MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

Dikkat
  • Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

BASKILI TİŞÖRT ÇEŞİTLERİ

 

Baskılı Tişört Baskısı

Baskılı tişört bursa farklı desen ve modellere göre çeşitli baskı türleri bulunmakta olup, seçtiğiniz baskı yapan firmaya göre kullanılan malzeme ve makineler de değişiklik göstermektedir. Farklı Bursa Baskılı tişört tarzlar için farklı tasarımlar ve farklı tasarımlar için farklı baskı teknikleri uygulanmaktadır. Ancak üç boyutlu tasarım teknolojisi ve her geçen gün daha da gelişen baskı makineleri ve bunların işleri kolaylaştıran Baskılı tişört teknik özellikleri sayesinde, toplu alımlarda daha çok makineler tercih edilmekte, böylece ürünler daha hızlı ve ucuz şekilde size sunulmaktadır.

Promosyon Tişört

Baskılı tişört oluşturmak için öncelikli olarak tişörtün model, kesim ve rengine karar vermelisiniz. Bursa Baskılı tişört logonuzu daha büyük mü yoksa küçük mü, logoyu tek başına mı yoksa şirketinize ait bir cümle ya da detaylı bilgiler, hatta belki fotoğraflar ile birlikte bastırmak istediğinize uygun olarak model ve renk seçiminde bulunabilirsiniz. Örneğin büyük logolarda, boyuttan dolayı logo yeterince ilgi çekici olacağı için genelde açık ve parlak renkler daha çok küçük boyutlu logoların basılacağı tişörtlerde kullanılır. Yine de çeşitlilik olmasını istiyor ya da sizi daha iyi yansıtacağını düşünüyorsanız istediğiniz tüm renkleri logonuzla aynı renk olmamak kaydıyla kullanabilirsiniz. Baskılı tişört  Veya da polo yakalı ya da yakasız, yakası düğmeli ya da düz, kadın bedenine göre kesim, erkek bedenine göre kesim ya da her cinsiyete uygun kesim modeller arasından en çok beğendiğinizi logonuzu baskılamak için seçin.

Baskılı tişört Tişört için Baskı Yapım Aşamaları

Promosyon Tişört Baskı

Sizin yapacağınız işlemlerden bir diğeri elbette ki baskısı yapılacak Baskılı tişört  resim, şekil ve yazıları belirlemek ve bunların boyutları konusunda fikir belirtmektir. Tişörtlerde düşündüğünüz boyutlarda baskıların nasıl duracağını bilgisayar ortamında hazırlanan ön tasarımlar ile tahmin etmeniz de mümkün olabilmektedir.

Eğer müşterileriniz için oldukça kaliteli ancak maliyeti toptan üretimde diğer yöntemlere göre fazla olacağı için az sayıda tişörtler ürettirmek istiyorsanız bunun iççin el baskısı ile yapılan tişörtleri seçebilirsiniz. El ile herhangi bir desenin tek tek transfer kağıdı aracılığıyla tişörtlere çizildiği, boyandığı ve kurutulup ütülenerek sabitlendiği baskılı tişört oldukça zaman ve emek isteyen modellerdir. Daha çok çevreciliğe ve kişiye özel üretime dikkat çekmek isteyen firmaların tercih ettiği bu baskı türü, toptan alım için pek uygun olmasa da önemli müşterileriniz için düşünebilirsiniz.

Tişört baskılarda ürünün Baskılı tişört olarak kullanıldığında daha hızlı ve ucuza mal edilmesi için sık sık transfer baskı yöntemine başvurulur. Eğer bastıracağınız resim büyük boyutlarda ise diğer yöntemlere göre transfer baskı oldukça avantajlıdır.

Isıtıldığında buharlaşabilen bir tür boyanın farklı renklerini kullanarak istediğiniz resmin kağıda aktarılması ve bu kağıdın tişört üzerine yapıştırıldıktan sonra ayrılması ve Baskılı tişört çıkan boyalı desenin kuruduktan sonra tişörtte sabitlenmesi ile yapılan transfer baskı, istediğiniz fotoğrafı özellikle de renkli basımların yapılması için idealdir. Öncesinde fotoğrafları transfer baskıyı yapacak olan mağaza aracılığıyla photoshop benzeri programlar ile düzenlemeniz ya da boyutunu değiştirmeniz mümkündür. www.bursaligrup.com/

 

Son zamanların trendi olan baskılı tişörtler 7’den 70’e kadın erkek çocuk demeden herkesin dikkatini çekmektedir. Düz tişörtlere göre mağazalarda daha pahalı olan baskılı tişörtler yaptırmak için artık toptan yapım yapan sitelere, mağazalara başvurulmaktadır.  Alınan ürün fazla olduğu zaman birim başına düşen fiyat, hem de üründeki yapılan yanlıkla en aza indirilmektedir. Bize Yaptır ekibi de sizlere özel baskılı tişört konusunda en güzel imkanları sunmak için aranızdadır.

