MATBAA REKLAM İŞLERİNİZE SERVET ÖDEMEYİN

Dikkat
  • Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Basım İşlerinde Uzman Kadro

Basım İşlerinde Uzman Kadro

 

            Basım işlerinde uzman olan firmamız son derece etkili ürünler sunmaktadır. Matbaanın icadı ile ortaya çıkan bilgi trafiği ile bilgi gelişmeye başlamıştır. Matbaa vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir. Günümüz şartlarında matbaa işlemleri zorunlu hale gelmiştir. Bu nedenle, matbaa işlemlerinizi işin uzmanı olan firmalara yaptırmanız en iyi çözümdür. Aradığınız uzman matbaa işlemleri için firmamız en iyi seçenektir. Görsel tasarımlar ve kaliteli malzemelerle, aradığınız hizmeti, firmamız verebilmektedir.

 

 Uzman Kadro İle En İyi Kartvizit Çeşitlerini Sunabilmekteyiz

 

            Kartvizit çeşitleri, işverenlerin vazgeçilmez ihtiyaçları içerisindedir. Kartvizit tasarım işlemleri ile birlikte, en iyi çalışmaları sunmaktayız. Reklam işlemlerinin en pratik hali olan Matbaa, en iyi ve en kaliteli kâğıt çeşitleri ile sizlere sunulmaktadır. Kaliteli tasarımlarla görsel olarak en iyi çalışmaların sunulduğu kartvizit çalışmaları, orjinal tasarımlarınızla da hazırlanabilmektedir.

 

 El İlanlarıyla En İyi Reklamları Hazırlıyoruz

 

            Avm kültüründe, promosyonlar ve en iyi indirimler, el ilanları ile hazırlanabilmektedir. Görsel olarak en iyi grafiklerin hazırlandığı el ilanları çeşitleri, işinin uzmanı profesyonel elemanlar tarafından hazırlanmaktadır. Bursa Matbaa çeşitleri içerisinde en iyi ve en kaliteli çalışmaları hazırlamaktayız. Özel olarak tasarladığınız el ilanları da, en iyi şekilde hazırlanmaktadır. El ilanları konusunda aradığınız kalite ve etkileme özellikleri, firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

 Diğer Ürünlerimizle En İyi Hizmeti Vermekteyiz

 

            Matbaa işleri ile en iyi hizmeti sunmaktayız. Karvizit ve el ilanları çeşitleri yanında, broşür ve insört çalışmaları ile beklediğiniz hizmeti, firmamız sunabilmektedir. Zarf, antetli kağıt, oto paspas, cepli dosya, davetiye, makbuz, sözleşme, bloknot, katalog basımı, karton çanta, Amerikan servis, takvim, ramazan imsakiyesi, promosyon, kitap ayracı gibi ürünlerle, en iyi ve en kaliteli ürünler sunulmaktadır.

 

 Promosyon Ürünlerimiz Birinci Sınıftır

 

            Promosyon ürünleri, reklamın en kestirme yöntemlerinden biridir. Hediye ile reklam anlayışının birleştirildiği promosyon çalışmaları, son derece etkili olmalıdır. Bunun için gerekli birikime sahip olan firmamız, görsel olarak en etkili tasarımları sunmaktadır. Anahtarlık, kalem, ajanda, bloknot, ıslak mendil, bardakaltı, duvar saati, çakmak, takvim, oto kokusu ve mousepad ürünlerini, en iyi şekilde reklam tasarımları ile sunabilmekteyiz. Reklamın klasik ve etkileyici yöntemi olan promosyon ürünler, kaliteli ve hesaplı olması nedeni ile en çok tercih edilen çalışmalardandır.

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

bursa matbaa

BURSA MATBAA

Bursa da Matbaa sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek,  Bursa Matbaa Faaliyete başladığımız 2001 yılından bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak. Bursa Matbaa Reklam sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Bursalı Grup Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Sektörel  yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak, Memnuniyeti  temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır. Matbaa hizmeti verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

promosyon tişört

PROMOSYON TİŞÖRT

Promosyon tişört kategorisinde birçok isteğinize cevap verecek şık tasarımlarımız mevcut. Bu konularda yaptığımız çalışmaları sizler için yukarıda derledik. Özellikle toptan tişört basımı isteyenlere Baskılı Tişört fazlası ile yetecektir. Tişörtü birçok alanda kullanılabilmektedir. İster firmanızın tanıtımında ister tur etkinliklerinde ister yarışmalarda promosyon gereksinimi olmaktadır. Bu noktada siz de toptan giyim ürünlerimizden dilediğinizi seçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iletişim bölümlerinden bizimle iletişim kurmak. Promosyon Tişört uygulamaları pek çok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Promosyon Tişört özellikle firmaların tanıtım ihtiyacı göz önünde bulundurulması, tanıtım amacı ile bir çok aktivitede sergilenmektedir. Biz de promosyon tişörtü firması olarak bu alanda kendimizi geliştirmeye ve büyümeye odaklandık. Başarılı olmak için elimizden gelen tüm emeği vererek, müşterilerimizi memnun etme gayreti içinde mücadelemizi sürdürüyoruz. Promosyon tişört basımı etkinliklerde de sıkça kullanılmaktadır. Örneğin bir turizm firmasını düşünelim.