TOTEM TABELA

Totem Tabela Bursa

Totem Tabelalar, Temel, gövde ve kaset kısımlarından oluşmaktadır.

Bu parçaların birbirimden bağımsız olması ve montaj yerinde birleştirilmesi uzun vadede çok önemlidir. yalnızca kasete ya da boru kısmına müdahale edilebilmelidir.

Kullanılan malzemelerin rüzgar, fırtına gibi doğal hava olaylarına dayanıklı olması çok önemlidir.

Totem Tabelalar yapı itibariyle kendi taşıyıcı ayağıyla yapılardan ayrı bulunan Tabela Bursa çalışmalarıdır. Bu bursa totem Tabelalar genel anlamda oldukça büyük ve çok gösterişli Tabelalardır. Highrise, freestanding sign, tower blok olarak adlandırılmaktadır. Firmaların marka tanınırlığı açık alanda oldukça etkili bir şekilde gerçekleştiren bu Tabelalar, müşterilerde merak uyandırır ve firmaya yönlendirir. Şehir merkezinden uzak alanlarda ya da cadde kenarlarında bulunan oldukça dikkat çekicidir. Bu Tabela Bursaların kullanım yerleri olarak açık alanlar , cadde kenarlarında , şehirler arası yollarda çoğunlukla  kullanılmaktadır.Bu açıdan halk ararsında yol Tabela Bursası olarak da bilinmektedir. Ancak en çok kullanıldığı yerler petrol istasyonları ve alışveriş merkezleridir. Totem Tabela Bursa kendi içerisinde ışıklı , ışıksız veya kabartma kutu harf gibi dizaynlarda yapılabilmektedir. Totem Tabela Bursa çoğunlukla yüksek çelik borular üzerine oturtulmuş kutu kasetten oluşmaktadır.Çelik boruların bir insanın rahatlıkla hareket edebileceğini düşünürseniz ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz.Bu reklam aracı çoğunlukla  işyeri, devlet kurum binaları ya da büyük alışveriş merkezlerin fark edilmesi için tasarlanan gösterişli Tabela Bursalardır. Sizde totem Tabela Bursa yaptıracak iseniz sitemizde bulunan irtibat numarası ile bize ulaşabilirsiniz.

İlgi çekici totemler ile akılda kalın 

Etkili tasarlanmış totemler, “Profesyonel” görünmekle kalmayıp, akan trafiğin ilgisini çeker. Totemler Kolayca görülebilen ve karmaşık olmayan yapıları ile hızla akan trafikte bile başarılıdır. Totem Tabela Bursalar ; bu işle uğraşan uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.Yapım aşaması oldukça zordur.Bunun içinde acemi biri tarafından yapılırsa dikildiği yerde bir süre sonra devrilebilir yada yazılar silinebilir daha birçok şey olabilir.Bu da sizin iş yerinizin otoritesini sarsabilir.Yapım aşamasını kısaca anlatırsak ; tasarım faaliyeti yapıldıktan sonra, grafiği vektör tabanlı programlarda hazırlanır. Hazırlanan grafiği, alüminyum tabakalara geçirmek için, bilgisayar sistemli metal kesiciler kullanılır. Bu kesiciler lazer ve CNC’dir. Kırma ve kıvırma yerleri makinelerde şekillendirilerek kesim yapılır. Yerden yükseklikleri 2metre ila 50 metre arasındadır. Oluşturulan Tabela Bursa malzemelerine fırın boya denilen sistemle boya atılır.

Müşterilerinizi çekmek için fark yaratın.

Totem Tabela Bursanın yapımında dikkat etmeniz gereken husus Tabela Bursanın dikileceğin yerin önceden belirlenmesi , yere göre uzunluğu , büyüklüğü ve küçüklüğü ona göre belirlenmelidir.Tabela Bursayı dikerken yere beton dökülmeli ve fırtınalı havalarda yıkılmaması için iskeletinde dayanıklı ve yeterli malzeme kullanılmalıdır. Siz de totem Tabela Bursa yaptıracak iseniz sitemizde bulunan irtibat numarası ile bize ulaşabilirsiniz.

 

Totem Tabela Bursa nedir ?

Totem Tabela Bursa günümüzde kullanımı dahada sıklaşan çoğu firmanın iş yerleri için ihtiyaç duyduğu tekbir reklam alanı ve daha fazla markanın göz önünde bulunması için kullanılan bir Tabela Bursa türüdür. Tasarım ,ihtiyaç türü ve yasal izinler içinde yapılabilecek çalışmaların bile yüzlerce çeşidi olup özellikle tasarım açısından üretkenliğin en fazla kullanabileceği Tabela Bursa çeşididir.