Özel Baskılı Tişört

Bize Yaptır ekibi, diğer ürünlerinde olduğu gibi müşterileri tarafından ilgi gören ürünlerden biri olan özel baskılı tişörtler konusunda da oldukça başarılı konuma ulaşmıştır. Gün geçtikçe büyüyen ekip yeni buluşlara doğru yol almakta adeta koşar adım ilerlemektedir. Kullanılan süper kalite ve 1. kalite kumaşlar, en önemli kumaş türlerindendir. Bu tür kumaşlar da yapılan işlerin yanlış yollara sapması gibi bir durum asla söz konusu değildir.

Bize Yaptır ekibi de müşterilerini memnun etmek için her ürününde süper kalite ya da 1. kalite kumaşları kullanmaktadır. Özel baskılı tişörtlerde önemli olan bir diğer husus ise emprime baskıdır. Ve yine sitemiz en iyiyi tercih etmiş durumdadır. Sonuçların kötü yönde olması gibi bir imkan neredeyse hiç olmayacak derecede aza indirgenmiş durumdadır. Yapılan tek tük yanlışlar ise sitemizin nazar boncuğu gibidir.

Baskılı tişört yaparken özelliklede baskılı tişörtlerde çoğu şirketler baskıların orijinal görüntüsünü kaydırarak yanlışlıklar yapmaktadır. Bu da görüntüyü oldukça bozmaktadır. Bu yüzden baskı yapımı uygulanırken ekibimiz yeterli çözünürlükteki kaliteli baskıları kullanmakta ve görselleri en iyi biçimde tişörtlere oturtmaktadırlar. Promosyon tişört bu kapsamda dinlenilmesi gereken özelliklerdendir.

Tüm bu güzelliklere ek olarak sitemizin 7/24 online desteği, tasarım için yardımcıları, kapıda ödeme seçenekleri ve 5 iş günü içindeki hızlı teslimatı da bulunmaktadır. Eğer sizde özel baskılı tişörtler yaptırmak istiyorsanız tüm uygunluk ve kalitelere sahip Bize Yaptır ekibinin sitesine girip, yazılı olan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Toptan tişört için siparişlerinizi bekliyoruz.

Bu yazımızda verdiğimiz bilgiler umarız ki sizlere yardımcı olmuştur. Sadece baskılı tişörtler hakkında değil, sitemizin ilgilendiği her türlü tekstil konusunda alanında uzman kişilerden yardım alabilirsiniz.

 

baskılı tişört ,baskılı tişört, promosyon baskılı tişört, kısa kollu baskılı tişört, uzun kollu baskılı tişört, polyester baskılı tişört, v yaka baskılı tişört, bisiklet yaka baskılı tişört, kışlık baskılı tişört, yazlık baskılı tişört, firma tişörtü, t-shirt baskılı, baskılı t- shirt, bursa baskılı t-shirt, istanbul baskılı tişört, ankara baskılı tişört, izmir baskılı t-shirt, izmir baskılı tişört, adana baskılı tişört, van baskılı tişört, adana baskılı tişört, mersin baskılı tişört, bilecik baskılı tişört, bolu baskılı tişört, toptan baskılı tişört, antalya baskılı tişört, aydın baskılı tişört, denizli baskılı tişört, yalova baskılı tişört, kütahya baskılı tişört, eskişehir baskılı tişört, çanakkale baskılı tişört, samsun baskılı tişört, baskılı tişört, Toptan Tişört, Promosyon Tişört

 

 

