MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

ÇIKARTMA ETİKET FİYATLARI

 Çıkartma Etiket (yapıştırma) Fiyat Listesi

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
Ç01 Kuşe Çıkartma 1000 8X5 Çok Renkli Çıkartma Etiket Yok 170 TL
Ç02 Kuşe Çıkartma 1000 8x5 Çok Renkli Çıkartma Etiket Yok 200 TL
Ç03 Kuşe Çıkartma 1000 14x20 Çok Renkli Çıkartma Çıkartma Etiket Yok 750 TL
             

Çıkartma Etiket Sticker Etiket

Etiket / Sticker Hakkında

Etiketler, firmanızın birçok alanda tanınması için oldukça etkili bir yöntem. Örneğin satış elemanlarınızın kullandığı şirket arabalarından çeşitli etkinlik ve sponsorluklara kadar  kullanabileceğiniz etiketler, tanıtım amaçlı kullanıldığında, oldukça akılda kalıcı bir etki bırakıyor. Etiket baskılarının fiyatları, boyutları ve çeşitlerine göre farklılık gösteriyor. Etiket bastırmak için 5 cm’den 20 cm’ye kadar birçok boyut seçeneği var. Kullanacağınız alana ve kendinize uygun bir etiket boyutu bulduysanız, bursaligrup.com üzerinden online sticker basım fiyatınıöğrenebilirsiniz. Çıkartma baskı fiyatlarının adet, çeşit ve boyuta göre değişkenlik gösterdiğini unutmayın. 

Etiket/Sticker Çeşitleri
 

Kuşe Etiket/Sticker 

www.bursaligrup.com'da 90 gr. kuşe kağıda bastırabileceğiniz etiket ürününü siparişini, 5.2x5.2 cm, 8.4x5.2 cm, a4 , a5, a6 ebatlarından birini seçerek ve sonrasında tasarım dosyanızı siteye yükleyerek online olarak verebilirsiniz. Kuşe etiket/sticker fiyatları sipariş vereceğiniz ebada göre değişkenlik göstermektedir.

Opak Folyo Etiket/Sticker

Opak folyo malzemeden yapılan opak folyo etiket/sticker ürünü suya dayanıklı bir üründür.  3x3, 5x5, 7x7 ve 10x10 cm ebatlarından birini ve kare, yuvarlak ve çiçek şekilli kesimlerinden birini seçerek opak etiket siparişinizi hemen online olarak verebilirsiniz. Opak etiket baskı fiyatları seçeceğiniz ebat ve kesim özellliklerine göre değişkenlik göstermektedir. 

Şeffaf Folyo Etiket/Sticker

Şeffaf folyo etiket/sticker ,Şeffaf etiket ya da transparan etiket olarak da bilinir. Şeffaf etiket baskılar suya dayanıklıdır ve yapıştırılan yüzeyin rengini ve dokusunu kapatmaz. bursaligrup.com'da 3x3, 5x5, 7x7 ve 10x10 cm olarak sipariş verebileceğiniz şeffaf etiket baskısınu dilerseniz kare, yuvarlak ya da çiçek şekilli olarak da bastırabilirsiniz. Şeffaf folyo etiket baskı fiyatları ebat ve kesim özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.
 

Bastıracağınız etiketlerin üzerinde yer almasını istediklerinizi tasarladıktan sonra, bursaligrup.com sistemine yüklemeniz gerekiyor. Daha sonra matbaa ekibi çalışmalara başlıyor ve istediğiniz boyuttaki etiketleri hazırlıyor. Tüm işlemler bittiğinde, sticker/etiket baskılarınız belirlenen günde adresinize ulaşıyor. Dikkat çekmenizi sağlayacak etiketleri, farklı tasarımlarda hazırlatarak, insanların bilgisayarlarına, defterlerine veya odalarına yapıştıracakları şekilde de dağıtabilirsiniz. Böylece müşterilerinizle aranızda farklı bir bağ oluşur ve sizi unutmazlar. Dikkat çekici çıkartma baskılar birlikte, promosyonlarınızı duyuracağınız, indirimlerinizden haberdar edeceğiniz veya ürünlerinizi tanıtacağınız etiketleri de izin verilen alanlara yapıştırarak insanlara ulaştırabilirsiniz. Online matbaa siparişinizin adedini belirlerken, etiketlerin hızlıca tüketildiğini unutmayın. Etiketler insanların ilgisini daha çabuk çektiği için, daha çabuk bitebilirler.

Özel bir işlemden geçerek hazırlanan etiketler, yeni nesil matbaacılık anlayışıyla basılıyor. Tek tarafı tasarımlı, tek tarafı da yapışkan özelliği taşıyan etiketler için bursaligrup.com doğru adres. Aynı zamanda bursaligrup.com, geleneksel matbaacılık kurallarını da her zaman koruyor ve yeni teknolojilerle, klasik metotları bir araya getiriyor.

