MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

KARTVİZİT FİYATLARI

 

KARTVİZİT FİYATLARI

 

whatsapp'tan Bilgileri gönderin size özel tasarım yapalım.

    

                                                                                          KARTVİZİT ÇEŞİTLERİ ve FİYATLARI

 •  

  NKA (250 gr. Bristol Tek Yön Renkli Parlak Selefonlu Arkası Tek Renk Siyah) Kartvizit  150.00    1.000 Adet
  NSK (250 gr. Bristol Tek Yön Renkli Arkası Tek Renk Siyah) Kartvizit  150.00   1.000 Adet
  MNA (350 gr. Kuşe Tek Yön Renkli Mat Selefonlu Arkası Tek renk Siyah) Kartvizit  160.00   1.000 Adet
  CYP (350 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Parlak Selefonlu) Kartvizit  180.00   1.000 Adet
  CYM (350 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Mat Selefonlu) Kartvizit  180.00   1.000 Adet
  KL (350 gr. Kuşe Tek Yön Renkli Mat Selefonlu Kabartma Laklı) Kartvizit  190.00   1.000 Adet
  CYML4 (400 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Mat Selefonlu Laklı) Kartvizit 220.00   1.000 Adet
  COK (350 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Mat Selefonlu Kabartma Laklı Özel Kesim) Kartvizit 240.00   1.000 Adet
  O-SEK (700 gr. Sıvama Mat Selefon Kabartma Laklı Oval Kesim) Kartvizit 350.00   1.000 Adet
  S-SEK (700 gr. Sıvama Mat Selefon Kabartma Laklı Özel Kesim) Kartvizit 400.00   1.000 Adet
       
  TANK (800 gr. Bristol Sıvama Mat Selefon Kabartma Laklı Özel Kesim) Kartvizit 400.00   1.000 Adet
  A-TANK (800 gr. Bristol Sıvama Mat Selefon Kabartma Laklı Özel Kesim Altın Yaldız) Kartvizit 450.00   1.000 Adet
  AY (350 gr. Kuşe Tek Yön Renkli Mat Selefonlu Altın Yaldızlı Arkası Tek Renk Siyah) Kartvizit 250.00   1.000 Adet
  GY (350 gr. Kuşe Tek Yön Renkli Mat Selefonlu Gümüş Yaldızlı Arkası Tek Renk Siyah) Kartvizit 250.00   1.000 Adet
  VIP (350 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Mat Selefonlu Özel Kesim Laklı - Ön Yüz Altın Yaldız) Kartvizit 300.00   1.000 Adet
       
  FAN (280 gr. Tuale Renkli Tek Yön) Kartvizit 190.00   1.000 Adet
  F-SEK (560 gr. Tuale Renkli Çift Yön) Kartvizit 290.00   1.000 Adet
       
   Listedeki kartvizitlerin basılmış halleri ofisimizdeki kataloğumuzda mevcuttur.

 

 

Bursa da kartvizit beklemenize gerek yok. Kartvizit üretim süresini 1 güne indirdik. Özel kesimli ve kısmi laklı kartvizitleriniz 5 günde diğer kartvizitleriniz 3 günde hazırlanmaktadır. İstediğiniz özel bir kağıt varsa gelip kartvizit kağıt katalogumuzdan seçebilirsiniz. Japon bristol kartvizit baskımız mevcuttur.

Kartvizit nedir ve baskısı nasıl yapılmaktadır?

 

Kartvizit, müşterileriniz ile ilk tanışmalarınızda kimliğinizdir. Kendinizi karşı tarafa tanıttığınız ilk adımdır. Firmanızın ve sizin yaptığınız iş ve iletişim bilgilerinizi içermektedir.

 