Bursa Askeri Malzemeler Baskılı Tişört
Bursa Av Baskılı Tişört
Bursa Avukat Baskılı Tişört
Bursa Ayakkabi Baskılı Tişört
Bursa Balık Baskılı Tişört
Bursa Banka Baskılı Tişört
Bursa Beyaz Esya Baskılı Tişört
Bursa Bilardo Baskılı Tişört
Bursa Bilgisayar Baskılı Tişört
Bursa Bobinaj Baskılı Tişört
Bursa Branda Baskılı Tişört
Bursa Cafe Baskılı Tişört
Bursa Camasir Baskılı Tişört
Bursa Canta Baskılı Tişört
Bursa Cep Telefonu Gsm Baskılı Tişört
Bursa Ceyiz Baskılı Tişört
Bursa Cicek Baskılı Tişört
Bursa Cocuk Giyim Baskılı Tişört
Bursa Davetiye Baskılı Tişört
Bursa Dekorasyon Baskılı Tişört
Bursa Demir Dograma Baskılı Tişört
Bursa Deri Giyim Baskılı Tişört
Bursa Dikis Makina Baskılı Tişört
Bursa Doktor Baskılı Tişört
Bursa Doviz Baskılı Tişört
Bursa Dugun Salonu Baskılı Tişört
Bursa Eczane Baskılı Tişört
Bursa Elektrik Baskılı Tişört
Bursa Elektronik Baskılı Tişört
Bursa Emlak Baskılı Tişört
Bursa Erkek Kuafor Baskılı Tişört
Bursa Ferforje Baskılı Tişört
Bursa Fotograf Baskılı Tişört
Bursa Gelinlik Baskılı Tişört
Bursa Gida Baskılı Tişört
Bursa Giyim Baskılı Tişört
Bursa Hafriyat Baskılı Tişört
Bursa Hali Baskılı Tişört
Bursa Herbalife Baskılı Tişört
Bursa Hirdavat Baskılı Tişört
Bursa ilginc farkli Baskılı Tişört
Bursa iller Baskılı Tişört
Bursa is Elbise Baskılı Tişört
Bursa Kalorifer Baskılı Tişört
Bursa Kapi Baskılı Tişört
Bursa Kargo Baskılı Tişört
Bursa Karisik Baskılı Tişört
Bursa Baskılı Tişört Baskılı Tişört
Bursa Kasap Baskılı Tişört
Bursa Kirtasiye Baskılı Tişört
Bursa Kisisel Bireysel Baskılı Tişört
Bursa Komur Baskılı Tişört
Bursa Kozmetik Baskılı Tişört
Bursa Kuafor Baskılı Tişört
Bursa Kurtarici Baskılı Tişört
Bursa Kuru Temizleme Baskılı Tişört
Bursa Kurumsal Baskılı Tişört
Bursa Kuruyemis Baskılı Tişört
Bursa Kuyumcu Sarraf Baskılı Tişört
Bursa Lokanta Baskılı Tişört
Bursa Magnet Etiket Baskılı Tişört
Bursa Manav Baskılı Tişört
Bursa Manzara Baskılı Tişört
Bursa Mermer Baskılı Tişört
Bursa Metal Mutfak Baskılı Tişört
Bursa Mobilya Baskılı Tişört
Bursa Motorsiklet Baskılı Tişört
Bursa Muhasebe Baskılı Tişört
Bursa Muhendis Baskılı Tişört
Bursa Mutfak Baskılı Tişört
Bursa Muzik Baskılı Tişört
Bursa Nakliyat Baskılı Tişört
Bursa Ogretmen Egitimci Baskılı Tişört
Bursa Optik Baskılı Tişört
Bursa Otel Hotel Baskılı Tişört
Bursa Oto Baskılı Tişört
Bursa Oyuncak Baskılı Tişört
Bursa Ozel Kesim Baskılı Tişört
Bursa Parti Baskılı Tişört
Bursa Pen Baskılı Tişört
Bursa Perde Baskılı Tişört
Bursa Petrol Baskılı Tişört
Bursa Polis Baskılı Tişört
Bursa Raf Baskılı Tişört
Bursa Saat Baskılı Tişört
Bursa Saglik Baskılı Tişört
Bursa Sigorta Baskılı Tişört
Bursa Soba Baskılı Tişört
Bursa Spor Baskılı Tişört
Bursa Su Baskılı Tişört
Bursa Surucu Kursu Baskılı Tişört
Bursa Taki Gumus Baskılı Tişört
Bursa Taksi Baskılı Tişört
Bursa Taraftar Baskılı Tişört
Bursa Tarti Baskılı Tişört
Bursa Tekstil Baskılı Tişört
Bursa Telekom Baskılı Tişört
Bursa Tesisat Baskılı Tişört
Bursa Torna Baskılı Tişört
Bursa Traktor Baskılı Tişört
Bursa Tup Baskılı Tişört
Bursa Turizm Baskılı Tişört
Bursa Unlu Mamulleri Baskılı Tişört
Bursa Veteriner Baskılı Tişört
Bursa Web Tasarim Baskılı Tişört
Bursa Yorgan Baskılı Tişört
Bursa Zemin Baskılı Tişört
Bursa Zuccaciye Baskılı Tişört

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

bursa matbaa

BURSA MATBAA

Bursa da Matbaa sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek,  Bursa Matbaa Faaliyete başladığımız 2001 yılından bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak. Bursa Matbaa Reklam sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Bursalı Grup Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Sektörel  yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak, Memnuniyeti  temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır. Matbaa hizmeti verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

promosyon tişört

PROMOSYON TİŞÖRT

Promosyon tişört kategorisinde birçok isteğinize cevap verecek şık tasarımlarımız mevcut. Bu konularda yaptığımız çalışmaları sizler için yukarıda derledik. Özellikle toptan tişört basımı isteyenlere Promosyon Tişört fazlası ile yetecektir. Tişörtü birçok alanda kullanılabilmektedir. İster firmanızın tanıtımında ister tur etkinliklerinde ister yarışmalarda promosyon gereksinimi olmaktadır. Bu noktada siz de toptan giyim ürünlerimizden dilediğinizi seçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iletişim bölümlerinden bizimle iletişim kurmak. Promosyon tişört basımı uygulamaları pek çok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Promosyon Tişört özellikle firmaların tanıtım ihtiyacı göz önünde bulundurulması, tanıtım amacı ile bir çok aktivitede sergilenmektedir. Biz de promosyon tişörtü firması olarak bu alanda kendimizi geliştirmeye ve büyümeye odaklandık. Başarılı olmak için elimizden gelen tüm emeği vererek, müşterilerimizi memnun etme gayreti içinde mücadelemizi sürdürüyoruz. Promosyon tişört basımı etkinliklerde de sıkça kullanılmaktadır. Örneğin bir turizm firmasını düşünelim.