Online Etiket/Sticker Bastırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

- Öncelikle sipariş vermek istediğiniz etiket/sticker baskınızın çeşidini belirleyin. Kuşe etiket/sticker, opak folyo etiket/sticker ve şeffaf folyo etiket/sticker çeşitlerinden istediğinizi seçtiğinize emin olun.

- Tasarım yaparken, etiketlerinizin üzerinde yer alacak her detayı dikkatlice inceleyip, mutlaka son kontrolden geçirin. Gözden kaçan ufak bir ayrıntı, etiketleri kullanmanıza engel olabilir.

- Etiketinizin kullanım amacını düşünerek boyut seçmelisiniz. Eğer müşterilerinize hediye olarak etiket bastırıyorsanız çok büyük olmamasına özen gösterin. Bir alana, duyuru amacıyla asacaksanız daha büyük boyutları tercih edebilirsiniz.

 

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan ve hemen her sektörden ürünlerin üzerine yapıştırılarak marka, kalite, kullanım bilgileri ve sahip olduğu özelliklerin belirtilmesine olanak sağlayan sticker etiketler, pek çok şekil, renk ve boyutlarda üretimi yapılmaktadır. Kendinden yapışkan arka yüzey yapısı ile her türlü ürün üzerine uygulanan, serigrafi baskı tekniği sayesinde solma, akma yapmayan çıkartmalar ayrıca en iyi reklam ve tanıtım araçlarıdır. Selefonlu sticker, selefonsuz sticker ve düz kesim sticker ofset baskı özellikleri ile meydana getirilen çıkartmalar üzerine yapıştırıldığı ürünlerin kimlik kartı misyonunu üstlenmektedir.

Son sistem teknolojiler ile donatılmış firma bünyemizde, alanında uzman bir ekip ile kusursuz ve sorunsuz çıkartma etiket imalatı yapan Özen Reklam, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kaliteli, zamanında ve eksiksiz stikır etiket teslimatı gerçekleştirmektedir. Renkleri, desenleri ve logoları oluşturulmuş amblemlerin sticker basımlarını yapan firmamız bunun yanı sıra şirket bünyesindeki hayal gücü geniş grafikerleri ile sticker oluşturma hizmetleri de sunmaktadır. Sticker etiket fiyatları yada çıkartma etiket fiyatları özel kesimlere ve boyutlara göre değişiklik arz ederken ekonomik ve ucuz çıkartma etiketler için bizimle görüşmeden karar vermeyin.

Çıkartma etiket halk arasında yapışkanlı etiket olarakta bilinir. Çıkartma etiketler birçok kurum tarafından sıklıkla kullanılan oldukça işlevsel ürünlerdir. Farklı amaçlar için bastıracağınız çıkartma etiketleri farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Mesela kurumunuzun logosunu ve sloganınızı bastırdığınız etiketleri çalışanlarınıza dağıtırsanız masalarına, kalemliklerine, ajandalarına yapıştırabilirler ve bu çalışanlarınızın aidiyet duygusunu artırabilir. Ya da müşterilerinize dağıttığınız çıkartma etiketler defter, kalemlik, masa üstü gibi alanları kaplayarak müşterilerinizin gördükçe sizi hatırlamalarını sağlayabilir. Ayrıca etiket tasarımı yaptırırken şirketinizin temel iletişim bilgilerini (adres, telefon, cep telefonu, e-posta, web adresi gibi) de eklerseniz, bunları promosyon ürünlerinizin üstüne yapıştırabilir, böylece potansiyel müşterilerinizin ihtiyaç duymaları halinde sizinle rahatça iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Bir etiket tasarımının nasıl olması gerektiğine gelecek olursak, öncelikle çıkartma etiketin nerelerde kullanılacağını da göz önünde bulundurarak çok büyük etiketler yaptırmamakta fayda var. Tabii çıkartma etiketin alanı çok büyük olmayacağı için içerik anlamında temel olarak kurumun logosuna, sloganına ve iletişim bilgilerine yer verilmesi yeterlidir. Eğer çıkartma etiketi bir kampanya ya da etkinlik duyurusu gibi özel bir amaç için bastırıyorsanız da yine kurum logosu ve iletmek istediğiniz bir mesajı içeren tek bir cümle ile hazırlamak doğru olacaktır. Çıkartma etiket üzerinde kullanacağınız puntoların ve yazı karakterlerinin de okunabileceğinden emin olun. Etiket de kullanacağınız renge gelince, logonuzun renklerinden yola çıkarak, onunla uyumlu renkleri tercih etmek şık bir tasarım yapmanıza yardımcı olacaktır. Eğer nasıl bir çıkartma etiket tasarımı yaptıracağınızı bilmiyorsanız, çeşitli etiket örneklerine bakmak zihninizde bir şeyler canlanmasını sağlayacaktır. Ayrıca bursaligrup.com’da bulunan hazır etiket şablonlarına da göz gezdirmenizi öneririz.Çıkartma etiket fiyatları basılacak olan etiketlerin miktarına ve ebadına göre değişiklik gösterebilir.

