MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

Basım İşlerinde Uzman Kadro

Basım İşlerinde Uzman Kadro

 

            Basım işlerinde uzman olan firmamız son derece etkili ürünler sunmaktadır. Matbaanın icadı ile ortaya çıkan bilgi trafiği ile bilgi gelişmeye başlamıştır. Matbaa vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir. Günümüz şartlarında matbaa işlemleri zorunlu hale gelmiştir. Bu nedenle, matbaa işlemlerinizi işin uzmanı olan firmalara yaptırmanız en iyi çözümdür. Aradığınız uzman matbaa işlemleri için firmamız en iyi seçenektir. Görsel tasarımlar ve kaliteli malzemelerle, aradığınız hizmeti, firmamız verebilmektedir.

 

 Uzman Kadro İle En İyi Kartvizit Çeşitlerini Sunabilmekteyiz

 

            Kartvizit çeşitleri, işverenlerin vazgeçilmez ihtiyaçları içerisindedir. Kartvizit tasarım işlemleri ile birlikte, en iyi çalışmaları sunmaktayız. Reklam işlemlerinin en pratik hali olan Matbaa, en iyi ve en kaliteli kâğıt çeşitleri ile sizlere sunulmaktadır. Kaliteli tasarımlarla görsel olarak en iyi çalışmaların sunulduğu kartvizit çalışmaları, orjinal tasarımlarınızla da hazırlanabilmektedir.

 

 El İlanlarıyla En İyi Reklamları Hazırlıyoruz

 

            Avm kültüründe, promosyonlar ve en iyi indirimler, el ilanları ile hazırlanabilmektedir. Görsel olarak en iyi grafiklerin hazırlandığı el ilanları çeşitleri, işinin uzmanı profesyonel elemanlar tarafından hazırlanmaktadır. Bursa Matbaa çeşitleri içerisinde en iyi ve en kaliteli çalışmaları hazırlamaktayız. Özel olarak tasarladığınız el ilanları da, en iyi şekilde hazırlanmaktadır. El ilanları konusunda aradığınız kalite ve etkileme özellikleri, firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

 Diğer Ürünlerimizle En İyi Hizmeti Vermekteyiz

 

            Matbaa işleri ile en iyi hizmeti sunmaktayız. Karvizit ve el ilanları çeşitleri yanında, broşür ve insört çalışmaları ile beklediğiniz hizmeti, firmamız sunabilmektedir. Zarf, antetli kağıt, oto paspas, cepli dosya, davetiye, makbuz, sözleşme, bloknot, katalog basımı, karton çanta, Amerikan servis, takvim, ramazan imsakiyesi, promosyon, kitap ayracı gibi ürünlerle, en iyi ve en kaliteli ürünler sunulmaktadır.

 

 Promosyon Ürünlerimiz Birinci Sınıftır

 

            Promosyon ürünleri, reklamın en kestirme yöntemlerinden biridir. Hediye ile reklam anlayışının birleştirildiği promosyon çalışmaları, son derece etkili olmalıdır. Bunun için gerekli birikime sahip olan firmamız, görsel olarak en etkili tasarımları sunmaktadır. Anahtarlık, kalem, ajanda, bloknot, ıslak mendil, bardakaltı, duvar saati, çakmak, takvim, oto kokusu ve mousepad ürünlerini, en iyi şekilde reklam tasarımları ile sunabilmekteyiz. Reklamın klasik ve etkileyici yöntemi olan promosyon ürünler, kaliteli ve hesaplı olması nedeni ile en çok tercih edilen çalışmalardandır.

 

 

Basım İşlerinde Uzman Kadro

Basım İşlerinde Uzman Kadro

 

            Matbaa işleri uzmanlık ister. En iyi baskı kalitesi, en iyi kâğıt çeşitleri ve kaliteli tasarımlarla, sizlerin hizmetindeyiz. Matbaanın icadı ile başlayan fikirlerin yayılması ve hızlı eğitim olanakları, günümüz şartlarında da hala geçerliliğini korumaktadır. Makbuz ve buna benzer resmi evraklarla, maliye hesaplarınızı takip etme olanağı ortaya çıkmıştır. Günümüz şartlarında en etkili yöntemlerden biri olan yazı ile iletişim, firmamızın orjinal tasarımları ile en etkili şekildedir.

 

 Aradığınız Etkiyi Biz Sağlayalım

 

            Matbaa ile ilgili işlerde, görsel ve etkisel olarak en iyi tasarımları hazırlamaktayız. Günümüz teknolojisinin en son ürünleri olan Bursa matbaa cihazlarımız, beklenenin üzerinde kalite ile sizlere basım işlerini sunmaktadır.

 

 Kartvizit

 

            Kartvizitsiz bir esnaf düşünülemez. Bir işverenin Bursa kartvizit basması kadar doğal bir olay yoktur. Kartvizit anlık reklam için çok uygundur. Tanıdık çevresi için tanıtım panosu görevi gören kart vizitler, referans için de kullanılabilmektedir. İsteğiniz doğrultusunda kartvizit tasarımları ile en iyi ve en etkili kart vizitler hazırlanabilmektedir. Kartvizitin kart çeşitlerini ve tasarım çeşitlerini, kataloglarımızdan seçebilirsiniz. Özel tasarımlar için de, grafikerlerimiz hizmetinizdedir.

