MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

ANTETLİ KAĞIT

 

ANTETLİ KAĞIT FİYATLARI 

 

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
A01 1.Hamur 70 gr 500 21X30

Tek Renk Sİyah ve Lacivert Baskı Antetli Kağıt

İlave Her 500 Adet İçin

Yok

100 TL

50 TL

A02 1. Hamur 90 gr 500 21X30

2 Renk (Kırmızı - Siyah Yada Lacivert - Siyah) Antetli Kağıt 

İlave Her 500 Adet İçin

Yok

100 TL

50 TL

A03 1. Hamur 90 gr 500 21X30

Çok Renkli Antetli Kağıt

İlave Her 500 Adet İçin

Yok

150 TL

50 TL

İlave her renk için 50 TL ek ücret alınır.

 

Zarf baskı Fiyat Listesi

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
Z01 1.Hamur 110 gr 500 22X11

Buklet Zarf, Silikonlu, Tek Renk Diplomat zarf 

İlave Her 500 Adet İçin

Yok

100 TL

50 TL

Z02 1. Hamur 110 gr 500 24X10.5

Diplomat Zarf, Silikonlu, Tek Renk Diplomat zarf 

İlave Her 500 Adet İçin

Yok

150 TL

50 TL

Z03 1. Hamur 110 gr 500 24X10.5

Pencereli Diplomat Zarf, Silikonlu Tek Renk Diplomat zarf 

İlave Her 500 Adet İçin

Yok

150 TL

50 TL

Z04 1. Hamur 110 gr 500 24X32

Torba Zarf, Silikonlu, Tek Renk  Diplomat zarf

İlave Her 500 Adet İçin

Yok

150 TL

50 TL

Antetli kağıt örnekleri Antetli kağıt örnekleri Antetli kağıt örnekleri Antetli kağıt örnekleri Antetli kağıt örnekleri Antetli kağıt örnekleri

Antetli kağıtlar ve Zarflar kurum yada kuruluşların kimliği niteliğindedir.Bu sebepten dolayı da antetli kağıt ve zarf tasarımlarının üzerinde hassasiyetle durulmalıdır. Genellikle A4 diye nitelenen 210x297 mm ebatlarında hazırlanan antetli kağıtlar 1. hamur 90 gr/m2 kağıda basılabileceği gibi Tuale, Deri desen, Goblen gibi fantazi diye bilinen düşük gramaja sahip kağıtlara hatta renkli ve fligran özelliğine sahip kağıt türlerine de tek renk yada çok renkli olarak basılabilmektedir. Zarf Baskılarında da genelde 10x22 cm ebatlarında Buklet yada Diplomat ( Pencereli) ürünler sıklıkla kullanılmaktadır. www.bursaligrup.com Antetli kağıt ve zar tasarımlarında abartıya kaçılmadan belli büyüklükte Firma logosu yada amblemi, Firma ismi, ünvanı ve tüm iletişim bilgilerine yer verilir. Zaman zaman da firma logolarından filigran uygulamalarına da rastlamak mümkündür. 

Antetli Kağıt basımı için hazır bir tasarımınız varsa vektörel formatlarda göndermeniz bizim için yeterlidir. 

Hazır antetli kağıt tasarımınız yoksa, logonuz ve iletişim bilgilerinizi gönderirseniz bizler çeşitli tasarımlar hazırlayıp sizin onayınıza sunarız. 
Antetli kağıt tasarımında anlaştıktan sonra kullanılacak kağıda da karar verilip baskıya geçilir.

A4 ebadında 1. hamur kağıtlar kullanabileceğiniz gibi fantazi dokulu kağıtlarda kullanabilirsiniz.

Antetli Kağıt, firmaların diğer kurumsal evrakları gibi firmanın kurumsal kimliğini yansıtan belgelerden biridir. Bursa antetli kağıt

Antetli Kağıt veya Başlıklı Kağıt üzerinde firmanın veya kurumun kurumsal kimliğini ifade eden logosu ve iletişim bilgileri bulunur. 

Antetli Kağıtlar genellikle A4 (21x29.7) ebadında kağıtlara basılır. Kullanılan kağıt cinsi genellikle 1. hamur ve 80 - 90 gramdır. Bu kağıtların yanısıra 110 gram fantazi kağıtlarında kullanıldığı olur.  torba zarf

Antetli kağıt tasarımı firmanın kurumsal kimliği gözönüne alınarak yapılır. Antetli Kağıtlar firmanın diğer evrakları ile uyum içinde olmalıdır. Antetli Kağıt ile ilgili diğer bilgilere ulaşmak için lütfen sol taraftaki ilgili linklere tıklayınız. 

 

Antetli kağıt nedir ve baskısı nasıl yapılır?  