Kartvizit bastırmak dünyanın en kolay işi gözükse bile basım kalitesi, kağıdı ve renkleri ile başlı başına basım işidir. Bursa Kartvizit basımında dört ana rengin tamamı kullanılır. Kartvizit Fiyatları basımında her renk bir maliyet getirmektedir. Bu nedenle tek renk veya iki renk kullanılan kartvizitlerde maliyet düşük, dört renk veya dialı olan kartvizitler daha pahalı olmaktadır. Bunun nedeni, baskı makineleridir. İki renge kadar basım yapan makineler vardır. Dört renk için farklı makine kullanılmaktadır. Kartvizitte logo, amblem ve renkler eğer elinizde hazır yok ise grafik tasarımcı tarafından, bilgisayar ortamında tasarlanmaktadır ve tasarımın şekline karar verdikten sonra kağıt seçimi yapılmaktadır. Çeşitli kağıt markalarının kartelalarından yapılan bu seçimlerde genelde kuşe kağıt, daha kalın istenirse Amerikan Bristol kağıt veya kendinden desenli mat ya da parlak, ithal ya da yerli kağıtlar seçilebilmektedir. Bazı kağıtların arka tarafına baskı yapılamaz, bazılarının ise her iki yüze baskı yapılabilir. Veya plastik şeffaf kartvizit kağıdı seçerek, özel makinelerde Bursa kartvizit basımı yaptırabilirsiniz. Teknolojik gelişmeler ile istediğiniz pütürlü, renkli, şeffaf ve kendinden desenli kağıt modelleri, numune kartelalarında bulunmaktadır. Kartvizit basımında diğer önemli olan konu ölçülerdir. Şu an hepimizin kullandığı, var olan standart kartvizit ebatları bulunmaktadır. Bu standartlar sayesinde kartvizitler cüzdanlara ve kartvizitliklere rahatlıkla sığmaktadır. Çünkü bu ürünler, standart kartvizit ölçülerinde üretilmektedir. Bazı özel durumlarda müşterilerimiz, kurumsal kimlikleri için farklı kesimli, büyük ebatlarda, resimli veya gofre, varak uygulaması olan kartvizit tasarımı da istemektedir. Böyle çalışmalar özel olarak fiyatlandırılmaktadır. Her uygulamanın maliyeti farklıdır. Kartvizit tasarımları tamamen firma kimliği ile alakalıdır. Var olan logo ve tasarımlar her baskılı üründe aynı olmak zorunda olduğundan, baskılı evraklar birbiri ile benzerdir. Tasarımlarda mümkün olduğunca bilgi verici olmak, sade ve zarif tasarımlar seçmek kartvizitin daha anlaşılır olmasını sağlayacaktır.

 

Firmaların kurumsal kimlik hazırlaması süreci çok önemlidir. İş yaptığınız ve çalıştığınız müşterilerinize en kolay ulaşabildiğiniz kartvizit, basım kalitesi ve baskıda kullanılan tasarımlar ile firmanızın gücünü göstermektedir. Çok basit olarak adlandırılan bu baskılar, aslında bir firma için en önemli baskılı materyallerdir. Piyasada bulunan bazı basım firmalarının çok ucuza yaptığı tasarımlar, müşterinizde kötü etki bırakabilmektedir. Bu nedenle kaliteli basım evleri ile çalışmak, uygun fiyata kaliteli kartvizit bastırmak önemlidir. İstanbul ofset olarak biz, kalitemiz ile her türlü basım işlerinizde yanınızdayız.

 

Kartvizit Sipariş için;

 

Kartvizitlerde bulunacak bilgiler tamamen sizin isteğinize göre olabilmekle birlikte, Kurum logosu, kurumsal iş alanı bilgileri, şahıs adı, telefon - fax bilgileri, adres bilgileri, web adresi ve e-posta bilgileri bulunması gereklidir.

 

Ucuz Kartvizit Basımı ve Kartvizit Tasarımı

 

Toplu üretim şeklinde başka firmaların kartvizitleriyle birlikte basılmaktadır. 50 x 70 ofset baskı makinelerinde 72 adet kartvizit, 70 x 100 ofset baskı makinelerinde 144 firmaya ait kartvizitin beraber basılmasından dolayı renklerde %3 - %5 kadar renk farklılıkları olabilmektedir. İstanbul Ofset Matbaa olarak ucuz kartvizit önermemekteyiz.

 

Kurumsal Kartvizit Basımı ve Kartvizit Tasarımı

 

Kurumsal firmaların kartvizit basımında sorunsuz sonuçlar elde edebilmek adına üretimi yapılabilen kartvizitlerdir. Renk değerlerinin hassasiyet olması ile tek başına basımı yapılmaktadır. Renk, resim vb. görsellerinin basımında sorunsuz sonuçlar elde etmek için tamamen kuruma veya kişiye özel kartvizitolarak üretimi yapılmaktadır.

 

Kartvizit, genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, unvanı ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır. Çoğunlukla kartvizit baskıları bristol kartona yapılmaktadır. Kartvizitler için sıklıkla kullanılan ölçüler: eni için 5 - 5,5 cm, boyu için 8-9 cm'dir. Kartvizitler, kurumsal kimliğin ayrılmaz bir parçası olduğu için bu doğrultuda hazırlanması gerekmektedir. Firma logoları için belirlenen renklerin pantone numaraları matbaa ile paylaşılmalıdır. Kartvizitler, profesyonelliğin kısa bir ifadesidir. İş görüşmelerine başlamadan önce bursa kartvizitlerin değişimi son derece önemlidir. Ayrıcı Günümüzde dijital ortamda hazırlanan kartvizitler daha kolay şeçilip, daha kolay şekilde isteklere uyarlanabilmektedir.