 

 Birçok Ürünle Hizmetinizdeyiz

 

            Bursa El ilanı gibi, kampanya bildirim ve diğer bildirim araçları, etkili reklam araçlarıdır. Günümüz teknolojisinde üretilen el ilanları, daha renkli ve çözünürlükleri daha fazladır. Diğer çalışmalarımız ise, broşür, el ilanları, insört, etiket, afiş, magnet, antetli, oto paspas, kâğıt, sözleşmeler, makbuzlar, bloknotlar, katalog hazırlanması ve basımı, takvimler, ramazan imsakiyeleri gibi daha birçok alanda bakım işleri ile hizmetinizdeyiz.

 

 Promosyon Hizmetleri

 

            Promosyon hediyenin reklamla birleştirilmesidir. Promosyon hizmetleri ile en etkili reklamı oluşturabilirsiniz. Etkili reklam için promosyon bilinen bir yöntem olsa da, kaliteli ve işçiliği mükemmel promosyon bizim işimizdir. Anahtarlık, ajanda, bloknot, karton çanta, ıslak mendil, bardak, duvar saati, çakmak, takvim, oto kokusu gibi birçok promosyon ürün çeşidi ile en etkili reklamı sunabilmektesiniz. Verdiğiniz reklamların etkili ve kaliteli olması için, kaliteli malzeme ve uzman işçilik gerekir.

 

            Profesyonel çalışma sistemleriyle çalışan uzman elemanlarımız, görsel bakımdan mükemmel işler çıkarmaktadır. Yapmak istediğiniz promosyon tasarımlarını bizimle paylaşabilirsiniz. Kişiye özel promosyon seçenekleri ile en etkili reklamları yapabilirsiniz. Acil işler için, günün her saatinde arayabilirsiniz.

 

 

Vektörel 2019 Yılı Takvimi

 

Her yılbaşı takvim sezonunda çile gibi gelen çok vakit alan takvim hazırlama derdine buyılki çözümünüz benden olsun.
Şablonları tek tek oluştur, ayları günleri tek tek sırala, tatil günlerini ayarla, tek tek kontrol et vs vs.. UĞRAŞMAYIN!
2019 Vektörel Takvimi her tasarım programının açabileceği formatta ihtiyacınız olacak şekilde Türkçeye uygun aşağıda indirebileceğiniz linke hazırladım.
Üzerinden kolaylıkla oynayabilir yeniden pratik şekilde düzenleyebilirsiniz.

2019 VEKTÖREL TAKVİM İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Kolaylıkla 10 saniyede  indirebileceğiniz dosyaları Adobe programlarından Photoshop, Illustrator, Indesign ile ve Corel Draw formatı ile açabilirsiniz. 2019 vektörel takvimleri PDF formatındadır. Üzerinde istediğiniz değişikliği çok rahat yapabilirsiniz.
2019 Resmi tatil günleri’de vektörel takvim dosyalarında belirgin bir şekilde gösteriliyor.

İnternette vektör sitelerinde hep yabancı formatta hazır vektörel takvim formatı var, yabancı ülkelerde hafta başı pazar günü gözükmesi ve  diğer tatil günlerinin uyuşmaması sorun yaratıyordu. Böylelikle bu problemi de çözmüş olduk.

Bilgisayarınıza indireceğiniz 2019 vektörel takvimini, şirket logolarınızın ve ürünlerinizin görselleriyle iletişim bilgileriyle birlikte Duvar takvimi, Gemici takvimi, Masa Takvimi, Üçgen Takvim,  2 Katlamalı ve 3 Katlamalı Takvim, Ajanda, Takvimli promosyon ürünleri, Organizerler, Blok Takvim, Tek Yapraklı 4 Yapraklı kuşe takvimlerde, Masa sümenlerinde, Sakallı takvimlerde ve Ajanda defterlerde kısacası her formatta her şekidle kullanabilirsiniz. Güle güle kullanın.

Vektörel 2019 takvimini PDF olarak yukarıdaki linkten indirebilirsiniz.

Takvimin en üst kısmında fotoğraflarınızı koyabileceğiniz bölüm var, bunun yanı sıra en alt kısımda firmanızın logosunu, telefon, faks numaralarını, mail ve internet adresini, firmanızın adresini ekleyebileceğiniz alanlar da mevcut.

Takvimdeki textler convertli değil, böylece istediğiniz fontu kullanarak çalışmanızı tamamlayabilirsiniz. Dosyayı yandex diske yükledim, virüs taramasını otomatik yapıyor bu konuda endişeniz olmasın.

