MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

BURSA OLTA BAYRAK FİYATLARI

OLTA BAYRAK FİYATLARI

 Olta bayrak  

Olta bayrak  Olta bayrak

Olta bayrak Olta bayrak Olta bayrak

Olta bayrak Olta bayrak Olta bayrak

 Olta bayrak Olta bayrak Olta bayrak

Bursa Olta Bayrak Ölçüleri


1- Bayrak Boyu 75×200 cm. – Direk Boyu Bursa Olta Bayrak 2.50 metre
2- Bayrak Boyu 75×250 cm. – Direk Boyu Bursa Olta Bayrak 3.20 metre
3- Bayrak Boyu 75×300 cm. – Direk Boyu Bursa Olta Bayrak 4.00 metre
4- Bayrak Boyu 90×300 cm. – Direk Boyu Bursa Olta Bayrak 4.00 metre
5- Bayrak Boyu 100×400 cm. – Direk Boyu Bursa Olta Bayrak 5.20 metre

Bursa Olta Bayrak Ölçüleri Video Yardımı

Almak istediğiniz reklam bayrağının ölçüleri hakkında fikir edinin.

Bursa Olta Bayrak Fiyatları


1- Bayrak Boyu 75×200 cm. – Direk Boyu Bursa Olta Bayrak 2.50 m. – 90 TL Yerine – 200,00 TL (Ezilmez Duba Farkı + 50,00 TL)
2- Bayrak Boyu 75×250 cm. – Direk Boyu Bursa Olta Bayrak 3.20 m. – 95 TL Yerine – 250,00 TL (Ezilmez Duba Farkı + 50,00 TL)
3- Bayrak Boyu 75×300 cm. – Direk Boyu Bursa Olta Bayrak 4.00 m. – 120 TL Yerine – 400,00 TL (Ezilmez Duba Farkı + 50,00 TL)

Bursa Olta Bayrak Direği Özellikleri

– 3 parçalı demonte, kolay kurulur direk.

– Direğin ucu çelik telli, kırılmaz.

Bursa Olta Bayrak Kumaşı Özellikleri


– 140 gr/m² kumaş kalınlığı %100 polyester (piyasanın en kalın raşel kumaşı).
– Yağmurda, güneşte boyası çıkmaz, akmaz, solmaz.
– Çamaşır makinesinde veya elde yıkanabilir.

Bursa Olta Bayrak Baskı Özellikleri


– Sadece tekstil baskı için üretilmiş en ileri teknoloji makineler kullanılmaktadır.
– Baskı renkleri parlak, canlı ve renk tutturma hassasiyeti yüksektir.
– Sınırsız renk veya fotoğraf basılabilir.
– Fotoğraflar dijital kalitede çıkmaktadır.
– Sadece tekstil için üretilmiş dünyanın en kaliteli boyası kullanılmaktadır.

Bursa Olta Bayrak Bidonu Özellikleri


– 20 litre veya isteğe göre 32 litre su alma kapasitesi.
– 1. sınıf ham madde.
– Boş ağırlığı 1 kg.
– 20 litrelik bidonun çapı 50x50x15 cm.

 

Üretimini Yaptığımız Bayrakların Diğerlerinden Farkı Nedir? 
- Kullanılan Kumaş: Raşel %100 Polyester m²/140 gr. 
- Boya: Litresi 70 Euro Güney Kore orijinal. 
- Baskı Makineleri: Dgen (Güney Kore) 
- Bayrak kumaşı rüzgara uzun süre dayanıklı ve güvenlik kilitli dokumalı. 
- Bayrak kumaşı çabuk kuruyan, küf yapmaz, akmaz, uzun süre solmayan teknik bir kumaştır. 
- Baskı kalitesi Türkiye'deki tüm firmaların çok üzerindedir. 
- Kumaş kalınlığı ve parlaklığı piyasadaki bayraklara nazaran daha üstün kalitededir. Bursa Olta Bayrak Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 


Bursa Olta Bayraklarda kumaş ve direk uyumsuzdur. Kumaş direkte potluk yapar ve bayrak katlanır. Böylelikle reklamınız okunmaz veya görünmez. 
Bayrak bidonları 2. kalite malzemeden üretilmektedir, ürün ince ve dayanıksızdır. 
- Baskı kalitesi kötüdür, çünkü solvent bazlı makinelerde basılarak üretilmektedir ya da fikse problemleri gözardı edilerek müşteriye sunulmaktadır. 
Sublimasyon boyalarıyla baskı yapan firmalar ise ucuza kaçmak için boya kalitesini düşürmektedirler, böylelikle baskı soluk olur. İlk yağmurda veya sıcaklarda baskı solar, boya akar. 
- En önemlisi de bu tarz bayrak imalatı yapan bir firma sizi tek seferlik bir müşteri olarak görür bayrakla ilgili sorunlarınızla ilgilenmez. 

 Bursa Olta Bayrak, yelken bayrak, plaj bayrağı, beach flag, reklam bayrağı, duba bayrak, yol bayrağı, sörf bayrağı, flying banner, dubalı bayrak, kampanya, fiyat, fiyatları, fiyatı, bidonlu bayrak, fiyatlar, olta bayrağı, Bursa Olta Bayrak fiyatları, Bursa Olta Bayrak fiyatları, oltalı bayrak, plaj bayrağı fiyatları, plaj bayrak, yelken bayrağı, yelken bayrak fiyat, yelken bayrak fiyatları, yelken bayraklar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

bursa matbaa

BURSA MATBAA

Bursa da Matbaa sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek,  Bursa Matbaa Faaliyete başladığımız 2001 yılından bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak. Bursa Matbaa Reklam sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Bursalı Grup Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Sektörel  yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak, Memnuniyeti  temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır. Matbaa hizmeti verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

promosyon tişört

PROMOSYON TİŞÖRT

Promosyon tişört kategorisinde birçok isteğinize cevap verecek şık tasarımlarımız mevcut. Bu konularda yaptığımız çalışmaları sizler için yukarıda derledik. Özellikle toptan tişört basımı isteyenlere Baskılı Tişört fazlası ile yetecektir. Tişörtü birçok alanda kullanılabilmektedir. İster firmanızın tanıtımında ister tur etkinliklerinde ister yarışmalarda promosyon gereksinimi olmaktadır. Bu noktada siz de toptan giyim ürünlerimizden dilediğinizi seçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iletişim bölümlerinden bizimle iletişim kurmak. Promosyon Tişört uygulamaları pek çok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Promosyon Tişört özellikle firmaların tanıtım ihtiyacı göz önünde bulundurulması, tanıtım amacı ile bir çok aktivitede sergilenmektedir. Biz de promosyon tişörtü firması olarak bu alanda kendimizi geliştirmeye ve büyümeye odaklandık. Başarılı olmak için elimizden gelen tüm emeği vererek, müşterilerimizi memnun etme gayreti içinde mücadelemizi sürdürüyoruz. Promosyon tişört basımı etkinliklerde de sıkça kullanılmaktadır. Örneğin bir turizm firmasını düşünelim.