir.Yapım aşamasını kısaca anlatırsak ; tasarım faaliyeti yapıldıktan sonra, grafiği vektör tabanlı programlarda hazırlanır. Hazırlanan grafiği, alüminyum tabakalara geçirmek için, bilgisayar sistemli metal kesiciler kullanılır. Bu kesiciler lazer ve CNC’dir. Kırma ve kıvırma yerleri makinelerde şekillendirilerek kesim yapılır. Yerden yükseklikleri 2metre ila 50 metre arasındadır. Oluşturulan Tabela Bursa malzemelerine fırın boya denilen sistemle boya atılır.

Müşterilerinizi çekmek için fark yaratın.

Totem Tabela Bursanın yapımında dikkat etmeniz gereken husus Tabela Bursanın dikileceğin yerin önceden belirlenmesi , yere göre uzunluğu , büyüklüğü ve küçüklüğü ona göre belirlenmelidir.Tabela Bursayı dikerken yere beton dökülmeli ve fırtınalı havalarda yıkılmaması için iskeletinde dayanıklı ve yeterli malzeme kullanılmalıdır. Siz de totem Tabela Bursa yaptıracak iseniz sitemizde bulunan irtibat numarası ile bize ulaşabilirsiniz.

 

Totem Tabela Bursa nedir ?

Totem Tabela Bursa günümüzde kullanımı dahada sıklaşan çoğu firmanın iş yerleri için ihtiyaç duyduğu tekbir reklam alanı ve daha fazla markanın göz önünde bulunması için kullanılan bir Tabela Bursa türüdür. Tasarım ,ihtiyaç türü ve yasal izinler içinde yapılabilecek çalışmaların bile yüzlerce çeşidi olup özellikle tasarım açısından üretkenliğin en fazla kullanabileceği Tabela Bursa çeşididir.

Totem Tabela Bursa nerelerde kullanılır?

Alüminyum pleksi kompozit panel led ve çeliğin her türünün kullanılmasına ortam sağlayan, firma için prestijin simgesi ve aynı zaman da ebat ve boyutlarıyla firmayı yansıtan bir reklam aracıdır . petrol istasyonlarında fiyat panosu, alışveriş merkezlerine yaklaştıkça göze ilk çarpan devasa yükseltiler, yol kenarlarında ünlü reklam yüzlerini gördüğümüz otoyol totemleri ve bazende baz istasyonlarının kamufle edildiği, herkesin gördüğü ama çoğu insanın sadece Tabela Bursa… dediği Totem Tabela Bursa

Totem Tabela Bursa, İmalatı diğer bütün Tabela Bursalardan farklı ve radikal bir yapıya sahiptir imal edilmeden önce tasarım safhasında kesinlikle işinde uzman insanlar tarafından yapılmalıdır, ki sunum aşamasından sonra imal edilirken her hangi bir problem yaşanmasın.

Totem Tabela Bursa Fiyatları

Totem Tabela Bursa, gerek boyutları gerekse bulunduğu yerler olsun her açıdan büyük bir felakete sebep olabilecek bir Tabela Bursa çeşiti. bütün matematiksel ve mimari işlemler bir yana tecrübeli bi ekip ile kaliteden ödün vermeden imal edilmesi gerekir statik dayanıklılık hesapları yapılırken aynı zaman da bütçeye uygun malzemeler kullanılmalı ama malzeme kalitesinden vazgeçilmemelidir.

Totem Tabela Bursa Ölçüleri

Kaset ve direkli ışıklı içten merdivenli Totem Tabela Bursa; firmaların iş yerleri önünde büyük bahçe ve otopark alanlarında göze daha yakın olmak için kullandıkları totem Tabela Bursa genelde 600×300 cm ebatlarında 10 metre direk üstüne yapılıp gerek insanların aradığını bulmasını sağlayan bir araç, gerekse firmaların marka aşinalığını koruması için kullanılan bir araçtır .