 Yapışkanlı etiket fiyatları

toplu üretim yapılmasından dolayı organize matbaa üretiminde çok daha ucuz fiyatlarla temin edilebilir. Eğer etiket tasarımınız hazırsa, bundan sonra takip etmeniz gereken adımlar ise son derece basit. Kaç adet çıkartma etiket baskısı yaptıracağınıza karar verip, bursaligrup.com’a etiket tasarımınızı yükleyerek sipariş vermeniz yeterli. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz size kaliteden ödün vermeden en kısa zamanda etiket basımı işinizi tamamlayacaktır. bursaligrup.com olarak organize matbaa altyapısı ile sizlere en kaliteli çıkartma etiket baskılarını en ucuz 

etiket baskı fiyatları

 ile gerçekleştiriyoruz. bursaligrup.com’da çıkartma 

etiket baskısı siparişleriniz 90 gr kuşe çıkartma kağıda, 4 renkli ve parlak selefonlu olarak basılmaktadır.

 

Yapıştırma etiket (sticker ) uygulamalarında kullanımı son derece pratik ve kaliteli yarım kesim etiketler kullanılmaktadır. İster opak olsun ister transparan (şeffaf) istenen ebatlarda ve kesimde üretilebilmektedir. Müşterilerimize maliyetleri düşük olduğundan çok renkli tasarımlar tercih edilmekte, hatta kartvizitlerinin aynı tasarımları etiket halinde bastıran müşterilerimizde bulunmaktadır.

Lazer Kesim, Folyo Kesim, Fason Lazer Kesim, Pleksiglas Stant, Display, Paslanmaz Kutu Harf , Alüminyum Kutu Harf, Pleksiglas Kutu Harf, Kristal Masalık, Masa İsimliği, Kristal Plaket, Ahşap Plaket, Neon Tabela, Madeni Tabela, Işıklı Tabela, Totem Tabela, Gravür Oyma Tabela, Cam Tabela, Pleksi Tabela, Metal Etiket, Madeni Etiket, Sticker Etiket,

Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, t-shirt,  Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

 

Yorumlar   

0 #1 ibrahim selçuk 27-09-2018 19:47
Merhaba
izmir balçovadan yazıyorum.Şimdiden yerel seçimlerde mahalle muhtarlığı seçimlerine hazırlanıyorum.El ilanı,kartvizit,yapışkanlı etiket bastırmak istiyorum.Elden verebileceğim A5 boyut yerine A6 boyutunda verip ilerleyen zamanda A5 boyutunda ilan verme düşüncesindeyim.Organize matbaa üretiminde çok daha ucuz fiyatlarla temin edilebilir diye yazmışsınız.Bu konuda bilgi verirmisiniz
5547009495
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

bursa matbaa

BURSA MATBAA

Bursa da Matbaa sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek,  Bursa Matbaa Faaliyete başladığımız 2001 yılından bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak. Bursa Matbaa Reklam sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Bursalı Grup Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Sektörel  yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak, Memnuniyeti  temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır. Matbaa hizmeti verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

promosyon tişört

PROMOSYON TİŞÖRT

Promosyon tişört kategorisinde birçok isteğinize cevap verecek şık tasarımlarımız mevcut. Bu konularda yaptığımız çalışmaları sizler için yukarıda derledik. Özellikle toptan tişört basımı isteyenlere Baskılı Tişört fazlası ile yetecektir. Tişörtü birçok alanda kullanılabilmektedir. İster firmanızın tanıtımında ister tur etkinliklerinde ister yarışmalarda promosyon gereksinimi olmaktadır. Bu noktada siz de toptan giyim ürünlerimizden dilediğinizi seçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iletişim bölümlerinden bizimle iletişim kurmak. Promosyon Tişört uygulamaları pek çok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Promosyon Tişört özellikle firmaların tanıtım ihtiyacı göz önünde bulundurulması, tanıtım amacı ile bir çok aktivitede sergilenmektedir. Biz de promosyon tişörtü firması olarak bu alanda kendimizi geliştirmeye ve büyümeye odaklandık. Başarılı olmak için elimizden gelen tüm emeği vererek, müşterilerimizi memnun etme gayreti içinde mücadelemizi sürdürüyoruz. Promosyon tişört basımı etkinliklerde de sıkça kullanılmaktadır. Örneğin bir turizm firmasını düşünelim.