MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

TABELA

 

Bursa Tabela Firması 

 

Bursa Tabela

Bursa Tabela Tasarım Firması, Bursa Tabela Basımı, Bursa Tabela Firmaları, Bursa Tabela Tasarımcısı, Bursa Tabela

Tasarım Hizmeti hakkında bilgiler.


Bursa’da yaşıyor ve Tabela yaptırmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Tabela tasarımlarımız Grafik Tasarımcılar Tarafından %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisiyle Yapılmaktadır.Bursa’daki bütün firmalara kurumsal olarak Tabela hizmeti veren Reklam Master, bünyesinde barındırdığı Grafik Tasarımcıları ile tam 14 yıldır Tabela basım alanında faaliyet göstermektedir.Bursa Tabela hizmeti almak için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşınız.

Tabela BursaTabela tasarımında dikkat edilmesi gerekenler ;

Tabelalar müşterilerin dikkat ettiği unsurlardan biridir.Tasarımın dikkat çekici bir özelliğe sahip olması tabelanın dışarıdan bakıldığında göze hemen çarpmasını sağlar.Aynı zamanda yazıların okunaklı ve uygun yazı fontları kullanılarak yazılmış olması gerekmektedir.Sektöre uygun bir şekilde hazırlanmalıdır.Tabelaların boyutu kadar genişliği ve kaç metre mesafeden okunuyor olduğu da dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer almaktadır. Ayrıca reklamını yaptığınız ürünün ve hizmetin bir logosu var ise logonun düzgün ve doğru bir yerde kullanılması da oldukça önemlidir. Logonun renk uyumu, sloganın akılda kalıcı bir şey olması Tabela yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken ve dilediklerinde şirketimiz bünyesinde çalışan uzman kişilerden de yardım alabilecekleri, kendi zevklerini de dile getirecekleri bir uzman ekip kadrosu ile sizlere yardım edecektir.

Tabela çeşitleri ;

  • Işıksız Tabela
  • Işıklı Tabela
  • Led Tabela
  • Yol Tabelaları
  • Totem Tabela
  • Neon Tabela
  • Elektronik Tabelalardır.

Ayrıca, Bursa ilçelerine de Tabela Tasarım hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz ilçeler ve semtler:

Bursa Tabela; Bilgisayar ortamında hazırlanan logo veya yazıların Cnc kesim makinasında şeffaf pleksi malzemeye çizdirilerek oluşturulmasıyla  gravür tabela yapılır. Bu panolarda fener tabela gibi  led ışıklı sistem tabelalardır. Daha çok piyasada pleksi tabela yaygın olarak kulanılır. Eskiden polikarbon tabela daha çok tutıulurdu. Fakat şimdi kompozit oyma tabela daha fazla kulanılır oldu. Nöbetçi eczane arıyodum ararken  eczane tabelası gözüme çarptı. Reklamın önemi böyle yerlerde daha çok belli oluyor. Ararken aradığınız yeri daha kolay bulabiliyorsunuz. Özellikle çatı tabelası uzaktan bakıldığı zaman bile rahatlıkla okunabilir. Genelde bu tabelalar yapılmadan önce bina inşaat halinde olduğu için inşaat tabelası mutlaka şantiyenin önüne takılıyor. Işıklı tabela olarak değilde vinil germe tabela olarak yapılıp montaj edilir. Ama artık pleksi kutu harfli  tabela sistemleri daha çok tercih edilir oldu. Maliyet olarak biraz pahalı olsada paslanmaz kutu harfli tabela benim tercihim oldu. Fakat malum piyasa durdu kimsede para yok bende maliyeten kaçayım diye lampleks kutu harfli tabela yaptırmaya karar verdim. Benim arkadaşımda dükkanına  alüminyum kutu harfli tabela yaptırdı. Param olsaydı bende krom kutu harfli tabela yaptırırdım.

Reklam tabelaları özellikle kabartma harfli olanlar cnc kesim makinesinde kesildikten sonra el işçiliğiyle dönülür. Sadece reklam tabelaları değil fuar standı için özel kesimlerde yapılıyor. Birazda araç giydirme ‘ den bahsedelim. Gördüğüm giydirme yapılan çoğu araç dijital baskı folyo kaplama yapılmıştı. Bende aracımı kaplatıcaktım internette bu işi yapan bir web sitesi gördüm. Şaşırtıcı ama matbaa işi de yapıyorlar. Tabela işini hakkıyla yapan reklamcı çok az. Özellikle de totem tabela işi zor zanaat.  Ucuz fiyata tabela yaptırmak isteyenler genellıkle hep ışıksız tabela yaptırıyolar. Fakat uzun ömürlü bir tabela yaptırmak isteyenler ise pleksi tabela yaptırıyolar.