Kaset ve Direkli Totem Tabela Bursa

Kaset ve direkli Totem Tabela Bursa ; imalatında en baştan atılan beton cinsi ve içine yapılan ankraj sistemiyle gerçekten çok sağlam olması gereken bir yapıdır. Kasetin çoğu zaman rüzgar direncini tamamen gördüğü yani Türkiye şartlarında en şiddetli rüzgar düşünülerek hesaplanır yaklaşık metre karede; seksen kilogram şiddetin olabileceği düşünülerek yapılması gerekir Kullanılan flanş ebatları ve payandaları direk yüksekliği ve kaset genişliği ile doğru orantıda artırılır veya düşürülür. Kullanılan direk içten merdivenli olup arıza müdahalesi ve montaj için elverişli olması gerekir direk ve kaset arası bağlantı görüntüde daha estetik bir algı oluşması açısın dan büyük vida değilde küçük ve daha fazla vidayla yapılmalıdır. Kaset, ayak ile bağlantıya yoğunlaşmış bir iç konstrüksiyon kendi ağırlığı ve rüzgar da esnemesi düşünülerek yapılır çelik konstrüksiyon genelinde kullanılan malzeme kalınlığı dengesi ve direnciyle hatasız bir şekilde imal edilmelidir.

Kaset ve direkli Totem Tabela Bursa; reklam yüzeyini oluşturan vinil ile tam bir gemi yelkenidir o yüzden kasete bağlantıları son derece önemlidir . 18 metrekarede yaklaşık 120 bağlantı aparatı çelik oluşuma vida sistemiyle gerdirilerek montajı yapılır. Vinil metrekaresi 600 gram gelen özel yarı saydam bir malzemedir sektörde ışıklı Totem vinili olarak geçer dokusu ve polyesterle içinde kullanılan ışığın homojen bir şekilde reklam alanını aydınlatmasını sağlar . Üzerinde oluşturulacak olan görselin, gerek dijital baskı gerek folyo kesim Olsun birinci sınıf olması ,daha uzun süre dayanması ,yenilenme maliyetinin yüksek olması sebebiyle önemlidir .

Kaset ve direkli Totem Tabela Bursa ; aydınlatması yüzey genişliği sebebiyle genelde pek ekonomik olmaz ama günümüzde led sektöründe ki gelişmeler bunu da mümkün olduğunca ekonomik hale getirmiştir. İmalata aşamasında maliyeti biraz yükselterek led kullanılması ileriye dönük daha az elektrik faturası ödememizi sağlar ve milli servete desteğimizi arttırır. İmalatta ödenen aydınlatma farkı fiyatı bize fazlasıyla zaman içinde geri dönecektir.

Kaset ve direkli Totem Tabela Bursa; boyası bir otomobil kadar kaliteli bir alt yapıyla boyanmalıdır çünkü; çeliğin dış doğa şartlarıyla yüz yüze olduğu bir Tabela Bursa çeşididir.

Üç Ayaklı ve Üç yüzeyli Totem Tabela Bursa

Üç ayaklı ve üç yüzeyli Totem Tabela Bursa ; günümüz de çoğunlukla büyük alışveriş merkezlerinde gördüğümüz bir Tabela Bursa çeşididir bugüne kadar yapılmış en büyük Tabela Bursalar bu sistemde yapılır gerek rüzgara olan direnci gerekse fazlasıyla sağladığı reklam alnıyla Tabela Bursa sektörün, dev ürünleridir. Yapım şekli üçgen olup dikey bir prizma mantığıyla imalatı ve montajı yapılır ayak sistemi birbirine çapraz ve düz desteklerle bağlanmış bağlantılar flanş ve cıvata ile yapılmış bir boru sisteminden oluşur bu sistem dayanıklılığıyla inanılmaz yüksekliklere çıkartıla bilir. Görsel alanlar kaset mantığından biraz daha farklı olarak çelik yoğunluğu, sırt ve ayak dengeli olarak imal edilir. Genelde oluşturulan dikey prizma neredeyse tamamen reklam alanı olarak kullanılır.