Totem Tabela Bursa nerelerde kullanılır?

Alüminyum pleksi kompozit panel led ve çeliğin her türünün kullanılmasına ortam sağlayan, firma için prestijin simgesi ve aynı zaman da ebat ve boyutlarıyla firmayı yansıtan bir reklam aracıdır . petrol istasyonlarında fiyat panosu, alışveriş merkezlerine yaklaştıkça göze ilk çarpan devasa yükseltiler, yol kenarlarında ünlü reklam yüzlerini gördüğümüz otoyol totemleri ve bazende baz istasyonlarının kamufle edildiği, herkesin gördüğü ama çoğu insanın sadece Tabela Bursa… dediği Totem Tabela Bursa

Totem Tabela Bursa, İmalatı diğer bütün Tabela Bursalardan farklı ve radikal bir yapıya sahiptir imal edilmeden önce tasarım safhasında kesinlikle işinde uzman insanlar tarafından yapılmalıdır, ki sunum aşamasından sonra imal edilirken her hangi bir problem yaşanmasın.

Totem Tabela Bursa Fiyatları

Totem Tabela Bursa, gerek boyutları gerekse bulunduğu yerler olsun her açıdan büyük bir felakete sebep olabilecek bir Tabela Bursa çeşiti. bütün matematiksel ve mimari işlemler bir yana tecrübeli bi ekip ile kaliteden ödün vermeden imal edilmesi gerekir statik dayanıklılık hesapları yapılırken aynı zaman da bütçeye uygun malzemeler kullanılmalı ama malzeme kalitesinden vazgeçilmemelidir.

Totem Tabela Bursa Ölçüleri

Kaset ve direkli ışıklı içten merdivenli Totem Tabela Bursa; firmaların iş yerleri önünde büyük bahçe ve otopark alanlarında göze daha yakın olmak için kullandıkları totem Tabela Bursa genelde 600×300 cm ebatlarında 10 metre direk üstüne yapılıp gerek insanların aradığını bulmasını sağlayan bir araç, gerekse firmaların marka aşinalığını koruması için kullanılan bir araçtır .

Kaset ve Direkli Totem Tabela Bursa

Kaset ve direkli Totem Tabela Bursa ; imalatında en baştan atılan beton cinsi ve içine yapılan ankraj sistemiyle gerçekten çok sağlam olması gereken bir yapıdır. Kasetin çoğu zaman rüzgar direncini tamamen gördüğü yani Türkiye şartlarında en şiddetli rüzgar düşünülerek hesaplanır yaklaşık metre karede; seksen kilogram şiddetin olabileceği düşünülerek yapılması gerekir Kullanılan flanş ebatları ve payandaları direk yüksekliği ve kaset genişliği ile doğru orantıda artırılır veya düşürülür. Kullanılan direk içten merdivenli olup arıza müdahalesi ve montaj için elverişli olması gerekir direk ve kaset arası bağlantı görüntüde daha estetik bir algı oluşması açısın dan büyük vida değilde küçük ve daha fazla vidayla yapılmalıdır. Kaset, ayak ile bağlantıya yoğunlaşmış bir iç konstrüksiyon kendi ağırlığı ve rüzgar da esnemesi düşünülerek yapılır çelik konstrüksiyon genelinde kullanılan malzeme kalınlığı dengesi ve direnciyle hatasız bir şekilde imal edilmelidir.

Kaset ve direkli Totem Tabela Bursa; reklam yüzeyini oluşturan vinil ile tam bir gemi yelkenidir o yüzden kasete bağlantıları son derece önemlidir . 18 metrekarede yaklaşık 120 bağlantı aparatı çelik oluşuma vida sistemiyle gerdirilerek montajı yapılır. Vinil metrekaresi 600 gram gelen özel yarı saydam bir malzemedir sektörde ışıklı Totem vinili olarak geçer dokusu ve polyesterle içinde kullanılan ışığın homojen bir şekilde reklam alanını aydınlatmasını sağlar . Üzerinde oluşturulacak olan görselin, gerek dijital baskı gerek folyo kesim Olsun birinci sınıf olması ,daha uzun süre dayanması ,yenilenme maliyetinin yüksek olması sebebiyle önemlidir .