 

İnşaatlar yapılmadan önce inşaat tabelası yaptırırlar. İnşaat bittikten sonra bina girişi tabelası yaptırırlar. Bina yapıldıktan sonra altında dükkanlar olur. Dükkanlar kendilerine kayan yazı tabelası yaptırırlar. Sığ kısımlarda kalan dükkanlar için yön tabelası kullanılır, bu tabelalar sac tabela olur.

Başım ağrıyodu ilaç almak için eczane ararken eczane tabelası gördüm, eczaneye girdim içeride çok güzel bir gravür tabela gördüm. Ben olsam banko arkası tabelası yaptırırdım. Eczanenin dışındaki büyük tabela kompozit oyma tabela yapılmıştı. Bazı eczaneleri görüyorum , tabelaları polikarbon tabela olarak yapılmış oluyor , neyse eczaneden çıktım bi market ararken market tabelası gözüme çarptı marketin tabelası ışıklı tabela idi , marketi içinde fener tabela modellerinden vardı. Marketen çıktıktan sonra aklıma geldi saçlarımda çok uzamış, o da ne bir kuaför tabelası gördüm içeri girerken kapı girişinde ki pleksi kapı tabelası  dikkatimi çekti. Okullada geç kaldım koşa koşa okula doğru giderken bu gün hep tabelalara baktığım  için bizim okul tabelası dikkatimi çekti, çok eskimişti. Vinil germe tabela olduğu için güneşte çabuk solmuştu. Okulumuza yeni bir tabela yaptıracağız.  Okul müdürümüz başarılarımdan dolayı bana plaket hediye etti.

Babam internetten bir web sitesi üzerinden reklam dubası fiyatlarına bakıyordu. Reklam dubamızın üzerine dijital baskı da yaptırdık.  Bizimde kule vinç firmamız var, yeni bir kule vinç tabelası yaptırdık. Her sene fuarlara katılıyoruz. Bu sene ki fuar standı tasarımımız çok güzel oldu.

 

Işıklı Tabela Sistemlerinin Hayatımızdaki Yeri, Işıklı Tabela Çeşitleri ve Teknik Özellikleri

               Bilincimiz ve görsel hafızamızdaki; şehir, cadde ,alışveriş merkezleri ve ünlü kentsel alanlar, aslında hepsinin neredeyse kontrolsüz bir şekilde oluşumunun dekoratif  mimarı Işıklı Tabela. akşamları yürüyüş yapmak için tercih ettiğimiz yollar , bazı firmaların iş yerlerinin dikkat çekiciliği, özellikle akşamları bulunduğumuz ortamı anında konumumuzu anlaya bilmemizi sağlayan; Işıklı Tabela.

                Işıklı Tabela sektörde en çok tercih edilen tabela çeşididir ki, sebebi bir iş yeri için gerekli olan alın tabelasının ,hava karardığı zamanda, insanların gözüne  hitap etmesini sağlamak ve güzel bir tasarımın ışıklandırılmasıyla etkili bir imaj yaratmaktır.

               Sektörde neredeyse her çeşit tabelanın ışıklısını yapmak mümkündür ve ışıklı olması her zaman firmanın yararına bir tercihtir.

Işıklı Vinil Tabela

        bu tabelanın üretiminde  tabelaya özel üretilmiş alüminyum kasa kenarları ile oluşturulan havuz tabanına ışık sızdırmazlı için gofraj kapatılır. Zemin içerisine  aydınlatma malzemesi yerleştirilerek (floresan veya led ) aydınlatma sağlandıktan sonra kreatif bir çalışmayla iki boyutlu görsel oluşturulur. Görsel vinil üzerine dijital baskı veya folyo kesim yöntemleriyle uygulandık tan sonra daha önce oluşturulan ışıklı havuz sistemi üzerine gerdirilerk montajı yapılır

Işıklı Totem tabela

            Sitemizde firmanız için önemi imalatı ve çeşitleri, açıklamalı bir şekilde yapılmıştır Işıklı Totem Tabela sayfamıza bağlanabilirsiniz:.

Işıklı Fener Tabela

           Işıklı Fener Tabela : Bu tabela, alın tabelasının yetersiz kaldığı dar ara sokaklar, çok fazla yaya sirkülasyon olduğu işlek caddeler de yayanın alın tabelasını göremeyişi nedeniyle kullanılan bir tabela türüdür .

           Işıklı Tabela imalatında ;alüminyum,ferforje,ahşap, çeşitli Pleksi ve alaşım malzemeler kullanılmaya müsait bir yapısı vardır alın tabelasıyla bütünleşik bir tasarıma sahiptir. Bankaların ve telekomünikasyon şirketlerinin olmazsa olmazı iş yerinin ve tabelanın adeta bütünlüğünü sağlayan küçük bir dokunuş; Işıklı Fener Tabela

Pleksi Işıklı Tabela

          Işıklı Pleksi Tabela ;son yıllarda fazlasıyla görmeye alışık olduğumuz hızlı bir şekilde bayileşen ve halk tarafından çok sevilen çiğ köfteciler, hepsinin tercihi Işıklı Pleksi Tabeladır. İmalatı tamamen Işıklı Vinil Tabela mantığında olup daha net ve canlı renkler elde edilir gündüz görüntüsü de bir o kadar parlak ve göz alıcıdır.