Pilon Totem Tabela Bursa

Pilon Totem Tabela Bursa; bu sistemde üretilen Tabela Bursaların en büyük özelliği hemen her boyutta yapılıp hemen hemen, her alanda kullanılmasıdır. Petrol istasyonlarından, site oto parklarına, alışveriş merkezlerinden, şehir içi yönlendirmelere kadar her yerde . Dikey ayak ve gövde ile bütünleşik bir yapıya sahip olup, üzerin de dokun matik Kios’lardan değiştirile bilir skorluk olanlara kadar her şeyi kullanmamıza imkan sağlar İnternet sitemizde birçok örneği ve değişik tasarımları mevcuttur yapısı itibariyle imalatında statik toz boyalı alüminyum veya alumünyum kompak lamine paneller kullanılır (kompozit) tasarımlarda değişik şekillerde kullanılabilir ,ama genelde zeminden en yüksek noktasına kadar kolon şeklinde bir totem Tabela Bursa türüdür , pilon Totem Tabela Bursa şekli ve duruşuyla sonderece şık ve kullanışlıdır. Teknolojiye en iyi ayak uyduran Tabela Bursa sistemidir ,alış veriş merkezlerinde dokunmatik veya düz dijital ekranların takılarak kullanıldığı kios lar bir çeşit pilon totem örneğidir .

Anıt Totem Tabela Bursa

Bursa Anıt Totem Tabela  ; Anıt Totem Tabela Bursa Pilon Totem ve Direkli Kasetli Totem Tabela Bursanın birleşimi gibi düşünülerek oluşturulmuş bir Tabela Bursa türüdür. Anıt Totem Tabela Bursa taşıyıcı ayağın elektro statik boyalı alüminyum veya kompak lamine alüminyum panel (kompozit) ile giydirilerek kaset yapısıyla bütünlük içinde uygulanmasıyla dikkat çeker tasarımı ile değişkenlik göstererek diğer Tabela Bursalara nazaran uygulanmasıyla dikkat çeker. Tasarımı ile değişkenlik göstererek diğer Tabela Bursalara nazaran çok daha fazla göze hitap eder.

Döner Totem Tabela Bursa

Döner Totem Tabela Bursa ; Direkle beraber ve direkten bağımsız, kendi ekseninde ya da bir yörüngede kafa kasetin dönmesiyle bir hareket oluşturan totem Tabela Bursalara denir. Işıklı ve ışıksız hareketli totem olarak üretilebilen bu Tabela Bursa çeşiti büyük projeler için ciddi bir prestij kaynağıdır. Türkiye’de çok az hareketli döner totem Tabela Bursa olup firmamız tarafından da makina mühendislerinin desteği ile hatrı sayılır adette yapılmıştır. Özel çizim ve projelendirme ile yapılan bu çalışmalar her şekil ve ebatta yapılabilmektedir. İçerisindeki çark, rulman, hidrolik, motor ve mil sistemleri ile hareket mekanizması oluşturulmaktadır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

bursa reklam

BURSA REKLAM

Bursa Reklam; Bursa Reklam, olarak Bursa da Reklam konusunda fırça dönemlerinden günümüze kadar size en uygun bütçeli Bursa da Reklamcı çözümleri sunmaktadır. Günümüz teknolojisine ayak uyduran Bursa Reklam fırça dönemlerinden şimdiki teknoloji olan dijital baskı teknolojisini kaliteli bir biçimde yapmaktadır. Reklamcı Bursa ; Yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtmak, çalışmaları gibi amaçlar için, Bursa Reklam firmaların genellikle dış mekan( bina, yol, açık alan vs. ) ve kapalı alanlarda, belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan platformalara Reklam denir. Reklamcı, kullanılacak amaca ve mekana göre istenilen boyutlarlarda,renklerde ve biçimde olabilir. Bugün bir işyerinin Reklam Tabelası Bursa herhangi bir binası görülemeyeceği gibi çeşitli alanlarda kullanılan totem,bilboard tarzı Reklamcı Bursa alternatifleri ile bulundukları alanların dışında da daha yapabilmektedirler.