Kaset ve direkli Totem Tabela Bursa ; aydınlatması yüzey genişliği sebebiyle genelde pek ekonomik olmaz ama günümüzde led sektöründe ki gelişmeler bunu da mümkün olduğunca ekonomik hale getirmiştir. İmalata aşamasında maliyeti biraz yükselterek led kullanılması ileriye dönük daha az elektrik faturası ödememizi sağlar ve milli servete desteğimizi arttırır. İmalatta ödenen aydınlatma farkı fiyatı bize fazlasıyla zaman içinde geri dönecektir.

Kaset ve direkli Totem Tabela Bursa; boyası bir otomobil kadar kaliteli bir alt yapıyla boyanmalıdır çünkü; çeliğin dış doğa şartlarıyla yüz yüze olduğu bir Tabela Bursa çeşididir.

Üç Ayaklı ve Üç yüzeyli Totem Tabela Bursa

Üç ayaklı ve üç yüzeyli Totem Tabela Bursa ; günümüz de çoğunlukla büyük alışveriş merkezlerinde gördüğümüz bir Tabela Bursa çeşididir bugüne kadar yapılmış en büyük Tabela Bursalar bu sistemde yapılır gerek rüzgara olan direnci gerekse fazlasıyla sağladığı reklam alnıyla Tabela Bursa sektörün, dev ürünleridir. Yapım şekli üçgen olup dikey bir prizma mantığıyla imalatı ve montajı yapılır ayak sistemi birbirine çapraz ve düz desteklerle bağlanmış bağlantılar flanş ve cıvata ile yapılmış bir boru sisteminden oluşur bu sistem dayanıklılığıyla inanılmaz yüksekliklere çıkartıla bilir. Görsel alanlar kaset mantığından biraz daha farklı olarak çelik yoğunluğu, sırt ve ayak dengeli olarak imal edilir. Genelde oluşturulan dikey prizma neredeyse tamamen reklam alanı olarak kullanılır.

Pilon Totem Tabela Bursa

Pilon Totem Tabela Bursa; bu sistemde üretilen Tabela Bursaların en büyük özelliği hemen her boyutta yapılıp hemen hemen, her alanda kullanılmasıdır. Petrol istasyonlarından, site oto parklarına, alışveriş merkezlerinden, şehir içi yönlendirmelere kadar her yerde . Dikey ayak ve gövde ile bütünleşik bir yapıya sahip olup, üzerin de dokun matik Kios’lardan değiştirile bilir skorluk olanlara kadar her şeyi kullanmamıza imkan sağlar İnternet sitemizde birçok örneği ve değişik tasarımları mevcuttur yapısı itibariyle imalatında statik toz boyalı alüminyum veya alumünyum kompak lamine paneller kullanılır (kompozit) tasarımlarda değişik şekillerde kullanılabilir ,ama genelde zeminden en yüksek noktasına kadar kolon şeklinde bir totem Tabela Bursa türüdür , pilon Totem Tabela Bursa şekli ve duruşuyla sonderece şık ve kullanışlıdır. Teknolojiye en iyi ayak uyduran Tabela Bursa sistemidir ,alış veriş merkezlerinde dokunmatik veya düz dijital ekranların takılarak kullanıldığı kios lar bir çeşit pilon totem örneğidir .

Anıt Totem Tabela Bursa

Bursa Anıt Totem Tabela  ; Anıt Totem Tabela Bursa Pilon Totem ve Direkli Kasetli Totem Tabela Bursanın birleşimi gibi düşünülerek oluşturulmuş bir Tabela Bursa türüdür. Anıt Totem Tabela Bursa taşıyıcı ayağın elektro statik boyalı alüminyum veya kompak lamine alüminyum panel (kompozit) ile giydirilerek kaset yapısıyla bütünlük içinde uygulanmasıyla dikkat çeker tasarımı ile değişkenlik göstererek diğer Tabela Bursalara nazaran uygulanmasıyla dikkat çeker. Tasarımı ile değişkenlik göstererek diğer Tabela Bursalara nazaran çok daha fazla göze hitap eder.