Antetli kağıtlar, firmaların diğer firmalar ile yazışma ve anlaşmalarında kullandıkları, üstünde logo ve firma iletişim bilgilerinin olduğu baskılı kağıtlardır. Firmaların, günlük çalışma hayatında en fazla kullandıkları baskılı materyallerden biridir.   

 

Kartvizitler gibi, tek renkten dört renge kadar basılabilmektedirler. Renk sayısı arttıkça baskı maliyeti de artmaktadır. Öncelikle, yapılan grafik çalışması ileantetli kağıda basılacak olan firmanın logosu veya amblemi yoksa tasarlanmaktadır. Tasarım var ise, orijinal diasından bilgisayara taratılarak tasarıma hazır hale getirilir. Genellikle antetli kağıt basımında, kuşe veya 1. hamur kağıtlar ve A4 ebadında tercih edilmektedir. A4 ebadında seçilmesinin nedeni genelde var olan dosyalara ve ofis makinelerine fax, fotokopi gibi kullanılan kağıt ölçüsü ile uyum sağlamasıdır. Bazı firmalar, antetli kağıt basımında özel kesimler, hologram baskılar, gofre veya varak uygulaması isteyebilmektedir. Bu uygulamalar için özel fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Kağıt gramajlarında antetli kağıtlarda, 80, 90 gr. dan 110 gr.’a kadar seçilebildiği gibi, daha kalın kağıtlarda kullanılabilmektedir. Fakat mümkün olduğunca, normal değerlerde antetli kağıt seçimi ve boyutları kullanmak, kullanım açısından kolaylık getirecektir. Hem antetli kağıt hem de kartvizit gibi, firma günlük kullanımına yönelik yapılan işlerde müşteriler için grafik tasarımcının oluşturduğu kurumsal kimlik dosyası hazırlanmaktadır. Yani, antetli kağıdınız nasıl tasarımlandı ise kartvizit ve diğer baskılı materyalleriniz aynı tarzda basılmaktadır. Böylelikle kullanılan baskılı materyallerin hepsi, aynı kimlik içine alınmış olmaktadır. Antetli kağıtbasımlarında, firmaların kullanım kolaylığı açısından tasarımların sade ve az renkli olması önemlidir. Böylelikle, üzerine baskı alıp yazdırdığınız metinler ve kalem ile yazdığınız yazılar daha net okunacaktır.   

Antetli kağıtlar, firma kurumsal yapıları için çok değerlidir. Rekabet ortamının çok yükseldiği piyasalarda, kazanç sağlamak ve başarılı işler yapmak çok zorlaşmıştır. Bu gün, bu kötü ortamda kurumsal firmalar, yaptıkları reklam ve halkla ilişkiler çalışmaları sayesinde, müşterileri ile kontak kurmaktadırlar. Bu nedenle, basılı evrakların tamamı piyasadaki imajınızı tazeler ve geliştirir. Kaliteli bir basım evi ile çalışmak sizlere daima artı değer katmaktadır. İstanbul ofset olarak biz, kurumsal kimlik oluşturmakta sizlere estetik , güzel tasarımlar ve ofset basım konusundaki tecrübemiz ile daima yardımcı olmaktayız.   

Antetli Kağıtlarda Ektra Özellikler

- Özel Kesim
- Varak Yaldız Baskı
- Lak
- Lologram Baskı
 

 

Antetli Kağıt Siparişleriniz için Gerekli Bilgiler ?   

- Kullanılmasını istediğiniz antetli kağıt türü (genel olarak beyaz renkte 1.hamur 80.gr kağıt kullanılmaktadır.)
- Ebat bilgisi (A4 ebatlar sıklıkla kullanılır)
- Antetli kağıt üzerinde kullanılacak Ofset baskı renk sayısı
- Adet bilgilendirmesi   

Antetli Kağıt - Antetli Kağıt Örnekleri - Antetli Basımı - Antetli Kağıt Tasarımı - Antetli Kağıt Baskısı - Antetli Örnekleri - Özel Kesimli Antetli, Antetli Kağıt Fiyatları, Bursa Antetli Kağıt, Antetli Kağıt Fiyatları,

 

 

 

Yorumlar   

0 #2 BestGalen 16-11-2018 22:03
I have noticed you don't monetize your page, don't waste
your traffic, you can earn additional cash every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all
websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Alıntı
0 #1 osman kaya 05-03-2018 20:29
matbaa reklam işlerinde hızlı ve kaliteli işçilik
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

bursa matbaa

BURSA MATBAA

Bursa da Matbaa sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek,  Bursa Matbaa Faaliyete başladığımız 2001 yılından bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak. Bursa Matbaa Reklam sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Bursalı Grup Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Sektörel  yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak, Memnuniyeti  temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır. Matbaa hizmeti verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.