Renkli kartvizit, Basit görünüşünün yanında imaj bakımından etkili bir reklamdır. Günümüzde firmalar tanıtıma ayırdıkları rakamları kıstıkça farkında olmadan piyasalarını rakip firmalara kaptırmaktadırlar. Kriz dönemlerinde reklamdan tasarrufa gitmek isteyen firmalar, kartvizitlerindeki imajlarını düzeltmekle de kendilerini tanıtabilmektedirler. Renkli kartvizitin diğerlerine göre

 • Renkli olması nedeniyle görsel çekicilik
 • Kâğıdının iyi kalitede (kuşe) olması
 • Firma ürünlerinin resimlerle gösterilmesi
 • Basit kartvizitlerden daha hesaplı olması (toplu basıldığı için)
 • Arka Baskısının olması
 • Islanmaması için selefon kaplama olması.
 • Bursa Acil kartvizit

Kartvizit Fiyatları

 

Kartvizit tasarımına önem verildiği takdirde firmanızın kurumsal bir imaj sergilemesi ve müşterileri ile de etkili bir iletişim içerisine girmesi son derece kolay olmaya başlayacaktır. Özellikle Refik reklam firmasında profesyonel bir şekilde basılmakla birlikte az bir maliyet bedeli istenmektedir. Bu sayede ekonomik fiyatlar aracılığı ile kurumunuzu ön plana çıkarmaya yardımcı olacak Bursa kartvizitlere de sahip olacaksınız.

Firma iletişim numaraları, adı, markası kartvizitlerde bulunmakla beraber potansiyel müşterileriniz sizlere ihtiyaç duyduğu vakit anında hızlı bir iletişimde kurmuş olacaktır. Bu sebeple artık çağımızda kartvizitler hem önemli hem de bir o kadar da ihtiyaçlı olabiliyor. Üstelik Refik Reklam kafanızda canlandırdığınız ve sizleri en iyi şekilde temsil etmeye de yardımcı olacak kartvizitlerin tasarımlarını yaparak teslim etmektedir. Bursa Kartvizit çeşitleri oldukça fazla olduğundan dolayı içerisinden bir çeşidini tercih ederek firma aracılığı ile tasarımın hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. İster sade isterseniz de şık bir şekilde kartvizitlerinizi hazırlatabilirsiniz.

Kartvizitler Neden Bu Kadar Önemlidir ?

Firmalara hızlı bir şekilde hedef kesimin ulaşabilmesi için kartvizitler önemlidir. Çevremize baktığımızda artık hemen hemen her bir firmanın kendine ait olarak kullanmış olduğu kartvizitleri de bulunuyor. Bu sayede hem müşterilerinin hızlı bir şekilde iletişime geçmesini sağlayabilir hem de kendi kurumsal kimliklerinize de bir anlam da kavuşmaya başlayabilirsiniz. Tanıtım aracı olarak karşımıza çıkan kartvizitlere bundan böyle sizlerde sahip olarak firmanızı daha geniş kitlelere gönül rahatlığı ile tanıtabilme ayrıcalığına da sahip olmaya başlayabilirsiniz.

Firmalara kısa zaman içerisinde istenilen kurul kimliği kazandırmaya da yardımcı olacak kartvizitlere hemen sizlerde sahip olabilmeniz adına firmanın yolunu tutabilir ve kaliteli bir kartvizit tasarımları ile firma bilgilerinizi müşterilerinizle paylaşmaya da başlayabilirsiniz. Tasarım ve baskı hizmetleri veren firmalara göz attığımızda ise pek çoğu tam anlamı ile kaliteli olmayan kaba taslak özellikte ki kartvizitleri sunmaktadır. Fakat profesyonel kartvizitlerle kurumsal firma imajını kalkındırmanız daha kolay ve hızlı olacaktır. Bu sebeple gerek Bursa kartvizit fiyatları ile gerekse de profesyonel baskı hizmetleri ile de destek veren firmamızın yolunu tutarak firmanıza ulaşımı daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Bursa Kartvizit - Fiyatları - Bursa Kartvizit Basımı- Bursa Ucuz Kartvizit - Tasarımı - Bursa Kartvizit Fiyatları - Bursa Kartvizit Çeşitleri - Bursa Laklı Kartvizit - Bursa Fantezi Kartvizit

 

Etiketler 

Kartvizit, bursa kartvizit, kartvizit firmaları, kartvizit çeşitleri, kartvizit Fiyatları,  

Yorumlar   

0 #1 BestBeulah 14-11-2018 03:00
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they
approve all websites), for more details simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

bursa matbaa

BURSA MATBAA

Bursa da Matbaa sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek,  Bursa Matbaa Faaliyete başladığımız 2001 yılından bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak. Bursa Matbaa Reklam sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Bursalı Grup Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Sektörel  yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak, Memnuniyeti  temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır. Matbaa hizmeti verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.