Döner Totem Tabela Bursa

Döner Totem Tabela Bursa ; Direkle beraber ve direkten bağımsız, kendi ekseninde ya da bir yörüngede kafa kasetin dönmesiyle bir hareket oluşturan totem Tabela Bursalara denir. Işıklı ve ışıksız hareketli totem olarak üretilebilen bu Tabela Bursa çeşiti büyük projeler için ciddi bir prestij kaynağıdır. Türkiye’de çok az hareketli döner totem Tabela Bursa olup firmamız tarafından da makina mühendislerinin desteği ile hatrı sayılır adette yapılmıştır. Özel çizim ve projelendirme ile yapılan bu çalışmalar her şekil ve ebatta yapılabilmektedir. İçerisindeki çark, rulman, hidrolik, motor ve mil sistemleri ile hareket mekanizması oluşturulmaktadır.

TABELA

Bursa Tabela Firması 

 

Bursa Tabela

Bursa Tabela Tasarım Firması, Bursa Tabela Basımı, Bursa Tabela Firmaları, Bursa Tabela Tasarımcısı, Bursa Tabela

Tasarım Hizmeti hakkında bilgiler.


Bursa’da yaşıyor ve Tabela yaptırmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Tabela tasarımlarımız Grafik Tasarımcılar Tarafından %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisiyle Yapılmaktadır.Bursa’daki bütün firmalara kurumsal olarak Tabela hizmeti veren Reklam Master, bünyesinde barındırdığı Grafik Tasarımcıları ile tam 14 yıldır Tabela basım alanında faaliyet göstermektedir.Bursa Tabela hizmeti almak için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşınız.

Tabela BursaTabela tasarımında dikkat edilmesi gerekenler ;

Tabelalar müşterilerin dikkat ettiği unsurlardan biridir.Tasarımın dikkat çekici bir özelliğe sahip olması tabelanın dışarıdan bakıldığında göze hemen çarpmasını sağlar.Aynı zamanda yazıların okunaklı ve uygun yazı fontları kullanılarak yazılmış olması gerekmektedir.Sektöre uygun bir şekilde hazırlanmalıdır.Tabelaların boyutu kadar genişliği ve kaç metre mesafeden okunuyor olduğu da dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer almaktadır. Ayrıca reklamını yaptığınız ürünün ve hizmetin bir logosu var ise logonun düzgün ve doğru bir yerde kullanılması da oldukça önemlidir. Logonun renk uyumu, sloganın akılda kalıcı bir şey olması Tabela yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken ve dilediklerinde şirketimiz bünyesinde çalışan uzman kişilerden de yardım alabilecekleri, kendi zevklerini de dile getirecekleri bir uzman ekip kadrosu ile sizlere yardım edecektir.

Tabela çeşitleri ;

  • Işıksız Tabela
  • Işıklı Tabela
  • Led Tabela
  • Yol Tabelaları
  • Totem Tabela
  • Neon Tabela
  • Elektronik Tabelalardır.

Ayrıca, Bursa ilçelerine de Tabela Tasarım hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz ilçeler ve semtler:

Bursa Tabela; Bilgisayar ortamında hazırlanan logo veya yazıların Cnc kesim makinasında şeffaf pleksi malzemeye çizdirilerek oluşturulmasıyla  gravür tabela yapılır. Bu panolarda fener tabela gibi  led ışıklı sistem tabelalardır. Daha çok piyasada pleksi tabela yaygın olarak kulanılır. Eskiden polikarbon tabela daha çok tutıulurdu. Fakat şimdi kompozit oyma tabela daha fazla kulanılır oldu. Nöbetçi eczane arıyodum ararken  eczane tabelası gözüme çarptı. Reklamın önemi böyle yerlerde daha çok belli oluyor. Ararken aradığınız yeri daha kolay bulabiliyorsunuz. Özellikle çatı tabelası uzaktan bakıldığı zaman bile rahatlıkla okunabilir. Genelde bu tabelalar yapılmadan önce bina inşaat halinde olduğu için inşaat tabelası mutlaka şantiyenin önüne takılıyor. Işıklı tabela olarak değilde vinil germe tabela olarak yapılıp montaj edilir. Ama artık pleksi kutu harfli  tabela sistemleri daha çok tercih edilir oldu. Maliyet olarak biraz pahalı olsada paslanmaz kutu harfli tabela benim tercihim oldu. Fakat malum piyasa durdu kimsede para yok bende maliyeten kaçayım diye lampleks kutu harfli tabela yaptırmaya karar verdim. Benim arkadaşımda dükkanına  alüminyum kutu harfli tabela yaptırdı. Param olsaydı bende krom kutu harfli tabela yaptırırdım.