Vektörel 2019 takvimini ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız :

 

2019 takvimi, 2019 takvim, 2019 yılı takvimi, takvim 2019, 2019 takvimi indir, 2019 takvimi resmi tatiller, 2019 takvimi vektörel, 2019 takvimi türkçe, 2019 YILI TAKVİM, 2019 diyanet takvimi,

Basım İşleri Profesyonellik İster

Basım İşleri Profesyonellik İster

 

            Basım işlerinde profesyonel olan firmamız, görsel ve etkisel basım işleri ile aradığınız basım işlerini sizlere sunmaktadır. Etkili ve kaliteli basım işleri ile müşterilerin hizmetinde olan firmamız, günümüz şartlarında çok gerekli hale gelen matbaa işlerini itina ile gerçekleştirmektedir. Basım işleri, bilgi çağını yaşadığımız şu günlerde, son derece önemli hale gelmiştir.

 

 Etkili Görsellerle Etki Alanı Oluşturacaksınız

 

            Matbaa işlerinde önemli olan nokta, etkilemek ve görsel olarak en iyisini sergilemektir. Matbaa işlerinin kaliteli olması da çok önemlidir. Önemli olması yanında, işlerin tasarımın profesyonel olması gerekir. Baştan savma tasarımlarla, kalitesiz malzemelerle, müşteri memnuniyeti sağlanamaz. Müşteri memnuniyetini ön plana alan firmamız, en iyi çalışmaları sunmaya çalışmaktadır.

 

 El İlanları

 

            El ilanları, en çok kullanılan çalışmalardan biridir. Özellikle Büyük Avm marketlerinin indirim kampanyaları için en pratik reklam çalışması, el ilanlarıdır. İndirimi gerçekleştirilen ürünlerin fotoğrafları ve indirim miktarları, en iyi tasarımlarla hazırlanmaktadır. El ilanı olarak aradığınız görsel şöleni, firmamızın uzman elemanları sizler için hazırlamaktadır. İstediğiniz kâğıda, istediğiniz tasarımları ekleyebilen elemanlarımız, en etkili reklam sloganları ile kaliteli el ilanı işlemleri gerçekleştirmektedir.

 

 Kartvizit

 

            Bir işverenin en kısa yoldan, tanıştığı insanlara reklam yapmasının yolu, kartvizittir. Kartvizit küçük ebatı ve etkili tasarımı ile oldukça pratiktir. Telefona nazaran, hiçbir enerji ihtiyacı olmayan kartvizitler, pratik boyutları ve mükemmel görsel tasarımları ile her zaman için kullanılan reklam panoları gibidir. Bir işverenin kendisini tanıtan kartvizit işlemleri yapması gerekir.

 

 Diğer Hizmetler

 

            Kartvizit ve el ilanı ile birlikte, matbaa işlerinde, acil baskı işleri yapılabilmektedir. Kitap ayracı, promosyon, sertifika, imsakiye, takvim, karton çanta, katalog, bloknot, makbuz-sözleşme, oto paspas, davetiye, afis ve insört çalışmaları ile hizmetleri verilmektedir.

 

            Promosyon işleri, matbaa firmamızın sunduğu pratik ve kaliteli işlerden biridir. Anahtarlık çeşitleri ile en güzel reklamları yazdırabilirsiniz. Ajanda çalışması ile yıl boyu reklamlarınız, müşterilerinizin masasında yer alır. Şapka, bloknot, ıslak mendil, duvar saati, bardakaltlığı, çakmak, takvim, kalem, oto kokusu ve Mouse pad çeşitleri ile promosyon işlerinde aradığınız hizmeti sunmaktayız. Promosyon çalışmalarında aradığınız kalite ve üstün tasarım şekilleri ile en etkili reklamları kısa yoldan yapabilme imkânı ile tanışabilirsiniz.

 

 

bursa matbaa

BURSA MATBAA

Bursa da Matbaa sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek,  Bursa Matbaa Faaliyete başladığımız 2001 yılından bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak. Bursa Matbaa Reklam sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Bursalı Grup Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Sektörel  yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak, Memnuniyeti  temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır. Matbaa hizmeti verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

promosyon tişört

PROMOSYON TİŞÖRT

Promosyon tişört kategorisinde birçok isteğinize cevap verecek şık tasarımlarımız mevcut. Bu konularda yaptığımız çalışmaları sizler için yukarıda derledik. Özellikle toptan tişört basımı isteyenlere Baskılı Tişört fazlası ile yetecektir. Tişörtü birçok alanda kullanılabilmektedir. İster firmanızın tanıtımında ister tur etkinliklerinde ister yarışmalarda promosyon gereksinimi olmaktadır. Bu noktada siz de toptan giyim ürünlerimizden dilediğinizi seçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iletişim bölümlerinden bizimle iletişim kurmak. Promosyon Tişört uygulamaları pek çok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Promosyon Tişört özellikle firmaların tanıtım ihtiyacı göz önünde bulundurulması, tanıtım amacı ile bir çok aktivitede sergilenmektedir. Biz de promosyon tişörtü firması olarak bu alanda kendimizi geliştirmeye ve büyümeye odaklandık. Başarılı olmak için elimizden gelen tüm emeği vererek, müşterilerimizi memnun etme gayreti içinde mücadelemizi sürdürüyoruz. Promosyon tişört basımı etkinliklerde de sıkça kullanılmaktadır. Örneğin bir turizm firmasını düşünelim.