Işıklı Pleksi Kabartma (Pleksi Kutu Harf)

            Pleksi Kabartma Işıklı Tabela; alüminyum, kompak lamine alüminyum panel(kompozit) ,ahşap ızgara ,metal ızgara ,duvar, mağaza veya çatı zeminine dahi uygulana bilir sektörde kutu harf olarak adlandırılır ve üç boyutlu tabelalarda sıkça tercih edilir.

           Işıklı Pleksi Kabartmalar imalatı; boyutlarına uygun kalınlıklardaki Pleksi levhalar cnc de kesilerek şekillendirildikten sonra yaklaşık harf boyunun %15 kadar genişlikteki bantlar ile kenar çizgisine mutabık kalınarak ısıtıcılar yardımıyla dönülür. Şeffaf kimyasal yapıştırıcılar (kloroform ,hızlı yapıştırıcı) kullanılarak yapıştırılır. Aydınlatması kabartma yapıldıktan tan sonraki iç ölçülere uygun olarak kesilen  belli kalınlıktaki foreks veya alüminyum paneller üzerine yapıştırılan aydınlatma malzemeleriyle sağlanır.

Kutu Harf Işıklı Tabela

               Kutu Harf Işıklı Tabela; Pleksi kutu harf imalatında olduğu gibi kabartma harfler, krom çeşitleri, alüminyum ve ahşap kullanılarak yapıla bilir ancak ışıklandırma; şekillerin uygulandığı yüzeye yansıtılarak yapılması mümkündür. Yani kabartmanın altına yerleştirilen aydınlatma sisteminin zeminine yansıması esas alınır .

Led Ekran ve Kayan Yazı Sistemleri

           Led Ekran ve Kayan Yazı : çağımız teknolojisinin bize sunduğu etkili ve bi o kadar da kullanışlı bir reklam aracıdır. kayan yazı ;sistemleri firmaların iş yerleri için sonsuz yazı ve animasyon imkanı sunan çeşitli renk tercihleriyle gece ve gündüz etkili bir görsel Işıklı Tabela Çeşitidir.

           Led Ekran; televizyon mantığının, sessiz bi şekilde dış mekana adapte edilmiş devasa boyutlarda yapıla bilen, video görüntüleme sistemleridir. Günümüzde, insan psikolojisine ve bilinç altına en fazla etki yapan reklam videolarının kara yollarında alış veriş merkezlerinde ve daha birçok yerde karşımıza çıkmasını sağlayan bir Işıklı Tabela aracıdır.

 

bursa, reklam, tabela, firması, firmaları, bursa reklam, bursa reklam firmaları, bursa reklamcılar, bursa tabela, bursa tabela firmaları, bursa tabelacılar, Tabela Bursai Bursa da Tabela,

Yorumlar   

0 #2 platform kiralama 12-09-2018 21:54
May I just say what a comfort to uncover a person that truly understands what they're discussing over
the internet. You definitely understand how to bring an issue to light and make it important.
More people must check this out and understand this side of your story.
I was surprised that you are not more popular given that you definitely possess the gift.
Alıntı
0 #1 fatih vinç 12-09-2018 15:54
Hi would you mind letting me know which hosting
company you're working with? I've loaded your blog in 3 completely different
browsers and I must say this blog loads a lot faster then most.

Can you suggest a good hosting provider at a fair
price? Kudos, I appreciate it!
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

bursa reklam

BURSA REKLAM

Bursa Reklam; Bursa Reklam, olarak Bursa da Reklam konusunda fırça dönemlerinden günümüze kadar size en uygun bütçeli Bursa da Reklamcı çözümleri sunmaktadır. Günümüz teknolojisine ayak uyduran Bursa Reklam fırça dönemlerinden şimdiki teknoloji olan dijital baskı teknolojisini kaliteli bir biçimde yapmaktadır. Reklamcı Bursa ; Yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtmak, çalışmaları gibi amaçlar için, Bursa Reklam firmaların genellikle dış mekan( bina, yol, açık alan vs. ) ve kapalı alanlarda, belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan platformalara Reklam denir. Reklamcı, kullanılacak amaca ve mekana göre istenilen boyutlarlarda,renklerde ve biçimde olabilir. Bugün bir işyerinin Reklam Tabelası Bursa herhangi bir binası görülemeyeceği gibi çeşitli alanlarda kullanılan totem,bilboard tarzı Reklamcı Bursa alternatifleri ile bulundukları alanların dışında da daha yapabilmektedirler.