Reklam tabelaları özellikle kabartma harfli olanlar cnc kesim makinesinde kesildikten sonra el işçiliğiyle dönülür. Sadece reklam tabelaları değil fuar standı için özel kesimlerde yapılıyor. Birazda araç giydirme ‘ den bahsedelim. Gördüğüm giydirme yapılan çoğu araç dijital baskı folyo kaplama yapılmıştı. Bende aracımı kaplatıcaktım internette bu işi yapan bir web sitesi gördüm. Şaşırtıcı ama matbaa işi de yapıyorlar. Tabela işini hakkıyla yapan reklamcı çok az. Özellikle de totem tabela işi zor zanaat.  Ucuz fiyata tabela yaptırmak isteyenler genellıkle hep ışıksız tabela yaptırıyolar. Fakat uzun ömürlü bir tabela yaptırmak isteyenler ise pleksi tabela yaptırıyolar.

 

İnşaatlar yapılmadan önce inşaat tabelası yaptırırlar. İnşaat bittikten sonra bina girişi tabelası yaptırırlar. Bina yapıldıktan sonra altında dükkanlar olur. Dükkanlar kendilerine kayan yazı tabelası yaptırırlar. Sığ kısımlarda kalan dükkanlar için yön tabelası kullanılır, bu tabelalar sac tabela olur.

Başım ağrıyodu ilaç almak için eczane ararken eczane tabelası gördüm, eczaneye girdim içeride çok güzel bir gravür tabela gördüm. Ben olsam banko arkası tabelası yaptırırdım. Eczanenin dışındaki büyük tabela kompozit oyma tabela yapılmıştı. Bazı eczaneleri görüyorum , tabelaları polikarbon tabela olarak yapılmış oluyor , neyse eczaneden çıktım bi market ararken market tabelası gözüme çarptı marketin tabelası ışıklı tabela idi , marketi içinde fener tabela modellerinden vardı. Marketen çıktıktan sonra aklıma geldi saçlarımda çok uzamış, o da ne bir kuaför tabelası gördüm içeri girerken kapı girişinde ki pleksi kapı tabelası  dikkatimi çekti. Okullada geç kaldım koşa koşa okula doğru giderken bu gün hep tabelalara baktığım  için bizim okul tabelası dikkatimi çekti, çok eskimişti. Vinil germe tabela olduğu için güneşte çabuk solmuştu. Okulumuza yeni bir tabela yaptıracağız.  Okul müdürümüz başarılarımdan dolayı bana plaket hediye etti.

Babam internetten bir web sitesi üzerinden reklam dubası fiyatlarına bakıyordu. Reklam dubamızın üzerine dijital baskı da yaptırdık.  Bizimde kule vinç firmamız var, yeni bir kule vinç tabelası yaptırdık. Her sene fuarlara katılıyoruz. Bu sene ki fuar standı tasarımımız çok güzel oldu.

 

Işıklı Tabela Sistemlerinin Hayatımızdaki Yeri, Işıklı Tabela Çeşitleri ve Teknik Özellikleri

               Bilincimiz ve görsel hafızamızdaki; şehir, cadde ,alışveriş merkezleri ve ünlü kentsel alanlar, aslında hepsinin neredeyse kontrolsüz bir şekilde oluşumunun dekoratif  mimarı Işıklı Tabela. akşamları yürüyüş yapmak için tercih ettiğimiz yollar , bazı firmaların iş yerlerinin dikkat çekiciliği, özellikle akşamları bulunduğumuz ortamı anında konumumuzu anlaya bilmemizi sağlayan; Işıklı Tabela.

                Işıklı Tabela sektörde en çok tercih edilen tabela çeşididir ki, sebebi bir iş yeri için gerekli olan alın tabelasının ,hava karardığı zamanda, insanların gözüne  hitap etmesini sağlamak ve güzel bir tasarımın ışıklandırılmasıyla etkili bir imaj yaratmaktır.

               Sektörde neredeyse her çeşit tabelanın ışıklısını yapmak mümkündür ve ışıklı olması her zaman firmanın yararına bir tercihtir.

Işıklı Vinil Tabela

        bu tabelanın üretiminde  tabelaya özel üretilmiş alüminyum kasa kenarları ile oluşturulan havuz tabanına ışık sızdırmazlı için gofraj kapatılır. Zemin içerisine  aydınlatma malzemesi yerleştirilerek (floresan veya led ) aydınlatma sağlandıktan sonra kreatif bir çalışmayla iki boyutlu görsel oluşturulur. Görsel vinil üzerine dijital baskı veya folyo kesim yöntemleriyle uygulandık tan sonra daha önce oluşturulan ışıklı havuz sistemi üzerine gerdirilerk montajı yapılır

Işıklı Totem tabela

            Sitemizde firmanız için önemi imalatı ve çeşitleri, açıklamalı bir şekilde yapılmıştır Işıklı Totem Tabela sayfamıza bağlanabilirsiniz:.

Işıklı Fener Tabela

           Işıklı Fener Tabela : Bu tabela, alın tabelasının yetersiz kaldığı dar ara sokaklar, çok fazla yaya sirkülasyon olduğu işlek caddeler de yayanın alın tabelasını göremeyişi nedeniyle kullanılan bir tabela türüdür .

           Işıklı Tabela imalatında ;alüminyum,ferforje,ahşap, çeşitli Pleksi ve alaşım malzemeler kullanılmaya müsait bir yapısı vardır alın tabelasıyla bütünleşik bir tasarıma sahiptir. Bankaların ve telekomünikasyon şirketlerinin olmazsa olmazı iş yerinin ve tabelanın adeta bütünlüğünü sağlayan küçük bir dokunuş; Işıklı Fener Tabela

Pleksi Işıklı Tabela

          Işıklı Pleksi Tabela ;son yıllarda fazlasıyla görmeye alışık olduğumuz hızlı bir şekilde bayileşen ve halk tarafından çok sevilen çiğ köfteciler, hepsinin tercihi Işıklı Pleksi Tabeladır. İmalatı tamamen Işıklı Vinil Tabela mantığında olup daha net ve canlı renkler elde edilir gündüz görüntüsü de bir o kadar parlak ve göz alıcıdır.

Işıklı Pleksi Kabartma (Pleksi Kutu Harf)

            Pleksi Kabartma Işıklı Tabela; alüminyum, kompak lamine alüminyum panel(kompozit) ,ahşap ızgara ,metal ızgara ,duvar, mağaza veya çatı zeminine dahi uygulana bilir sektörde kutu harf olarak adlandırılır ve üç boyutlu tabelalarda sıkça tercih edilir.

           Işıklı Pleksi Kabartmalar imalatı; boyutlarına uygun kalınlıklardaki Pleksi levhalar cnc de kesilerek şekillendirildikten sonra yaklaşık harf boyunun %15 kadar genişlikteki bantlar ile kenar çizgisine mutabık kalınarak ısıtıcılar yardımıyla dönülür. Şeffaf kimyasal yapıştırıcılar (kloroform ,hızlı yapıştırıcı) kullanılarak yapıştırılır. Aydınlatması kabartma yapıldıktan tan sonraki iç ölçülere uygun olarak kesilen  belli kalınlıktaki foreks veya alüminyum paneller üzerine yapıştırılan aydınlatma malzemeleriyle sağlanır.

Kutu Harf Işıklı Tabela

               Kutu Harf Işıklı Tabela; Pleksi kutu harf imalatında olduğu gibi kabartma harfler, krom çeşitleri, alüminyum ve ahşap kullanılarak yapıla bilir ancak ışıklandırma; şekillerin uygulandığı yüzeye yansıtılarak yapılması mümkündür. Yani kabartmanın altına yerleştirilen aydınlatma sisteminin zeminine yansıması esas alınır .

Led Ekran ve Kayan Yazı Sistemleri

           Led Ekran ve Kayan Yazı : çağımız teknolojisinin bize sunduğu etkili ve bi o kadar da kullanışlı bir reklam aracıdır. kayan yazı ;sistemleri firmaların iş yerleri için sonsuz yazı ve animasyon imkanı sunan çeşitli renk tercihleriyle gece ve gündüz etkili bir görsel Işıklı Tabela Çeşitidir.

           Led Ekran; televizyon mantığının, sessiz bi şekilde dış mekana adapte edilmiş devasa boyutlarda yapıla bilen, video görüntüleme sistemleridir. Günümüzde, insan psikolojisine ve bilinç altına en fazla etki yapan reklam videolarının kara yollarında alış veriş merkezlerinde ve daha birçok yerde karşımıza çıkmasını sağlayan bir Işıklı Tabela aracıdır.

 

bursa, reklam, tabela, firması, firmaları, bursa reklam, bursa reklam firmaları, bursa reklamcılar, bursa tabela, bursa tabela firmaları, bursa tabelacılar, Tabela Bursai Bursa da Tabela,